All American (Fotbalový talent)
93/100 - 18×

All American(Fotbalový talent)

Talentovaný středoškolský fotbalista je naverbován do týmu Beverly Hills High. V tu chvíli se mu změní celý život, protože se ocitne mezi dvěma rodinami, Crenshaw a Beverly Hills, které jsou naprosto rozdílné. Inspirováno životem profesionálního fotbalisty Spencera Paysingera.

USA | 2018 | Vysílá se
vysílání
5 sezón | CW | 42 minut
žánr
Drama, Sportovní, Životopisný
hrají
Daniel Ezra (Spencer James), Taye Diggs (Billy Baker), Samantha Logan (Olivia Baker), Michael Evans Behling (Jordan Baker), Cody Christian (Asher Adams), Greta Onieogou (Layla Keating), Bre-Z (Tamia "Coop" Cooper), Monet Mazur (Laura Fine-Baker), Karimah Westbrook (Grace James), Chelsea Tavares (Patience Robinson), Hunter Clowdus (JJ Parker), Jalyn Hall (Dillon James), Geffri Maya (Simone Hicks), Mitchell Edwards (Cameron Watkins)

S03E15: After Hours

S03E15: After Hours

Když Billy přiměje Spencera a Frausta, aby se naladili na stejnou vlnu, večer nabere zajímavé obrátky, když se setkají s Jordanem a Asherem. Olivia se těší, že stráví potřebný čas s Laylou, aby napravily svůj vztah, ale večer se nevyvíjí tak, jak Olivia plánovala. Laura potřebuje pracovní radu a obrací se proto na Grace, avšak obě tím získají víc než očekávaly. Billy se ocitá v neobvyklé situaci, když zavzpomíná na staré dobré časy.

cz sk
21.6.2021
641 000
42 minut

Základní info:

Režie: Kelli Williams
Scénář: Mike Herro & David Strauss

Hrají: Daniel Ezra (Spencer James), Taye Diggs (Billy Baker), Samantha Logan (Olivia Baker), Michael Evans Behling (Jordan Baker), Greta Onieogou (Layla Keating), Cody Christian (Asher Adams), Monet Mazur (Laura Fine-Baker), Karimah Westbrook (Grace James), Lamon Archey (D'Angelo Carter), Noah Gray-Cabey (Frausto), Anna Lore (Carrie), Alexis Fields (Denise Rivers Patterson),…


Foto: The CW

Upoutávka k epizodě:

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Jiri007

Dobry díl, musim řict že nemělo chybu jak Billy domluvil Fraustovi a Spencerovi aby spolu stravili čas ale to jak si pak dali kulečnik proti BH tak to bylo fakt dobre jak nejdřiv prohravali a potom to otočili a to jak hazeli mič na panky ktere jim stali na hlavě to bylo fakt dobry a večer mezi Laylou a Liv byl fakt zajimavy a jsem zvědav jak to bude s Carrie protože vypada že ma problem a damska jizda byla fakt zajimava a taky to jak si Billy a D'Angelo rozuměli

30.8.2021 | 0:02:05

Stav překladu

Epizoda S04E18: Came Back for You

cz100%
DOKONČENO

Po zhlédnutí nezapomeňte tuto epizodu ohodnotit, případně i okomentovat.

Nepřehlédněte

Spencer a ostatní se vrátí i popáté

Spencer a ostatní se vrátí i popáté

Stanice The CW oznámila osudy několika svých seriálů a pro fanoušky All American máme dobré zprávy, jelikož bylo potvrzeno, že se seriál dočká páté série. Není to vůbec překvapivé, neboť se seriál v rámci ratingů na The CW řadí na špičku.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Spin-off

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás

Filtr seriálů
Reklama