All American (Fotbalový talent)
93/100 - 18×

All American(Fotbalový talent)

Talentovaný středoškolský fotbalista je naverbován do týmu Beverly Hills High. V tu chvíli se mu změní celý život, protože se ocitne mezi dvěma rodinami, Crenshaw a Beverly Hills, které jsou naprosto rozdílné. Inspirováno životem profesionálního fotbalisty Spencera Paysingera.

USA | 2018 | Vysílá se
vysílání
5 sezón | CW | 42 minut
žánr
Drama, Sportovní, Životopisný
hrají
Daniel Ezra (Spencer James), Taye Diggs (Billy Baker), Samantha Logan (Olivia Baker), Michael Evans Behling (Jordan Baker), Cody Christian (Asher Adams), Greta Onieogou (Layla Keating), Bre-Z (Tamia "Coop" Cooper), Monet Mazur (Laura Fine-Baker), Karimah Westbrook (Grace James), Chelsea Tavares (Patience Robinson), Hunter Clowdus (JJ Parker), Jalyn Hall (Dillon James), Geffri Maya (Simone Hicks), Mitchell Edwards (Cameron Watkins)

S03E19: Surviving the Times

S03E19: Surviving the Times

Zdá se, že se pro Spencera všechno v jeho životě vyvíjí dobře, ale vše se změní, když se Billy dozví, co před ním tajil. Jordan a Asher obdrží novinky, které ani jeden z nich nečekal. Coop je natěšená na turné, ale je zklamaná, když ji nikdo z jejího týmu nemůže doprovodit a získá víc, než předvídala. Layla si mezitím dělá čím dál větší obavy o kamarádku a je odhodlaná jí pomoct.

cz sk
19.7.2021
724 000
42 minut

Základní info:

Režie: Michael Schultz
Scénář: John A. Norris

Hrají: Daniel Ezra (Spencer James), Taye Diggs (Billy Baker), Samantha Logan (Olivia Baker), Michael Evans Behling (Jordan Baker), Greta Onieogou (Layla Keating), Cody Christian (Asher Adams), Bre-Z (Tamia Cooper), Karimah Westbrook (Grace James), Chelsea Tavares (Patience), Geffri Maya (Simone Hicks), Hunter Clowdus (JJ Parker), Kareem Grimes (Preach), Alexandra Barreto (Elena Montes), Spence Moore II (Chris Jackson), Anna Lore (Carrie Brooks), Noah Gray-Cabey (Frausto), Erica Peeples (Monique Stephanie Moore), Ray Campbell (JP Keating), Casper Van Dien (Harold Adams), Akono Dixon (Andre), DeSean Jackson (sám sebe),…

Foto: The CW

Upoutávka k epizodě:

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Golradir

Chudák Asher :(

9.9.2021 | 14:52:29
Jiri007

Dobry díl, musim řict že jsem nečekal že jedno tajemstvi zpusobi tolik škody ale aspon to vypada že si to vyřikali a jsem rad že Jordan a Spencer dostali to co chtěli ale je mi lito Ashera že ma zase prušvih, jinak jsem zvědav na Carrie a Laylu protože vypada že si Carrie chce sahnout na život a Coop je fakt dobra jak předpovidala nějakou levotu a jsem zvědav co s ni bude jestli to přežije a jinak bylo dobre jak Liv řikala všem že jsou se Spencerem par.

30.8.2021 | 11:56:27

Stav překladu

Epizoda S04E18: Came Back for You

cz100%
DOKONČENO

Po zhlédnutí nezapomeňte tuto epizodu ohodnotit, případně i okomentovat.

Nepřehlédněte

Spencer a ostatní se vrátí i popáté

Spencer a ostatní se vrátí i popáté

Stanice The CW oznámila osudy několika svých seriálů a pro fanoušky All American máme dobré zprávy, jelikož bylo potvrzeno, že se seriál dočká páté série. Není to vůbec překvapivé, neboť se seriál v rámci ratingů na The CW řadí na špičku.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Spin-off

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás

Filtr seriálů
Reklama