All American (Fotbalový talent)
93/100 - 18×

All American(Fotbalový talent)

Talentovaný středoškolský fotbalista je naverbován do týmu Beverly Hills High. V tu chvíli se mu změní celý život, protože se ocitne mezi dvěma rodinami, Crenshaw a Beverly Hills, které jsou naprosto rozdílné. Inspirováno životem profesionálního fotbalisty Spencera Paysingera.

USA | 2018 | Pauza
vysílání
5 sezón | CW | 42 minut
žánr
Drama, Sportovní, Životopisný
hrají
Daniel Ezra (Spencer James), Taye Diggs (Billy Baker), Samantha Logan (Olivia Baker), Michael Evans Behling (Jordan Baker), Cody Christian (Asher Adams), Greta Onieogou (Layla Keating), Bre-Z (Tamia "Coop" Cooper), Monet Mazur (Laura Fine-Baker), Karimah Westbrook (Grace James), Chelsea Tavares (Patience Robinson), Hunter Clowdus (JJ Parker), Jalyn Hall (Dillon James), Geffri Maya (Simone Hicks), Mitchell Edwards (Cameron Watkins)

S04E10: 6 'N the Mornin'

S04E10: 6 'N the Mornin'

Léto končí a jejich vysokoškolská fotbalová kariéra začíná. Spencer se snaží zvyknout si na čím dál brutálnější tréninkový rozvrh. Olivia se těší na novou práci, ale není to takové, jak předvídala. Patience žádá Laylu o pomoc s namotivováním Coop, ale jejich plán se nevyvíjí dle očekávání. Asher narazí na někoho ze své minulosti a zjišťuje, co se opravdu dělo. Grace se připojuje k výběrové komisi na nového ředitele a ví o někom, kdo by pro tu práci byl ideální.

cz sk
7.3.2022
42 minut

Základní info:

Režie: Christine Swanson
Scénář: John A. Norris

Hrají: Daniel Ezra (Spencer James), Taye Diggs (Billy Baker), Samantha Logan (Olivia Baker), Michael Evans Behling (Jordan Baker), Cody Christian (Asher Adams), Greta Onieogou (Layla Keating), Bre-Z (Tamia Cooper), Karimah Westbrook (Grace James), Chelsea Tavares (Patience Robinson), Hunter Clowdus (JJ Parker), Alexis Fields (Denise Rivers Patterson), Miya Horcher (Jaymee), Deric Augustine (Clay), Donny Boaz (Jacob), Mustafa Speaks (Kenny Boone), Zachary S. Williams (Isaiah Winfield), Sean Carrigan (Garrett), Tia P. (Kim Nitty), Taivon McKinney (Christel Mattingly),…

Foto: The CW

Upoutávka k epizodě:

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Stav překladu

Epizoda S04E20: Champagne Glasses

cz100%
DOKONČENO

Po zhlédnutí nezapomeňte tuto epizodu ohodnotit, případně i okomentovat.

Nepřehlédněte

Spencer a ostatní se vrátí i popáté

Spencer a ostatní se vrátí i popáté

Stanice The CW oznámila osudy několika svých seriálů a pro fanoušky All American máme dobré zprávy, jelikož bylo potvrzeno, že se seriál dočká páté série. Není to vůbec překvapivé, neboť se seriál v rámci ratingů na The CW řadí na špičku.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Spin-off

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás

Filtr seriálů
Reklama