All American (Fotbalový talent) Co čeká postavy v druhé sérii?

Co čeká postavy v druhé sérii?

Co čeká postavy v druhé sérii?

Přichystali jsme pro vás střípky informací o tom, co naše postavy čeká v nové sezóně. A také byla zveřejněna první fotografie, na které se nacházejí Spencer a jeho nejlepší kamarádka Coop.

1 1
10.9.2019

Už v minulém článku jsme pro vás měli pár novinek o druhé sérii, včetně toho, že se dočkáme malé časového skoku. Nyní už víme, jak velký bude. Děj druhé série se posune o tři týdny a Spencer má hlavu plnou starostí, neboť se rozhoduje, zda zůstane na škole v Beverly nebo přestoupí zpět na Crenshaw. Pro Spencera to je jako rozhodnout se mezi dvěma rodinami a ať zvolí jakkoliv, tak někomu ublíží. Navíc na světlo vyjde pár tajností o Coreyho minulosti, které to celé ještě více zkomplikují.

(Spence a Coop na první fotce z druhé série.)


Co se týče otázky kdo je Dillonovým otcem, tak na odpověď si musíme chvíli počkat, neboť se tímto tématem budeme zabývat v prvních pár epizodách. Rozhodně se ale dočkáme definitivní odpovědi.

Důležitým prvkem nové série bude vztah Olivie a Ashera, který se bude nadále vyvíjet. I samotní herci si jsou vědomi pouta mezi jejich postavami. Samantha Logan například řekla, že „Olivia k němu skutečně cítí lásku a pokud ne tu romantickou, tak alespoň přátelskou. Chce pro něj to nejlepší, stejně jako pro všechny ve svém životě, ale s Asherem to je trochu jiné.“ Cody Christian je toho názoru, že jejich vztah je pro diváky zajímavý především díky tomu, že „ze všech lidí v Asherově životě je Olivia tou, která při něm vždy stála. Podporuje ho a inspiruje k tomu, aby se stal mužem, kterým se podle ní může stát. Vzájemně se respektují a jejich vztah bude velmi pozitivní. Budou se navzájem podporovat, aby se jim podařilo najít sama sebe. Uvidíme, co se v nové sérii přihodí.“ Ačkoliv Olivia na konci série stále randila s Chrisem, ale jejich vztah se ze začátku série bude komplikovat. A podle všeho by se mělo pouto Olivie a Ashera prohlubovat a oba se budou snažit přijít na to, zda se jejich vztah může posunout za hranice přátelství.

(Vyvine se vztah těchto dvou postav v romantický?)

Zato takový Billy Baker se bude velmi trápit, zatímco se bude pokoušet usmířit se svou rodinou. Coop, která se rozhodla vzdálit se od crenshawských gangů, se bude snažit najít své místo. Také bylo oznámeno, že se setkáme s Asherovou nechvalně známou matkou.

Zdroj: TVLine
Foto: The CW

Na co se v nové sérii těšíte nejvíce? A co byste si přáli, aby se v ní stalo?

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Stav překladu

Epizoda S02E16: Decisions

cz100%
DOKONČENO

Po zhlédnutí nezapomeňte tuto epizodu ohodnotit, případně i okomentovat.

Nepřehlédněte

All American nemusí tentokrát na své prodloužení dlouho čekat

All American nemusí tentokrát na své prodloužení dlouho čekat

All American si na své prodloužení pro druhou sérii musel počkat ze všech seriálu The CW nejdéle. Avšak nyní už to zažívat nemusí, protože byl prodloužen pro novou sezónu společně s dalšími seriály. Navíc jde o jediný seriál stanice, který dosahuje oproti předchozí sezóně lepší sledovanosti.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Galerie

Galerie

Narozeniny herců