All American (Fotbalový talent) Co nás čeká v prvních dílech druhé série?

Co nás čeká v prvních dílech druhé série?

Co nás čeká v prvních dílech druhé série?

Uvnitř článku si můžete přečíst oficiální popisy prvních dvou epizod druhé série All American, díky čemuž budete mít přehled, co se na začátku nové série stane. Za který tým se podle vás Spencer rozhodne hrát? Zůstane v Beverly Hills nebo se vrátí do Crenshaw?

0 0
1.10.2019

2×01 – Hustle & Motivate

Datum premiéry: 7. října 2019

Po vítězství ve státním šampionátu čelí Spencer James obtížnému rozhodnutí, které by mohlo přeměnit jeho reputaci. Billy si uvědomuje, že musí učinit pár zásadních změn, aby svůj život zase dostal na správnou cestu, zatímco Grace a Corey vedou důležitou rozmluvu týkající se jejich rodiny.


(Rozhodne se Spencer pro Beverly Hills nebo pro Crenshaw?)

2×02 – Speak Ya Clout

Datum premiéry: 14. října 2019

Spencer je rozpolcený ohledně toho, kde hrát, ale je zaskočen tím, koho jeho otec přibere do týmu. Jelikož Jordan nebere blížící se fotbalový zápas vážně, musí čelit následkům. Layla se naštve na Spencera, když se Olivia prořekne ohledně jeho fotbalových plánů. Coop mezitím opět našla svůj hlas, a to díky hudbě, což by mohlo pomoci překlenout propast mezí ní a její mámou.

Foto: The CW

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Stav překladu

Epizoda S02E02: Speak Ya Clout

cz100%
DOKONČENO

Po zhlédnutí nezapomeňte tuto epizodu ohodnotit, případně i okomentovat.

Nábor: Piš pro Ednu

Hodně našich fanoušků nám píše, že se chce na chodu Edny taktéž podílet. Hodně z vás však stále nenašlo odvahu nám napsat. Nyní máte možnost, abyste se stali naším redaktorem a pomohli nám s chodem celého webu.

Reklama

Nepřehlédněte

Po silném startu získává druhá série další tři epizody

Po silném startu získává druhá série další tři epizody

Původně mělo druhou sérii tvořit třináct epizod, což mělo být o tři méně než v první sérii. Avšak díky silnému začátku druhé sezóny se počet epizod navýšil, takže i tato série bude tvořena šestnácti epizodami.

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Galerie

Galerie

Narozeniny herců