All American (Fotbalový talent) Peyton Alex Smith a další se přidávají k obsazení spin-offu

Peyton Alex Smith a další se přidávají k obsazení spin-offu

Peyton Alex Smith a další se přidávají k obsazení spin-offu

Potenciální spin-off seriálu All American, který ponese název All American: Homecoming, se bude soustředit na postavu Simone Hicksové a postavu, jenž si zahraje herec Peyton Alex Smith ze seriálu Legacies. K nim se přidává ještě dalších pět herců.

0 0
31.3.2021

O potenciálním spin-offu k All American jsme si řekli už v jednom dřívějším článku a ačkoliv prozatím nebyl objednán celý seriál, pilotní díl definitivně spatříme v rámci aktuální třetí série. S největší pravděpodobností půjde o jeden z posledních dílů.

Ústředními postavami All American: Homecoming budou Simone Hicks, která se bude věnovat hraní tenisu, a dále jeden baseballový hráč. A nyní už víme, že si jej nezahraje nikdo jiný než herec Peyton Alex Smith, kterého můžete znát jako vlkodlaka Rafaela ze seriálu Legacies. Peyton má tak šanci přejít z jedné hlavní role na The CW do další. Jeho postava ponese jméno Damon Sims a jedná se o hvězdného hráče baseballu, který se už na střední škole stal fenoménem. Původem je z jižního Chicaga, avšak jeho rodina se přestěhovala do zámožné čtvrti krátce poté, co byl jeho tým Malé ligy zapojen do kontroverzního národního skandálu. Tato událost ho postihla mnohem více, než si sám uvědomoval. Baseball, který býval jeho naprostou vášní, se nyní stal jakoby jeho povinností, z části i proto, že se jeho matka stala jeho manažerkou.


Další posilou seriálu se stává herec Cory Hardrict, který si zahraje trenéra Marcuse Turnera. Ten hrával baseball na Bringstonské univerzitě a byl přijat k profíkům, avšak kvůli zranění musel svou kariéru ukončit. Nyní je asistentem hlavního trenéra baseballu na Bringstonu, je tvrdý, přímočarý a odhodlaný vychovat ctihodné mladé muže.

(Vlevo Peyton Alex Smith, vpravo Cory Hardrict.)

Sylvester Powell se představí jako Jessie Raymond, Jr. Ten pochází z Atlanty a je rovněž baseballovým hráčem, který se s Damonem spřátelil, když působili na národní scéně jako mladí baseballisté. Ačkoliv má um a velmi na sobě dře, nemá na hřišti takové přirozené nadání jako Damon a to, že je neustále v jeho stínu, jejich přátelství komplikuje.

Další studentku na škole ztvární herečka Netta Walker. Její postava Keisha McCalla už od dětství vyrůstá v kampusu školy, jelikož je její otec v akademické správě univerzity. Keisha zbožňuje večírky a je neoficiální „starostkou“ Bringstonské univerzity – zná všechny a všechno, a to i navzdory faktu, že je teprve v prvním ročníku. Ačkoliv studuje medicínu a kdyby měla tu šanci, chtěla by místo toho jít za svým snem, kterým je tanec, což není po chuti jejímu otci.

Setkávat se také budeme se Simoninou tetou Amarou Patterson. Tu si zahraje herečka Kelly Jenrette. Amara je úspěšnou novinářkou, která se stala profesorkou žurnalistiky a je nejoblíbenější profesorkou na škole. Navzdory tomu, že je nejmladší profesorkou na celý úvazek v historii Bringstonu, svým neomluvitelným aktivismem si to tu a tam rozhází u své rodiny.

Poslední ohlášenou posilou spin-offu se stává herečka Camille Hyde, kterou si můžete pamatovat jako Alexandru Cabot v loni zrušeném seriálu Katy Keene. Její postava Thea Mays je královnou druhého ročníku, která má tendence ze sebe vydávat dojem protivné holky. Je zázrakem tenisu a bere onu zodpovědnost za reprezentaci černošské komunity ve sportu velmi vážně. Simonin příjezd na Bringston její život rozhodí, jelikož její okamžitá nelibost vůči její rivalce se střetává s poutem, které sdílejí jako černé ženy ve světě tenisu.

(Zleva Sylvester Powell, Netta Walker, Kelly Jenrette a Camille Hyde)

Zdroj: Deadline
Foto: Deadline

Co na obsazení potenciálního spin-offu říkáte?

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Stav překladu

Epizoda S03E11: The Bigger Picture

cz100%
DOKONČENO

Po zhlédnutí nezapomeňte tuto epizodu ohodnotit, případně i okomentovat.

Nepřehlédněte

Peyton Alex Smith a další se přidávají k obsazení spin-offu

Peyton Alex Smith a další se přidávají k obsazení spin-offu

Potenciální spin-off seriálu All American, který ponese název All American: Homecoming, se bude soustředit na postavu Simone Hicksové a postavu, jenž si zahraje herec Peyton Alex Smith ze seriálu Legacies. K nim se přidává ještě dalších pět herců.

Reklama

Aktualizace postav

Zde budeme přidávat nové profily postav, které jsme připravili.

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás