All American (Fotbalový talent) Pilot spin-offu o Simone dostává zelenou

Pilot spin-offu o Simone dostává zelenou

Pilot spin-offu o Simone dostává zelenou

Před měsícem jsme se dozvěděli, že The CW uvažuje o spin-offu k All American, který se zaměří na postavu Simone Hicksové na univerzitě. Nyní je pilot odsouhlasen a uvidíme ho v rámci třetí série.

1 2
6.2.2021

Informace o možném spin-offu jsme se prvně doslechli na začátku ledna, kdy bylo oznámeno, že se tento projekt zaměří na postavu Simone Hicksové (pozn.: profil postavy je hotový, tak ji můžete ohodnotit) a jeho první epizoda, tzv. backdoor pilot, by byla součástí třetí série. Nyní už vedení stanice vše schválilo a celou informaci potvrdilo.

Seriál, a nejspíš i samotná epizoda, ponesou název All American: Homecoming a Geffri Maya si v něm zopakuje svou roli Simone. Jak už víme, sledovali bychom v něm Simone na univerzitě, konkrétně na Historicky černošské univerzitě. Se schválením pilotu jsme se dočkali podrobnějšího popisu, díky kterému víme, že v centru seriálu bude Simone, nadějná tenistka, a jeden hráč baseballu z Chicaga.


Je to sportovní drama o mladých atletech na pozadí Historicky černošské univerzity. Sledujeme v něm mladou nadějnou tenistku z Beverly Hills a elitního baseballového hráče z Chicaga, kteří se potýkají s vysokými nároky vysokoškolských sportů, zatímco proplouvají vzestupy, pády a smyslností v životech začínajících mladých dospělých, kteří jsou nyní bez dozoru, na prestižní Historicky černošské univerzitě.

(Pilotní díl All American: Homecoming je objednán. Foto: The CW)

Spin-off bude napsán showrunnerkou All American Nkechi Okoro Carroll, která se rovněž ujme role výkonné producentky společně s Gregem Berlantim, Sarah Schechter, Davidem Maddenem a Robbiem Rogersem, tedy týmem, který působí i u samotného All American. Pilotní díl zrežíruje Michael Schultz, který tento post obsadil už u několika epizod All American. Můžeme tedy očekávat, že se Homecoming ponese ve stejném duchu jako All American a se stejnou kvalitou.

All American: Homecoming je tak aktuálně třetím spin-offem, který má velkou naději na objednávku pro příští seriálovou sezónu. Dalším je spin-off seriálu Nancy Drew zaměřující se na postavu Toma Swifta a třetím je spin-off k Black Lightningovi, ve kterém bychom sledovali postavu Painkillera. A ještě nesmíme zapomenout, že spin-off k seriálu The 100 ještě také pořád přichází v úvahu. Oproti tomu spin-off Green Arrow and the Canaries byl už definitivně zrušen. Ředitel stanice The CW Mark Pedowitz prohlásil, že lepší obrázek o podobě příští sezóny si udělá v období okolo března a dubna, takže v té době se s největší pravděpodobností dozvíme, které nové seriály získají objednávku do sezóny 2021–2022.

Zdroj. Deadline

Který z potenciálních spin-offů byste na The CW viděli nejradši?

Diskuze /1

Lex Luthor

Oni zrušili Green Arrow and the Canaries parchanti právě na tenhle spin off jsem se těšil nejvíce ach jo.

6.2.2021 | 18:39:48
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav překladu

Epizoda S03E08: Canceled

cz100%
DOKONČENO

Po zhlédnutí nezapomeňte tuto epizodu ohodnotit, případně i okomentovat.

Nepřehlédněte

Peyton Alex Smith a další se přidávají k obsazení spin-offu

Peyton Alex Smith a další se přidávají k obsazení spin-offu

Potenciální spin-off seriálu All American, který ponese název All American: Homecoming, se bude soustředit na postavu Simone Hicksové a postavu, jenž si zahraje herec Peyton Alex Smith ze seriálu Legacies. K nim se přidává ještě dalších pět herců.

Reklama

Aktualizace postav

Zde budeme přidávat nové profily postav, které jsme připravili.

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás