All American (Fotbalový talent) Sledovanost druhé série All American

Sledovanost druhé série All American

Sledovanost druhé série All American

Uvnitř článku vám přinášíme shrnutí, jak se seriálu All American dařilo se svou druhou sérií, která odvysílala svůj poslední díl před dvěma týdny. Taky můžete zjistit, jak na tom byl v porovnání s ostatními seriály stanice The CW.

2 0
23.3.2020

Pokud si pamatujete, v minulém roce si All American musel dlouho počkat na potvrzení o prodloužení, neboť to byl jediný seriál z podzimní sezóny, který nebyl prodloužen hromadně na konci ledna 2019. Bylo to z toho důvodu, že sledovanost nebyla moc oslnivá, ale naděje zde stále byla, protože záleželo, jak se seriálu bude dařit na Netflixu, kde se začal streamovat na konci března. A je třeba říct, že se mu tam dařilo velmi dobře a seriál si tak zajistil objednávku pro novou sérii.

Ta začala velmi slibně, jelikož premiéra druhé řady Hustle & Motivate patří se svou sledovaností 884 tisíc k nejsledovanější epizodě. Oproti finále první série to je nárůst přibližně o polovinu. Také rating se z 0,16 vyhoupnul na 0,31 a druhá série si tak i zajistila objednávku dodatečných tří epizod, díky čemuž i druhou sérii nakonec tvořilo 16 dílů. Žádné další epizodě se sice nepodařilo překonat premiérový díl, ale i tak si seriál udržel silnou a stabilní sledovanost. Mezi nejméně sledovaný díl patří devátý One of Them Nights, což byl první díl nového roku. Ten dosáhl na hodnotu 642 tisíc diváků a rating 0,18 (je to jediný díl druhé série, jehož rating skončil pod hranicí 0,2).


Co se týče celkového průměru série, tak je na hodnotě 719 tisíc diváků a ratingu 0,24, což je nárůst o 7,84% u sledovanosti a 9.38% u ratingu v porovnání s první sérií. Díky tomu si All American zajistil objednávku pro další sérii společně s ostatními seriály stanice a nemusel letos na toto oznámení dlouho čekat. Navíc je All American jediný seriál stanice The CW, který se letos pohyboval v zelených číslech a posunul se tak v žebříčku seriálů stanice ze spodních příček do poloviny. V grafu výše si můžete prohlédnout, jak se vyvíjela sledovanost u jednotlivých dílů první a druhé série a pokud chcete podrobněji vidět čísla ostatních seriálů na stanici, klikněte na tento odkaz.

Jak se vám druhá série líbila? Myslíte, že se seriálu podaří s další sérií opět zlepšit sledovanost?

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Stav překladu

Epizoda S02E16: Decisions

cz100%
DOKONČENO

Po zhlédnutí nezapomeňte tuto epizodu ohodnotit, případně i okomentovat.

Nepřehlédněte

All American nemusí tentokrát na své prodloužení dlouho čekat

All American nemusí tentokrát na své prodloužení dlouho čekat

All American si na své prodloužení pro druhou sérii musel počkat ze všech seriálu The CW nejdéle. Avšak nyní už to zažívat nemusí, protože byl prodloužen pro novou sezónu společně s dalšími seriály. Navíc jde o jediný seriál stanice, který dosahuje oproti předchozí sezóně lepší sledovanosti.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Galerie

Galerie

Narozeniny herců