All American (Fotbalový talent) The CW vyvíjí spinoff All American

The CW vyvíjí spinoff All American

The CW vyvíjí spinoff All American

Vzpomínáte, jak měl All American namále, aby se vůbec dočkal druhé série? To se naštěstí změnilo díky obrovské popularitě na Netflixu, což vedlo i k nárůstu sledovanosti během druhé řady. Díky úspěchu seriálu tak stanice The CW přemýšlí o vytvoření spinoffu.

1 4
11.1.2021

Když před dvěma lety vysílal All American svou první sérii, moc lidí v té době nejspíš netušilo, jaké popularity se nakonec seriál dočká. A to jsme se téměř druhé série nedočkali, protože sledovanost moc přívětivá nebyla. Když ale po odvysílání na The CW zamířil All American na Netflix, zde nabral druhý dech. Podle informací se jeho popularita rovná seriálu Riverdale, který na Netflixu patří k těm nejúspěšnějším seriálům od The CW. Rostoucí oblíbenost All American se projevila i na druhé sérii, jejíž premiéra je dosud nejsledovanější epizodou a i celkově se sledovanost seriálu zvedla, navíc jde o jediný seriál stanice, který se tím může za loňský rok chlubit. Proto se vedení stanice už dívá, jak by se s touto popularitou dalo naložit a uvažuje tak o vytvoření spinoffu.

(Hlavní postavou spinoffu by se stala Simone. Foto: The CW)


Pokud se všechno vydaří, bude se spinoff soustředit na postavu Simone Hicks, kterou ztvárňuje herečka Geffri Maya. Simone jsme poprvé spatřili během druhé série. Stala se přítelkyní Jordana a nakukala mu, že s ním čeká dítě, i když ho ve skutečnosti čeká s jiným. Kvůli tomu o Jordana přišla, ale ten si nakonec uvědomil, že ji má pořád rád a ti dva svůj vztah ve finále druhé série opět započali. Ve spinoffu bychom sledovali Simone na univerzitě, konkrétně na historicky černošské univerzitě, a tento potenciální spinoff bude představen v rámci třetí série. Ještě nevíme, o kterou epizodu by se mělo jednat, ale s největší pravděpodobností to bude až nějaká v druhé polovině série. Prozatím ani celá tato informace neznamená, že takový seriál skutečně uvidíme, pouze se o něm začíná uvažovat.

Zdroj: Deadline

Jak se vám zamlouvá koncept tohoto spinoffu? Chtěli byste, aby ho stanice skutečně objednala?

Diskuze /1

rasliiito

to uz nebude mit s tim sportovnim svetem co me bavi nic spolecnyho, nuda

13.1.2021 | 15:47:05
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav překladu

Epizoda S03E06: Teenage Love

cz100%
DOKONČENO

Po zhlédnutí nezapomeňte tuto epizodu ohodnotit, případně i okomentovat.

Nepřehlédněte

Pilot spin-offu o Simone dostává zelenou

Pilot spin-offu o Simone dostává zelenou

Před měsícem jsme se dozvěděli, že The CW uvažuje o spin-offu k All American, který se zaměří na postavu Simone Hicksové na univerzitě. Nyní je pilot odsouhlasen a uvidíme ho v rámci třetí série.

Reklama

Aktualizace postav

Zde budeme přidávat nové profily postav, které jsme připravili.

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás