All American (Fotbalový talent) Třetí série vítá čtyři herecké posily

Třetí série vítá čtyři herecké posily

Třetí série vítá čtyři herecké posily

V nadcházející sérii se můžeme těšit i na několik nových vedlejších postav, které si všechny představíme uvnitř článku. A jedna nová studentka bude mít dokonce společnou minulost s jedním spolužákem ze školy v Beverly.

3 0
13.1.2021

Návrat nové série samozřejmě znamená, že se dočkáme i nějakých nových postav. Jedna změna nás čeká i v počtu hlavních postav, ke kterým se přidá i Patience, která dosud působila ve vedlejší roli. Ale o tom jsme vám už psali. Co se ale týče nových postav, tak nyní víme o čtyřech hercích, kteří se zhostí vedlejších rolí.

První posilou se stává herec Mike Merrill. Představí se jako Christian Mosley a jedná se o mladého a dychtivého ředitele talentů, který je chráněncem JP Keatinga. Herečka Alondra Delgado ztvární Vanessu Montes, novou studentku a dceru nového hlavního trenéra. Je svéhlavá a sebevědomá a nenechá se rozhodit zvýšenou pozorností, která s tím, že je nová, souvisí. Překvapivě má ale společnou minulost s jedním z jejích spolužáků.


(Vpravo Mike Merrill, vlevo Alondra Delgado. Foto: Deadline)

Postava D’Angela Cartera není úplně nová, jelikož si zahostoval ve finále druhé série jako školní inspektor, který chce přetvořit střední školu v Crenshaw na magnetickou školu a celou čtvrť přeměnit na oblast pro bohatší lidi. D'Angela, kterého ztvárňuje herec Lamon Archey, budeme ve třetí sérii vídat mnohem častěji, protože i on v ní bude vystupovat ve vedlejší roli. A jak jsme viděli v traileru, s Billym spolu moc vycházet nebudou. Poslední známou novou posilou je herečka GG Townson, která si zahraje postavu Lil Jewel, zpěvačky, která pracuje na svém novém albu u JP Keatinga. Ačkoliv se může trochu zdát, že jí jde jen o její vlastní zájmy, je toho na ní ve skutečnosti mnohem více.

(Vpravo Lamon Archey, vlevo GG Townson. Foto: Deadline)

Zdroje: Deadline (1, 2, 3)

Která z těchto postav vás nejvíce zaujala?

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Stav překladu

Epizoda S03E01: Season Pass

cz100%
DOKONČENO

Po zhlédnutí nezapomeňte tuto epizodu ohodnotit, případně i okomentovat.

Nepřehlédněte

Do Beverly Hills a Crenshaw se vrátíme v polovině ledna

Do Beverly Hills a Crenshaw se vrátíme v polovině ledna

Stanice The CW oznámila, kdy se její seriály vrátí na obrazovky s novými sériemi. Nechybí mezi nimi ani seriál All American, jehož premiéra třetí řady je stanovena na pondělí 18. ledna. Už se také nemůžete dočkat?

Reklama

Aktualizace postav

Zde budeme přidávat nové profily postav, které jsme připravili.

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás