All American (Fotbalový talent)
94/100 - 20×

All American(Fotbalový talent)

Talentovaný středoškolský fotbalista je naverbován do týmu Beverly Hills High. V tu chvíli se mu změní celý život, protože se ocitne mezi dvěma rodinami, Crenshaw a Beverly Hills, které jsou naprosto rozdílné. Inspirováno životem profesionálního fotbalisty Spencera Paysingera.

USA | 2018 | Pauza
vysílání
6 sezón | CW | 42 minut
žánr
Drama, Sportovní, Životopisný
hrají
Daniel Ezra (Spencer James), Taye Diggs (Billy Baker), Samantha Logan (Olivia Baker), Michael Evans Behling (Jordan Baker), Cody Christian (Asher Adams), Greta Onieogou (Layla Keating), Bre-Z (Tamia "Coop" Cooper), Monet Mazur (Laura Fine-Baker), Karimah Westbrook (Grace James), Chelsea Tavares (Patience Robinson), Hunter Clowdus (JJ Parker), Jalyn Hall (Dillon James), Geffri Maya (Simone Hicks), Mitchell Edwards (Cameron Watkins)

JJ Parker

JJ Parker

Student na Beverly, který je obráncem ve fotbalovém týmu.

Sezóny 5
2018 - 2023

JJ Parker je studentem na střední škole v Beverly Hills, kde chodí do stejného ročníku jako například jeho nejlepší kamarádi Asher a Jordan. Společně s nimi je rovněž členem fotbalového týmu, kde hraje na pozici obránce. JJe fotbal velmi baví a nebránil by se ani lepším pozicím v týmu, které by mu přinesly větší záři ve světlech reflektorů.

JJ je také rád v centru dění a je pořádným pařmenem – když se koná nějaký večírek, on na něm samozřejmě nesmí chybět. A pokud se žádný dlouho nekoná, tak JJ jeden zorganizuje. Je také velmi nadaný v kulečníku. Ačkoliv se může na první pohled zdát jako namachrovaný frajírek, je ve skutečnosti velmi ryzím a přátelským mladíkem, který vychází se všemi lidmi. Častokrát je i zdrojem různých vtípků a své přátele bere jako svou rodinu.Foto: The CW

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Stav překladu

Epizoda S05E20: Now That We've Found Love

cz100%
DOKONČENO

Titulky pocházejí z HBO Max.

Po zhlédnutí nezapomeňte tuto epizodu ohodnotit, případně i okomentovat.

Svět All American

Reklama

Nepřehlédněte

The CW pod novým vedením ohlašuje první prodloužení pro další sérii

The CW pod novým vedením ohlašuje první prodloužení pro další sérii

Určitě víte, že na podzim došlo ke změně vlastnictví na stanici The CW, čímž došlo v loňské sezóně na ukončování spoustu jejích seriálů. Některé bouři přečkaly, avšak žádný seriál neměl jisté, že přežije i aktuální sezónu. Nyní už ale víme, že All American bude šťastlivcem.

Nejoblíbenější postavy

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama