Amazing Stories (2020) (Neuvěřitelné příběhy)
75/100 - 17×

Amazing Stories (2020)(Neuvěřitelné příběhy)

Reboot známého seriálu z osmdesátých let dvacátého století nám přinese řadu zajímavých a podivných příběhů, ve kterých se objeví velké množství známých tváří.

USA | 2020 | Rozhoduje se
vysílání
1 sezóna | Apple TV+ | 50 minut
žánr
Dobrodružný, Fantasy, Hororový
hrají
Sasha Lane (Alia Jordan), Tyler Crumley (Dylan Harris), Duncan Joiner (Elijah Whitaker), Victoria Pedretti (Evelyn Porter), Robert Forster (Joe Harris), Kerry Bishé (Mary Ann Whitaker), Austin Stowell (Theodore Cole), Dylan O'Brien (Sam Taylor), Michelle Wilson (Sara Jordan), Emyri Crutchfield (Sterling Johnson), Hailey Kilgore (Tuka Myrtle Hall)

Alia Jordan

Alia Jordan

Bývalá studentka, která nyní dře, aby mohla odjet se svým přítelem do LA.

Sezóny 1
2020 - 2020

Alia je bývalá studentka, která má "mámu ":character:12612 šest let v kómatu. Když se její máma Sara probere, začíná se chovat divně a Alia tuší, že se děje něco zvláštního. I přesto všechno se snaží, aby si na ní vzpomněla a už se najednou nechce se svým přítelem odstěhovat do LA, ale být se svojí mámou ve městě. Bohužel její přítel se dostane do pořádného průšvihu s prodáváním drog, takže se rozhodnou vykrást bistro, ve kterém pracuje.

Při krádeži se objeví muž, kterému on sám dluží. Nakonec se ovšem objeví Sara nebo spíše bytost, která v ní je. Snaží se zastavit toho muže, ovšem ji sám střelí. Bytost poté opustí Sařino tělo, ale ještě předtím použije svoje schopnosti, přivede Saru nazpět a Alia tak dostane svoji mámu. Alia se přihlásí na školu a je opět studentkou a žije společně se svojí mámou.


Sasha Lane jako Alia Jordan. Foto: Apple TV+

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Narozeniny herců

Momentka

Momentka

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama