Amazing Stories (2020) (Neuvěřitelné příběhy) Elijah Whitaker

Elijah Whitaker

Elijah Whitaker

Chlapec, co přišel o svého tátu a teď cestuje se svojí nevlastní matkou.

Sezóny 1
2020 - 2020

Elijah se po smrti svého otce stěhuje se svojí nevlastní mámou Mary Ann do Burlingtonu. Ve skutečnosti se tam ovšem stěhuje jen Elijah, protože se o něj Mary Ann nedokáže postarat. Cestou tam vedle silnice spadne letadlo s poručíkem Theodorem Colem, kterého vezmou do nemocnice. Tvrdí, že je z roku 1941.

Elijah mu věří a přemluví Mary Ann, aby to prošetřili. Na stanici najdou Theodorovu fotku z armády. Nakonec se setkají i s Theodorem a vezmou ho do jeho starého domu, kde ho najde policie. Elijah s Theodorem uteče, ale na večer ho stejně najdou a chtějí, aby se skrz trhlinu vrátil zpět v čase. Bohužel Elijah ví, že když se vrátí, tak zemře. Sice předtím hledali způsob, jak ho vyzbrojit před nepřáteli, ale Theodor se musí vrátit trhlinou přesně tak, jak přišel.


Nakonec se skutečně vrátí, přestože jedna věc je jinak. Theodor dal Elijahovi tyčinku na cestu, kterou Elijah snědl. Přesto se však vrátí zpět do své doby a nic špatného se nestane. Elijah a Mary Ann se poté oba přestěhují do Kalifornie spolu.

Duncan Joiner jako Elijah Whitaker. Foto: Apple TV+

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Narozeniny herců

Momentka

Momentka

Reklama