Amazing Stories (2020) (Neuvěřitelné příběhy)
75/100 - 17×

Amazing Stories (2020)(Neuvěřitelné příběhy)

Reboot známého seriálu z osmdesátých let dvacátého století nám přinese řadu zajímavých a podivných příběhů, ve kterých se objeví velké množství známých tváří.

USA | 2020 | Rozhoduje se
vysílání
1 sezóna | Apple TV+ | 50 minut
žánr
Dobrodružný, Fantasy, Hororový
hrají
Sasha Lane (Alia Jordan), Tyler Crumley (Dylan Harris), Duncan Joiner (Elijah Whitaker), Victoria Pedretti (Evelyn Porter), Robert Forster (Joe Harris), Kerry Bishé (Mary Ann Whitaker), Austin Stowell (Theodore Cole), Dylan O'Brien (Sam Taylor), Michelle Wilson (Sara Jordan), Emyri Crutchfield (Sterling Johnson), Hailey Kilgore (Tuka Myrtle Hall)

Elijah Whitaker

Elijah Whitaker

Chlapec, co přišel o svého tátu a teď cestuje se svojí nevlastní matkou.

Sezóny 1
2020 - 2020

Elijah se po smrti svého otce stěhuje se svojí nevlastní mámou Mary Ann do Burlingtonu. Ve skutečnosti se tam ovšem stěhuje jen Elijah, protože se o něj Mary Ann nedokáže postarat. Cestou tam vedle silnice spadne letadlo s poručíkem Theodorem Colem, kterého vezmou do nemocnice. Tvrdí, že je z roku 1941.

Elijah mu věří a přemluví Mary Ann, aby to prošetřili. Na stanici najdou Theodorovu fotku z armády. Nakonec se setkají i s Theodorem a vezmou ho do jeho starého domu, kde ho najde policie. Elijah s Theodorem uteče, ale na večer ho stejně najdou a chtějí, aby se skrz trhlinu vrátil zpět v čase. Bohužel Elijah ví, že když se vrátí, tak zemře. Sice předtím hledali způsob, jak ho vyzbrojit před nepřáteli, ale Theodor se musí vrátit trhlinou přesně tak, jak přišel.


Nakonec se skutečně vrátí, přestože jedna věc je jinak. Theodor dal Elijahovi tyčinku na cestu, kterou Elijah snědl. Přesto se však vrátí zpět do své doby a nic špatného se nestane. Elijah a Mary Ann se poté oba přestěhují do Kalifornie spolu.

Duncan Joiner jako Elijah Whitaker. Foto: Apple TV+

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Narozeniny herců

Momentka

Momentka

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama