Amazing Stories (2020) (Neuvěřitelné příběhy)
75/100 - 17×

Amazing Stories (2020)(Neuvěřitelné příběhy)

Reboot známého seriálu z osmdesátých let dvacátého století nám přinese řadu zajímavých a podivných příběhů, ve kterých se objeví velké množství známých tváří.

USA | 2020 | Rozhoduje se
vysílání
1 sezóna | Apple TV+ | 50 minut
žánr
Dobrodružný, Fantasy, Hororový
hrají
Sasha Lane (Alia Jordan), Tyler Crumley (Dylan Harris), Duncan Joiner (Elijah Whitaker), Victoria Pedretti (Evelyn Porter), Robert Forster (Joe Harris), Kerry Bishé (Mary Ann Whitaker), Austin Stowell (Theodore Cole), Dylan O'Brien (Sam Taylor), Michelle Wilson (Sara Jordan), Emyri Crutchfield (Sterling Johnson), Hailey Kilgore (Tuka Myrtle Hall)

Joe Harris

Joe Harris

Dědeček Dylana, co pracoval přes 40 let v truhlářské dílně.

Sezóny 1
2020 - 2020

Joe pracoval celý svůj život v truhlářské dílně, ovšem po operaci musel chodit o berli a přestěhovat se ke svému synovi a jeho rodině. Sám byl po operaci naštvaný na celý svět a snažil se opět dostat do práce. V práci mu ovšem nabídli, aby šel do důchodu. Po konverzaci s jeho nejmladším vnukem Dylanem, našel ve schránce krabičku s prstenem, který si objednal před 60 lety od společnosti, co vyráběla komiksy. Prsten sloužil superhrdinovi Dynomanovi, který byl silný, rychlý a uměl létat.

Zpočátku tomu Joe nevěřil, ale najednou opravdu postupně získával jednu schopnosti za druhou. Vrátil se do firmy, kde exceloval ve své práci. Běhal rychle, aby se sešel s Dylanem na oběd. Bohužel Dylan měl ve škole problémy, protože ho šikanovali za jeho lásku ke komiksům. Joe mu slíbil, že na Halloween se převlečou za superhrdiny a vyrazí koledovat. Při velké zakázce v dílně se ovšem v dílně rapidně zdržel a odskákal to Dylan, který na dědečka čekal, ale Joe se neobjevil. Syn Joea (táta Dylana, Michael) vše vyčetl Joeovi a jemu se po jeho odchodu přitížilo. Ztratil svoje schopnosti. Přijel proto k domu, hledal v jejich dílně Dylana, ale našel jen komiks, kde Volt si sestrojil helmu z trosek po Dynomanovi. Joeovi hned došlo, co Dylan udělal, zanechal prsten v dílně a odjel do školy Dylana.

Našel ho na střeše školy, kde se Dylan pokoušel dostat auto na střechu, aby byl populární. Ovšem skončil v autě nedopatřením. Joe se k němu dostal, šel do auta a oba skoro spadnuli s autem. Michael se ale přiřítil se svými novými schopnostmi díky prstenu, jenž našel v dílně a zachránil je. Pak společně zakopali prsten, protože ho už nikdo z nich nepotřeboval.

Robert Forster jako Joe Harris. Foto: Apple TV+

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Momentka

Momentka

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama