Amazing Stories (2020) (Neuvěřitelné příběhy) Sam Taylor

Sam Taylor

Sam Taylor

Nadějný stavař, který si hledá ve světě své místo.

Sezóny 1
2020 - 2020

Sam má bratra, s kterým restaurují domy pro jejich klienty. Sam se však hledá nejen ve světě, ale i hledá k sobě někoho, kdo by mu dal jisté pochopení a lásku. Zatím se zdráhá plně se věnovat stavařině a ve volném čase hledá po tržištích vzácné baseballové kartičky, které by pak prodal za velké jmění. Jedné noci za ukrutné bouřky se jde podívat na pojistky do sklepa a začne mu šíleně pískat v uších. Než se naděje, je v roce 1919 v onom domě a potká tajemnou ženu Evelyn, která v domě se svojí rodinou bydlí. Ve snaze najít zpět cestu domů zjišťuje, že vše se nestalo vůbec náhodně.

Mezitím poznává Evelyn, jež nakonec bude chtít pomoct a nabídne jí, že s ním může cestovat zpět do jeho doby, aby se zachránila před nedomluveným sňatkem s Williamem. Oba si nakonec naplánují, že při prvních známkách bouřky se sejdou ve sklepě a vrátí se společně do roku 2019. Bohužel William je ještě před jejich cestou načapá ve sklepě a unese Evelyn pryč. Sam se nedopatřením sám vrátí do své doby, ale nijak se nevzdá toho, aby se vrátil zpět za Evelyn a dostal jí z jejího utrpení. Při pokusech se za ní dostat, omylem vycestuje do budoucnosti a spočine mu pohled na starší Evelyn a jeho pětiletého syna. Nakonec se však vrátí do své doby a přemluví svého bratra, aby mu pomohl vrátit se za Evelyn.


Nakonec se dostane opět do roku 1919, vezme Evelyn a oba běží do sklepa. Bohužel při velké bouřce je sklep skoro zatopený a objeví se tam velký vodní vír. Sam nestihne uskočit a spadne na něj velký trám, takže propadne nohou skrz schodiště a nemůže se dostat ven. Při Evelynině snaze ho z toho dostat, si Sam uvědomí, že se s Evelyn nikdy neměl vrátit do roku 2019, protože v budoucnosti jejich syna vůbec nebyl. Evelyn se vrátí sama do budoucnosti a Sama nakonec zachrání muži, kteří mu přispěchali na pomoc.

Sam se sice dál snaží dostat se zpátky, ale velká bouřka už nepřijde. Proto napíše dva dopisy, jeden pro Evelyn a druhý pro jeho bratra. V dopise pro bratra dá vzácnou baseballovou kartičku T206 Honus Wagner. Honus Wagner byl totiž považován za jednoho z nejlepších baseballistů všech dob. Tím se kruh uzavřel, jeho bratr Jake tak může kartičku prodat, restaurovat původní dům a rozjet svoji firmu ve velkém. Sam nakonec zůstává nadobro v roce 1919 a sám rozjede stavařskou firmu Sam Taylor Construction.

Foto: Apple TV+

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Magdalena888

sympaťák

26.6.2020 | 14:08:24

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Narozeniny herců

Momentka

Momentka

Reklama