Amazing Stories (2020) (Neuvěřitelné příběhy)
75/100 - 17×

Amazing Stories (2020)(Neuvěřitelné příběhy)

Reboot známého seriálu z osmdesátých let dvacátého století nám přinese řadu zajímavých a podivných příběhů, ve kterých se objeví velké množství známých tváří.

USA | 2020 | Rozhoduje se
vysílání
1 sezóna | Apple TV+ | 50 minut
žánr
Dobrodružný, Fantasy, Hororový
hrají
Sasha Lane (Alia Jordan), Tyler Crumley (Dylan Harris), Duncan Joiner (Elijah Whitaker), Victoria Pedretti (Evelyn Porter), Robert Forster (Joe Harris), Kerry Bishé (Mary Ann Whitaker), Austin Stowell (Theodore Cole), Dylan O'Brien (Sam Taylor), Michelle Wilson (Sara Jordan), Emyri Crutchfield (Sterling Johnson), Hailey Kilgore (Tuka Myrtle Hall)

Sam Taylor

Sam Taylor

Nadějný stavař, který si hledá ve světě své místo.

Sezóny 1
2020 - 2020

Sam má bratra, s kterým restaurují domy pro jejich klienty. Sam se však hledá nejen ve světě, ale i hledá k sobě někoho, kdo by mu dal jisté pochopení a lásku. Zatím se zdráhá plně se věnovat stavařině a ve volném čase hledá po tržištích vzácné baseballové kartičky, které by pak prodal za velké jmění. Jedné noci za ukrutné bouřky se jde podívat na pojistky do sklepa a začne mu šíleně pískat v uších. Než se naděje, je v roce 1919 v onom domě a potká tajemnou ženu Evelyn, která v domě se svojí rodinou bydlí. Ve snaze najít zpět cestu domů zjišťuje, že vše se nestalo vůbec náhodně.

Mezitím poznává Evelyn, jež nakonec bude chtít pomoct a nabídne jí, že s ním může cestovat zpět do jeho doby, aby se zachránila před nedomluveným sňatkem s Williamem. Oba si nakonec naplánují, že při prvních známkách bouřky se sejdou ve sklepě a vrátí se společně do roku 2019. Bohužel William je ještě před jejich cestou načapá ve sklepě a unese Evelyn pryč. Sam se nedopatřením sám vrátí do své doby, ale nijak se nevzdá toho, aby se vrátil zpět za Evelyn a dostal jí z jejího utrpení. Při pokusech se za ní dostat, omylem vycestuje do budoucnosti a spočine mu pohled na starší Evelyn a jeho pětiletého syna. Nakonec se však vrátí do své doby a přemluví svého bratra, aby mu pomohl vrátit se za Evelyn.


Nakonec se dostane opět do roku 1919, vezme Evelyn a oba běží do sklepa. Bohužel při velké bouřce je sklep skoro zatopený a objeví se tam velký vodní vír. Sam nestihne uskočit a spadne na něj velký trám, takže propadne nohou skrz schodiště a nemůže se dostat ven. Při Evelynině snaze ho z toho dostat, si Sam uvědomí, že se s Evelyn nikdy neměl vrátit do roku 2019, protože v budoucnosti jejich syna vůbec nebyl. Evelyn se vrátí sama do budoucnosti a Sama nakonec zachrání muži, kteří mu přispěchali na pomoc.

Sam se sice dál snaží dostat se zpátky, ale velká bouřka už nepřijde. Proto napíše dva dopisy, jeden pro Evelyn a druhý pro jeho bratra. V dopise pro bratra dá vzácnou baseballovou kartičku T206 Honus Wagner. Honus Wagner byl totiž považován za jednoho z nejlepších baseballistů všech dob. Tím se kruh uzavřel, jeho bratr Jake tak může kartičku prodat, restaurovat původní dům a rozjet svoji firmu ve velkém. Sam nakonec zůstává nadobro v roce 1919 a sám rozjede stavařskou firmu Sam Taylor Construction.

Foto: Apple TV+

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Magdalena888

sympaťák

26.6.2020 | 14:08:24

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Narozeniny herců

Momentka

Momentka

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama