Amazing Stories (2020) (Neuvěřitelné příběhy)
75/100 - 17×

Amazing Stories (2020)(Neuvěřitelné příběhy)

Reboot známého seriálu z osmdesátých let dvacátého století nám přinese řadu zajímavých a podivných příběhů, ve kterých se objeví velké množství známých tváří.

USA | 2020 | Rozhoduje se
vysílání
1 sezóna | Apple TV+ | 50 minut
žánr
Dobrodružný, Fantasy, Hororový
hrají
Sasha Lane (Alia Jordan), Tyler Crumley (Dylan Harris), Duncan Joiner (Elijah Whitaker), Victoria Pedretti (Evelyn Porter), Robert Forster (Joe Harris), Kerry Bishé (Mary Ann Whitaker), Austin Stowell (Theodore Cole), Dylan O'Brien (Sam Taylor), Michelle Wilson (Sara Jordan), Emyri Crutchfield (Sterling Johnson), Hailey Kilgore (Tuka Myrtle Hall)

Sara Jordan

Sara Jordan

Máma Alii, jež je šest let v kómatu a do níž se přenese neznámá bytost.

Sezóny 1
2020 - 2020

Sara je šest let v kómatu a jednoho dne se z neznámého důvodu probere. Ovšem její duše je pryč a nastoupila v ní neznámá bytost, která se seznamuje s okolím. Tráví hodně času ještě s dalším mužem, kterého potkal podobný osud. Vypadá to, že oba mají plán, jak dostat jejich kamarádku z přísně střeženého vězení. Sama bytost v Saře má schopnosti. Alia se jí dostává pod kůži, a proto v den únosu jedné ženy, která vypadá, že v ní je taky neznámá bytost, kdy se dostanou k možnosti opustit planetu, se toho vzdá a jde zpět za Aliou.

Naštěstí je včas a zachrání ji před mužem, který ohrožuje ji a jejího přítele. Přestože chtěla na Zemi zůstat, se jí bohužel nepoštěstí, protože ji postřelí. Její „duch“ se dostane z těla ven, ale ona sama Saru nakonec oživí, přivede jejího ducha zpět a sama zmizí pryč. Sara se potom sestěhuje s Aliou a žije s ní.


Michelle Wilson jako Sara Jordan. Foto: Apple TV+

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Narozeniny herců

Momentka

Momentka

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama