Amazing Stories (2020) (Neuvěřitelné příběhy)
75/100 - 17×

Amazing Stories (2020)(Neuvěřitelné příběhy)

Reboot známého seriálu z osmdesátých let dvacátého století nám přinese řadu zajímavých a podivných příběhů, ve kterých se objeví velké množství známých tváří.

USA | 2020 | Rozhoduje se
vysílání
1 sezóna | Apple TV+ | 50 minut
žánr
Dobrodružný, Fantasy, Hororový
hrají
Sasha Lane (Alia Jordan), Tyler Crumley (Dylan Harris), Duncan Joiner (Elijah Whitaker), Victoria Pedretti (Evelyn Porter), Robert Forster (Joe Harris), Kerry Bishé (Mary Ann Whitaker), Austin Stowell (Theodore Cole), Dylan O'Brien (Sam Taylor), Michelle Wilson (Sara Jordan), Emyri Crutchfield (Sterling Johnson), Hailey Kilgore (Tuka Myrtle Hall)

Theodore Cole

Theodore Cole

Poručík z roku 1941, který se dostane do naší doby skrz trhlinu v čase.

Sezóny 1
2020 - 2020

Theodor se narodil v úplně jiné době a bojoval za druhé světové války, byl to letec. V jedné bitvě se dostal letadlem skrz trhlinu a narazil na Mary Ann a Elijah. Skončil v nemocnici, kde byl přivázaná k lůžku, lidé se ho báli. Nakonec zmizel a našel opět své zachránce. Ti ho vzali do jeho starého domu za jeho ženou Pauline. Ovšem nemohl najít špendlík s hlavičkou čtyřlístku, který jí dal. Tak si myslel, že na něj zapomněla.

Policie je nakonec našla, takže s Elijahem utekli pryč. Elijahovi vyprávěl, co pro něj ten špendlík znamenal a proč Pauline na něj jistojistě zapomněla. Elijah mu řekl, že v roce 1941 zahynul, ale že když se vrátí, mohl by s nimi bojovat, takže šli pro kevlar a zbraně. Mary Ann a policie je nakonec našli a řekli jim, že skrz trhlinu v čase se musí vrátit tak, jak přiletěl bez žádných změn. Přesto měl však jednu podmínku. Vidět se naposledy s Pauline.


A s tou se také setkal. Pauline mu ukázala špendlík ve tvaru čtyřlístku, který měla schovaný v náhrdelníku, společně si zatancovali a on se s ní rozloučil. Když měl Theodor odletět, zjistil, že nemá u sebe čokoládovou tyčinku, kterou dal Elijahovi. Ten se mu svěřil s tím, že jí snědl. Přesto to Theodor risknul, odletěl a proletěl trhlinou. A už ho nikdo nikdy neviděl.

Austin Stowel jako Poručík Theodore Cole. Foto: Apple TV+

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Narozeniny herců

Momentka

Momentka

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama