Amazing Stories (2020) (Neuvěřitelné příběhy) Theodore Cole

Theodore Cole

Theodore Cole

Poručík z roku 1941, který se dostane do naší doby skrz trhlinu v čase.

Sezóny 1
2020 - 2020

Theodor se narodil v úplně jiné době a bojoval za druhé světové války, byl to letec. V jedné bitvě se dostal letadlem skrz trhlinu a narazil na Mary Ann a Elijah. Skončil v nemocnici, kde byl přivázaná k lůžku, lidé se ho báli. Nakonec zmizel a našel opět své zachránce. Ti ho vzali do jeho starého domu za jeho ženou Pauline. Ovšem nemohl najít špendlík s hlavičkou čtyřlístku, který jí dal. Tak si myslel, že na něj zapomněla.

Policie je nakonec našla, takže s Elijahem utekli pryč. Elijahovi vyprávěl, co pro něj ten špendlík znamenal a proč Pauline na něj jistojistě zapomněla. Elijah mu řekl, že v roce 1941 zahynul, ale že když se vrátí, mohl by s nimi bojovat, takže šli pro kevlar a zbraně. Mary Ann a policie je nakonec našli a řekli jim, že skrz trhlinu v čase se musí vrátit tak, jak přiletěl bez žádných změn. Přesto měl však jednu podmínku. Vidět se naposledy s Pauline.


A s tou se také setkal. Pauline mu ukázala špendlík ve tvaru čtyřlístku, který měla schovaný v náhrdelníku, společně si zatancovali a on se s ní rozloučil. Když měl Theodor odletět, zjistil, že nemá u sebe čokoládovou tyčinku, kterou dal Elijahovi. Ten se mu svěřil s tím, že jí snědl. Přesto to Theodor risknul, odletěl a proletěl trhlinou. A už ho nikdo nikdy neviděl.

Austin Stowel jako Poručík Theodore Cole. Foto: Apple TV+

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Narozeniny herců

Momentka

Momentka

Reklama