American Crime Story
92/100 - 35×

American Crime Story

Lid versus OJ Simpson. Ryan Murphy, tvůrce úspěšné série American Horror Story, se rozhodl zmapovat proces s bývalým hráčem amerického fotbalu, obviněným ze série trestných činů, a to především z vraždy své ex-manželky.

USA | 2016 | Pauza
vysílání
3 sezóny | FX | 50 minut
hrají
Cuba Gooding, Jr. (O. J. Simpson), Courtney B. Vance (Johnnie Cochran), David Schwimmer (Robert Kardashian), Sarah Paulson (Marcia Clark),


Co plánuje Murphy pro druhou řadu?

Co plánuje Murphy pro druhou řadu?

Ještě ani neodstartovala první řada seriálu American Crime Story, ale už pomalu vyplouvají na povrch informace o sérii druhé. Kdo čekal, že by se Ryan Murphy chtěl věnovat Bundymu nebo třeba Casey Anthony, se mýlil.


6 1
7.1.2016

Tvůrčí trio Ryan Murphy, Nina Jacobson a Brad Simpson se ještě před premiérou první knihy ACS stihlo dohodnout na základní dějové lince, kolem které se bude točit druhá řada. A že je to – zvlášť vzhledem k žánru – pořádné překvapení!

Druhá kniha seriálu American Crime Story se bude věnovat hurikánu Katrina, škodám, které způsobil a dopadům na lidské životy na jihu Spojených států. Murphy prohlásil, že se konkrétně hodlá věnovat skupině sestávající z šesti až osmi lidí, skrze kterou by rád prozkoumal všechny perspektivy této tragédie, a to od jejího drtivého úderu, až po temné chvíle na cestě k evakuaci a v nemocnicích.


„Chci, aby tenhle seriál byl společensky uvědomělý. Aby se jednalo o informovaný průzkum všech různých typů zločinů, které se ve světě dějí. A dle mého názoru byl hurikán Katrina zločinem proti lidem, co nebyli dostatečně hlasití, nešli slyšet v médiích. A právě k tomu se postavíme jako ke každému jinému zločinu. O tom je celý tenhle seriál.“

(Foto: Hollywood Reporter)

Byť ještě ACS nedostalo oficiálně zelenou pro druhou řadu, její vznik je vzhledem k investicím a jménům zúčastněných víceméně už nyní nevyhnutelný. Stanice FX v současné době bojuje o práva, aby tvůrci mohli materiály okolo hurikánu Katrina zpracovat. Pokud budou mít události hladký průběh, vše by se mělo dát do pohybu nejpozději na podzim tohoto roku. Uvidíme, kolik herců se Murphymu podaří ze současného ansámblu udržet.

Co se týče tvůrců Scotta Alexandera a Larry Karaszewski, na scénáři ke druhé řadě se podílet nebudou. Toobinovo dílo je inspirovalo natolik, že se po případu OJ Simpsona chtějí i nadále věnovat materiálu od tohoto spisovatele a rozhodli se vytvořit další společný projekt (film o dědičce Patty Hearst).

Zdroj: Hollywood Reporter

Diskuze /2

sarii25

Ale toho Bundyho by mohl udělat taky…to by bylo sakra zajímavé!

#2 makishek
8.1.2016 | 11:15:32
makishek

#1 sarii25: pokud se seriálu bude dařit a dostane více sezón, nic není nemožné :)

webmaster
8.1.2016 | 11:57:23
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Constantine se dočká pokračování, až Edna letos vyhraje lupu 

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Reklama

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!