American Crime Story
92/100 - 35×

American Crime Story

Lid versus OJ Simpson. Ryan Murphy, tvůrce úspěšné série American Horror Story, se rozhodl zmapovat proces s bývalým hráčem amerického fotbalu, obviněným ze série trestných činů, a to především z vraždy své ex-manželky.

USA | 2016 | Pauza
vysílání
3 sezóny | FX | 50 minut
hrají
Cuba Gooding, Jr. (O. J. Simpson), Courtney B. Vance (Johnnie Cochran), David Schwimmer (Robert Kardashian), Sarah Paulson (Marcia Clark),


O.J. Simpson nespokojen s obsazením

O.J. Simpson nespokojen s obsazením

V rozhovoru pro Radar Online popsal dlouholetý Simpsonův kamarád Norman Pardo rozhořčení, s jakým přijal sám O.J. fakt, že jeho postavu bude v American Crime Story hrát Cuba Gooding Jr.


3 1
11.2.2015

O.J. Simpson nebyl nadšený volbou Ryana Murphyho, který obsadil Cubu Goodinga Jr., aby ho ztvárnil v připravované minisérii o jeho senzačním soudním řízení. Bývalý hráč NFL a současný chovanec vězení v Nevadě nemohl uvěřit vlastním uším a myslel si, že se jedná o žert, když tuto novinku uslyšel poprvé.

(Pozn. O.J. Simpson si už nějaký ten pátek odpykává třicetiletý trest za loupež a únos, ovšem zcela bez návaznosti na předchozí případ.)
Foto: Radar Online.


Když O.J. zjistil, koho do hlavní role vybrali, zůstal zírat s pusou dokořán," řekl Pardo. “Prohlásil jen, ‘Proč by vybrali zrovna někoho takového, aby mě hrál?'”

Dle slov Parda by Simpson považoval za nejlepší možnost obsazení této role držitele dvou Oscarů Denzela Washingtona, protože má větší charisma než Gooding, který má na poličce sošku „jen“ jednu.

O.J. a Denzel se znali, on ho zbožňuje coby herce,” řekl Pardo. “Byl by dobrý O.J. Nikdy na něj nebyl hnusný, ani po vleklém soudním řízení, ve kterém byl obviněn z brutální vraždy své ex-manželky Nicole Brown Simpson a jejího přítele Ronalda Goldmana."

Ti dva jsou přibližně stejně vysocí a dost podobné tělesné konstrukce, zatímco Gooding je menší a znatelně vyhublejší,“ trval na svém Pardo. “Tito herci jsou naprosto rozdílní lidé, nejen co se týče vzhledu a hereckého umu, ale i co do charakteru. Cuba je dobrý bavič, ale nehodí se do takhle vážné role. Navíc opravdu nevypadá jako hráč amerického fotbalu! Je na to moc malý."

Koho byste radši vy? Souhlasíte s O.J. Simpsonem?

Zdroj

Diskuze /4

Caroline115

No já nevím, mně se zatím Cuba jeví jako dobrá volby na O. J., právěže mě obsazení celkový dost navnadilo na tento seriál :-) Ale chápu no, nemůžou se holt každýmu zavděčit

11.2.2015 | 14:23:43
Ann Taylor

Já se teda přiznávám, že ho znám jen ze střeleného Plnou parou vzad, ale uvidíme. Cuba je mi sympatičtější, než Denzel, a třeba to zvládne skvěle.

redaktor
11.2.2015 | 15:31:40
Kamylko

Cuba je v pohode, avsak Denzel ako moj oblubenec, by bola epicka volba

11.2.2015 | 18:59:17
Jirkass

Jenže Denzel už oslavil šedesátku. Cuba má 47. Když měl O.J. vraždit, nebylo mu ani 40. Takže Denzel je na tu roli moc starej.

15.3.2015 | 10:08:55
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Constantine se dočká pokračování, až Edna letos vyhraje lupu 

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Reklama

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!