American Crime Story
92/100 - 35×

American Crime Story

Lid versus OJ Simpson. Ryan Murphy, tvůrce úspěšné série American Horror Story, se rozhodl zmapovat proces s bývalým hráčem amerického fotbalu, obviněným ze série trestných činů, a to především z vraždy své ex-manželky.

USA | 2016 | Pauza
vysílání
3 sezóny | FX | 50 minut
hrají
Cuba Gooding, Jr. (O. J. Simpson), Courtney B. Vance (Johnnie Cochran), David Schwimmer (Robert Kardashian), Sarah Paulson (Marcia Clark),


Rozhovor se Sarah Paulson

Rozhovor se Sarah Paulson

Přečtěte si kratičkou část rozhovoru, který Sarah Paulson poskytla TV Line, týkající se její role v American Crime Story.


3 0
15.1.2015

Sarah Paulson poskytla rozhovor TV Line, ohledně její spolupráce s Ryanem Murphym. Vedle American Horror Story přišla řeč i na připravovaný seriál American Crime Story, ve kterém bude hrát Marciu Clark.

TV Line:
Dokud vás tu máme, rádi bychom se vás zeptali i na vaši roli v American Crime Story, kde ztvárníte Marciu Clark. Jak probíhá vaše příprava? Sledovala jste před lety ty soudní tahanice okolo případu?


Sarah:
Jasně, v médiích jsem to vše sledovala, ale byla jsem mladá, v té době jsem zrovna dokončila střední školu, takže jsem si jistá, že jsem to nesledovala tak pozorně, jak bych to udělala dnes. Pamatuju si, že jsem byla naprosto neuvěřitelně fascinována Marciou Clark. Uchvátila mě její síla a vzpomínám si, jak jsem si tenkrát pomyslela “Ježíšku na křížku, tahle ženská, to je síla!" Tenkrát by mě v životě nenapadlo, že ji budu jednoho dne (po tolika letech) hrát. Počínaje novým rokem se ze mě stane dychtivý čtenář všeho dostupného o Marcii Clark. Také existuje ohromné množství video záběrů, ze kterých můžu čerpat, takže se jim budu naplno věnovat, jak už se jim nikdo nevěnoval celá léta. A dost možná v následujících pár měsících neopustím svůj dům. Přeměním se v poustevníka posedlého Marciou Clark, kterého nebude chtít nikdo pozvat ani na večeři, protože jediné téma, o kterém budu schopná mluvit, bude Marcia Clark.

TV Line:
Ryan Murphy je známý psaní vražedných zvratů. Bude to u American Crime Story jiné, třeba méně překvapivé, vzhledem k tomu, že jde o pravdivý příběh?

Sarah:
Ten příběh už je prostě daný; tady se bude spíše jednat o zobrazení toho, co se dělo v zákulisí případu mezi žalobci a obhájci. My už přeci jen víme, jak to vše dopadlo, známe klíčové hráče případu, ale stalo se tehdy i množství dalších věcí, o kterých spousta lidí pořád vůbec nic netuší. Já vím, že Ryan Murphy je natolik chytrý, aby věděl, že nemusí cpát zvraty do příběhu, jehož se musíte stát svědkem, abyste mu uvěřili. Nikdo nedokáže vymyslet nic zajímavějšího nebo zvratovějšího, ten příběh je totiž dost zajímavý a plný zvratů už sám o sobě.

TV Line:
Takže se mezi překvapivými svědky neobjeví Pepper?

Sarah:
(Smích) Ne, Pepper se tam určitě neobjeví.

Celý rozhovor

Diskuze /6

Tatko-Šmolko

Prosím Vás, mohol by mi niekto odpovedať či jej hranie v ACS nejako ovplyvní jej účinkovanie v AHS ? :)

#2 makishek
15.1.2015 | 17:28:05
makishek

#1 Tatko-Šmolko: vypadá to, že zvládne účinkovat v obou seriálech najednou, AHS se totiž momentálně nenatáčí, takže bude mít čas na ACS (a naopak, až se začne natáčet 5. série AHS, bude ACS dávno v postprodukci :) )

#3 Tatko-Šmolko
webmaster
15.1.2015 | 20:41:24
Tatko-Šmolko

#2 makishek: No dúfam že to tak bude, milujem ju tam ! :3 neviem si to bez nej ani predstaviť :D Ďakujem za odpoveď :)

#4 makishek
15.1.2015 | 21:02:12
makishek

#3 Tatko-Šmolko: to jsme dva :) až se někde objeví něco oficiálního, napíšu ti do vkazníku :)

#6 Tatko-Šmolko
webmaster
15.1.2015 | 21:21:27
Caroline115

Co to je za otázky, prej jestli se tam neobjeví pepper :D

15.1.2015 | 23:03:54
Tatko-Šmolko

#4 makishek: Ďakujem veľmi pekne !! :)

16.1.2015 | 22:20:25
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!