American Crime Story
92/100 - 35×

American Crime Story

Lid versus OJ Simpson. Ryan Murphy, tvůrce úspěšné série American Horror Story, se rozhodl zmapovat proces s bývalým hráčem amerického fotbalu, obviněným ze série trestných činů, a to především z vraždy své ex-manželky.

USA | 2016 | Pauza
vysílání
3 sezóny | FX | 50 minut
hrají
Cuba Gooding, Jr. (O. J. Simpson), Courtney B. Vance (Johnnie Cochran), David Schwimmer (Robert Kardashian), Sarah Paulson (Marcia Clark),


Vítejte na novém webu k American Crime Story

Vítejte na novém webu k American Crime Story

Už začátkem října jsme tady na Edně psali, že stanice FX objednala nový seriál z pera Ryana Murphyho – American Crime Story. Co vše o ACS víme? Čtěte v souhrnu zatím dostupných informací.


8 0
4.1.2015

Co má American Crime Story společného s American Horror Story?
Krom nápadně podobného názvu hlavně Ryana Murphyho, režiséra-poloboha, zodpovědného mj. i za Glee a připravujícího další hororový seriál Scream Queens. A taky Brada Falchuka, dalšího ze spolutvůrců AHS. No a nejspíš se dočkáme i podobného konceptu, co řada, to jiný příběh se stejnými herci, ale nepředbíhejme.

O čem bude 1. řada?
Příběh bude na motivy knihy The Run of His Life: The People v. O. J. Simpson, kterou napsal Jeffrey Toobin. Dočkáme se tak seriálového zpracování případu O. J. Simpsona, který byl obviněn z vraždy své ženy a dalších zločinů.


Kolik bude mít 1. řada dílů?
10 dílů o cca 50 minutách. A bude to víceméně minisérie, protože stejně jako každá řada AHS, tak i každá další řada ACS bude o zcela jiném příběhu. Pokud tedy seriál nějakou další řadu vůbec dostane.

Kdo bude v seriálu hrát?
V 1. sérii se objeví hvězda AHS Sarah Paulson, hlavní roli si střihne Cuba Gooding Jr.. Objeví se dokonce starý známý Ross z Přátel – David Schwimmer, mrcha z The Lying Game – Charisma Carpenter a navrch i Prue z Čarodějek – Shannen Doherty.

Kdy bude premiéra?
Někdy během druhé poloviny roku 2015. Oficiální datum ještě nebylo oznámeno. Dokonce ještě ani pořádně nezačalo natáčení, takže byste při hledání nenarazili na žádný trailer (maximálně na pár fanouškovských počinů).

Budou titulky?
Ano. Jakmile se seriál rozběhne, najdete tady titulky k jednotlivým epizodám a jejich stručné popisy, a mimoto i různá promo videa, sneak peeky, fotografie, rozhovory, články a další spoilery všeho druhu. O všech novinkách se tady na webu dozvíte jako první. A samozřejmě se budete moci podělit o své názory v diskuzi a anketách.

VÍTEJTE NA NOVÉM WEBU! :-)

Diskuze /3

ScaryX

Jů Charisma Carpenter a Shannen Doherty, tyhle holky mi zatraceně chyběli…

webmaster
4.1.2015 | 19:56:15
ChelseaMitchell

Obsazení je užasný o to víc se na to těším :)

4.1.2015 | 19:58:56
Prue

Shannen… o důvod víc, proč se na to začít dívat :)

18.1.2015 | 17:53:46
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!