American Dad! (Americký táta) S16E08: One Fish, Two Fish

S16E08: One Fish, Two Fish

S16E08: One Fish, Two Fish

Aby si Hayley dokázala, že nemyslí jen na sebe, rozhodne se Klausovi pomoct získat občanství. Když to ale nejde běžným způsobem, rozhodne se pro razantní změnu, stane se jeho rybí ženou. Všechno samozřejmě nepůjde tak, jak zamýšlela. Zbytek rodiny Smithových se bude snažit rozlousknout pěkně tvrdý oříšek a nakonec si zavolají i kouzelníka.

cz sk
2.6.2020
636 000
22 minutHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Kristy218

Pro mě zatím nejlepší epizoda sezóny :D

2.6.2020 | 22:07:03

American Dad! (Americký táta)
86/100 - 44×

American Dad!(Americký táta)

Americká rodinka od Setha McFarlanea opět v satirickém animovaném podání, tentokrát v čele s pravým patriotem a agentem CIA Stanem Smithem. Jeho rodinku tvoří manželka Francine, teenageři Hayley a Steve, mimozemšťan Roger a německy mluvící rybka Klaus.

USA | 2005 | Pauza
vysílání
18 sezón | FOX, TBS | 22 minut
žánr
Animovaný, Komedie
hrají
Seth MacFarlane (Stan Smith), Wendy Schaal (Francine Smith), Rachael MacFarlane (Hayley Smith), Scott Grimes (Steve Smith), Seth MacFarlane (Roger), Dee Bradley Baker (Klaus Heisler), Jeff Fischer (Jeff Fischer), Curtis Armstrong (Snot Lonstein), Patrick Stewart (Avery Bullock), Eddie Kaye Thomas (Barry Robinson), Daisuke Suzuki (Toši Jošida), Mike Henry (Jackson), Seth MacFarlane (Greg Corbin), David Koechner (Dick Reynolds), Kevin Michael Richardson (Brian Lewis)

Stav překladu

Epizoda S16E23: 300

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @Lukane

České titulky sedí na lehce dohledatelné verze.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Narozeniny

Hlídejte si nás