American Dad! (Americký táta) S16E11: Game Night

S16E11: Game Night

S16E11: Game Night

U Smithů doma budou probíhat herní večery, kdy všichni členové rodiny hrají společenské hry, ale vítězem se může stát jen jeden. Jelikož ale Stan porážku snáší špatně, velmi špatně, nechávají ho ostatní vyhrát. To se ale změní v kouzelném labyrintu Averyho Bullocka, kde už všem dojde trpělivost a nechají Stana napospas osudu. Nebyla by to ale správná rodina, aby se pro něj nevrátili a nepomohli mu ven.

cz sk
23.6.2020
630 000
22 minutHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

American Dad! (Americký táta)
87/100 - 45×

American Dad!(Americký táta)

Americká rodinka od Setha McFarlanea opět v satirickém animovaném podání, tentokrát v čele s pravým patriotem a agentem CIA Stanem Smithem. Jeho rodinku tvoří manželka Francine, teenageři Hayley a Steve, mimozemšťan Roger a německy mluvící rybka Klaus.

USA | 2005 | Vysílá se
vysílání
18 sezón | FOX, TBS | 22 minut
žánr
Animovaný, Komedie
hrají
Seth MacFarlane (Stan Smith), Wendy Schaal (Francine Smith), Rachael MacFarlane (Hayley Smith), Scott Grimes (Steve Smith), Seth MacFarlane (Roger), Dee Bradley Baker (Klaus Heisler), Jeff Fischer (Jeff Fischer), Curtis Armstrong (Snot Lonstein), Patrick Stewart (Avery Bullock), Eddie Kaye Thomas (Barry Robinson), Daisuke Suzuki (Toši Jošida), Mike Henry (Jackson), Seth MacFarlane (Greg Corbin), David Koechner (Dick Reynolds), Kevin Michael Richardson (Brian Lewis)

Stav překladu

Epizoda S17E09: Mused and Abused

Překlad: @Lukane

České titulky sedí na lehce dohledatelné verze.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Narozeniny

Hlídejte si nás