American Dad! (Americký táta) S16E16: First, Do No Farm

S16E16: First, Do No Farm

S16E16: First, Do No Farm

Stan si všimne, že je Hayley strašně měkká, a proto se rozhodne, že z ní udělá silnou, soběstačnou ženu. Po cestě autem sjede z cesty, má defekt a na pomoc mu přispěchají silní a tvrdí lidé, kteří, jak se pak Stan dozví, žijí celý svůj život na farmě. Stan má tudíž svoji odpověď, teď už jenom musí srovnat se zemí svůj stávající dům a začít s farmařením.

cz sk
28.7.2020
500 000
22 minutHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

American Dad! (Americký táta)
87/100 - 45×

American Dad!(Americký táta)

Americká rodinka od Setha McFarlanea opět v satirickém animovaném podání, tentokrát v čele s pravým patriotem a agentem CIA Stanem Smithem. Jeho rodinku tvoří manželka Francine, teenageři Hayley a Steve, mimozemšťan Roger a německy mluvící rybka Klaus.

USA | 2005 | Vysílá se
vysílání
18 sezón | FOX, TBS | 22 minut
žánr
Animovaný, Komedie
hrají
Seth MacFarlane (Stan Smith), Wendy Schaal (Francine Smith), Rachael MacFarlane (Hayley Smith), Scott Grimes (Steve Smith), Seth MacFarlane (Roger), Dee Bradley Baker (Klaus Heisler), Jeff Fischer (Jeff Fischer), Curtis Armstrong (Snot Lonstein), Patrick Stewart (Avery Bullock), Eddie Kaye Thomas (Barry Robinson), Daisuke Suzuki (Toši Jošida), Mike Henry (Jackson), Seth MacFarlane (Greg Corbin), David Koechner (Dick Reynolds), Kevin Michael Richardson (Brian Lewis)

Stav překladu

Epizoda S17E08: Dancin' A-with My Cell

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @Lukane

České titulky sedí na lehce dohledatelné verze.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Narozeniny

Hlídejte si nás