American Dad! (Americký táta) S16E17: Roger Needs Dick

S16E17: Roger Needs Dick

S16E17: Roger Needs Dick

Rogerova persona, Becky Tenderhearts, se zamiluje do Stanova kolegy Dicka. Ve zvyku je, že Roger svůj život a život ostatních charakterů striktně odděluje, ale tentokrát mu to láska nedovolí. Jelikož to bude narušovat program zbytku rodiny, rozhodnou se zakročit a Becky a Dicka rozdělit. Roger potom, jako Pete Van Smash, potká Dicka s jinou a rozhodne se mu pomstít. A kdo by to svedl lépe než on sám v roli nájemného zabijáka.

cz sk
4.8.2020
641 000
22 minutHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

American Dad! (Americký táta)
86/100 - 44×

American Dad!(Americký táta)

Americká rodinka od Setha McFarlanea opět v satirickém animovaném podání, tentokrát v čele s pravým patriotem a agentem CIA Stanem Smithem. Jeho rodinku tvoří manželka Francine, teenageři Hayley a Steve, mimozemšťan Roger a německy mluvící rybka Klaus.

USA | 2005 | Pauza
vysílání
18 sezón | FOX, TBS | 22 minut
žánr
Animovaný, Komedie
hrají
Seth MacFarlane (Stan Smith), Wendy Schaal (Francine Smith), Rachael MacFarlane (Hayley Smith), Scott Grimes (Steve Smith), Seth MacFarlane (Roger), Dee Bradley Baker (Klaus Heisler), Jeff Fischer (Jeff Fischer), Curtis Armstrong (Snot Lonstein), Patrick Stewart (Avery Bullock), Eddie Kaye Thomas (Barry Robinson), Daisuke Suzuki (Toši Jošida), Mike Henry (Jackson), Seth MacFarlane (Greg Corbin), David Koechner (Dick Reynolds), Kevin Michael Richardson (Brian Lewis)

Sedmnáctá řada

Stanice TBS objednala seriálu American Dad! sedmnáctou i osmnáctou sérii. Prozatím není jisté, kdy se dočkáme pokračování, nicméně sedmnáctá řada by měla mít premiéru v průběhu roku 2021. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Narozeniny

Hlídejte si nás