American Dad! (Americký táta) S16E23: 300

S16E23: 300

S16E23: 300

Hodnostáři různých zemí se sejdou, aby vyřešili otázku, jak se zbavit zlatého lejna. Moc lejna je ale tak silná, že i mezi těmi nejmírumilovnějšími vyvolá nevraživost, která se stane jejich koncem. Naštěstí se u lejna ocitne i malá holčička s čistým srdcem, která jeho síle odolá, vrátí ho tam, kam patří, a na celé Zemi zavládne mír a láska. Tato utopie se ale Smithům dlouho líbit nebude, a proto se rozhodnou vrátit všechno do starých kolejí.

cz sk
15.9.2020
570 000
22 minutHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

American Dad! (Americký táta)
86/100 - 44×

American Dad!(Americký táta)

Americká rodinka od Setha McFarlanea opět v satirickém animovaném podání, tentokrát v čele s pravým patriotem a agentem CIA Stanem Smithem. Jeho rodinku tvoří manželka Francine, teenageři Hayley a Steve, mimozemšťan Roger a německy mluvící rybka Klaus.

USA | 2005 | Pauza
vysílání
18 sezón | FOX, TBS | 22 minut
žánr
Animovaný, Komedie
hrají
Seth MacFarlane (Stan Smith), Wendy Schaal (Francine Smith), Rachael MacFarlane (Hayley Smith), Scott Grimes (Steve Smith), Seth MacFarlane (Roger), Dee Bradley Baker (Klaus Heisler), Jeff Fischer (Jeff Fischer), Curtis Armstrong (Snot Lonstein), Patrick Stewart (Avery Bullock), Eddie Kaye Thomas (Barry Robinson), Daisuke Suzuki (Toši Jošida), Mike Henry (Jackson), Seth MacFarlane (Greg Corbin), David Koechner (Dick Reynolds), Kevin Michael Richardson (Brian Lewis)

Sedmnáctá řada

Stanice TBS objednala seriálu American Dad! sedmnáctou i osmnáctou sérii. Prozatím není jisté, kdy se dočkáme pokračování, nicméně sedmnáctá řada by měla mít premiéru v průběhu roku 2021. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Narozeniny

Hlídejte si nás