American Dad! (Americký táta) S17E03: Stan Moves to Chicago

S17E03: Stan Moves to Chicago

S17E03: Stan Moves to Chicago

Když se Stan doslechne o úspěchu svého kamaráda z vysoké školy, se kterým se chtěl dat na dráhu komiků, rozhodne se svůj dávno nesplněný sen realizovat. Přestěhuje se do Chicaga, jak měl v plánu na vysoké škole, a začne si plnit sny. Nakonec se ale ukáže, že práce v CIA je pro něj stejně nejlepší volbou.

cz sk
4.5.2021
620 000
21 minutHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

American Dad! (Americký táta)
86/100 - 44×

American Dad!(Americký táta)

Americká rodinka od Setha McFarlanea opět v satirickém animovaném podání, tentokrát v čele s pravým patriotem a agentem CIA Stanem Smithem. Jeho rodinku tvoří manželka Francine, teenageři Hayley a Steve, mimozemšťan Roger a německy mluvící rybka Klaus.

USA | 2005 | Vysílá se
vysílání
18 sezón | FOX, TBS | 22 minut
žánr
Animovaný, Komedie
hrají
Seth MacFarlane (Stan Smith), Wendy Schaal (Francine Smith), Rachael MacFarlane (Hayley Smith), Scott Grimes (Steve Smith), Seth MacFarlane (Roger), Dee Bradley Baker (Klaus Heisler), Jeff Fischer (Jeff Fischer), Curtis Armstrong (Snot Lonstein), Patrick Stewart (Avery Bullock), Eddie Kaye Thomas (Barry Robinson), Daisuke Suzuki (Toši Jošida), Mike Henry (Jackson), Seth MacFarlane (Greg Corbin), David Koechner (Dick Reynolds), Kevin Michael Richardson (Brian Lewis)

Stav překladu

Epizoda S17E03: Stan Moves to Chicago

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @Lukane

České titulky sedí na lehce dohledatelné verze.

Nejlepší epizody 17. série

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Narozeniny

Hlídejte si nás