American Dad! (Americký táta)
87/100 - 45×

American Dad!(Americký táta)

Americká rodinka od Setha McFarlanea opět v satirickém animovaném podání, tentokrát v čele s pravým patriotem a agentem CIA Stanem Smithem. Jeho rodinku tvoří manželka Francine, teenageři Hayley a Steve, mimozemšťan Roger a německy mluvící rybka Klaus.

USA | 2005 | Pauza
vysílání
20 sezón | FOX, TBS | 22 minut
žánr
Animovaný, Komedie
hrají
Seth MacFarlane (Stan Smith), Wendy Schaal (Francine Smith), Rachael MacFarlane (Hayley Smith), Scott Grimes (Steve Smith), Seth MacFarlane (Roger), Dee Bradley Baker (Klaus Heisler), Jeff Fischer (Jeff Fischer), Curtis Armstrong (Snot Lonstein), Patrick Stewart (Avery Bullock), Eddie Kaye Thomas (Barry Robinson), Daisuke Suzuki (Toši Jošida), Mike Henry (Jackson), Seth MacFarlane (Greg Corbin), David Koechner (Dick Reynolds), Kevin Michael Richardson (Brian Lewis)

S17E05: Klaus And Rogu In Thank God For Loose Rocks: An American Dad! Adventure

S17E05: Klaus And Rogu In Thank God For Loose Rocks: An American Dad! Adventure

Smithovi vyrazí na svoji každoroční návštěvu ranče, kde si každý z rodiny, kromě Stevea, přijde na to svoje. Hned první noc se ale ztratí Stanův oblíbenec, osel Tequila Joe, a tak jsou dva hlavní podezřelí, Rogu a Klaus, vyslání do divočiny najít ho. Rogu je v divočině rád a Klausovi několikrát pomůže, Klaus se tam ale vydal s trošku jiným záměrem.

cz sk
18.5.2021
460 000
22 minutHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Stav překladu

Epizoda S18E08: A Song of Knives and Fire

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @Lukane

České titulky sedí na lehce dohledatelné verze.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama