American Dad! (Americký táta) S17E07: Little Bonnie Ramirez

S17E07: Little Bonnie Ramirez

S17E07: Little Bonnie Ramirez

Zatímco se Smithovi radují z plánované cesty na výletní lodi, zazvoní Francine mobil a ozve se Roger s prosbou o pomoc. Když s pytlíkem pochutin dorazí pomoc Rogerovu dalšímu charakteru, Naomi Carcaterr, zjistí, že má Roger i nudné a nezajímavé charaktery. Se svým zjištěním se podělí nejen jemu, ale i celé rodině. Roger ale takovou urážku nemůže jen tak nechat, to by nebyl Roger.

cz sk
1.6.2021
460 000
22 minutHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

American Dad! (Americký táta)
87/100 - 45×

American Dad!(Americký táta)

Americká rodinka od Setha McFarlanea opět v satirickém animovaném podání, tentokrát v čele s pravým patriotem a agentem CIA Stanem Smithem. Jeho rodinku tvoří manželka Francine, teenageři Hayley a Steve, mimozemšťan Roger a německy mluvící rybka Klaus.

USA | 2005 | Pauza
vysílání
18 sezón | FOX, TBS | 22 minut
žánr
Animovaný, Komedie
hrají
Seth MacFarlane (Stan Smith), Wendy Schaal (Francine Smith), Rachael MacFarlane (Hayley Smith), Scott Grimes (Steve Smith), Seth MacFarlane (Roger), Dee Bradley Baker (Klaus Heisler), Jeff Fischer (Jeff Fischer), Curtis Armstrong (Snot Lonstein), Patrick Stewart (Avery Bullock), Eddie Kaye Thomas (Barry Robinson), Daisuke Suzuki (Toši Jošida), Mike Henry (Jackson), Seth MacFarlane (Greg Corbin), David Koechner (Dick Reynolds), Kevin Michael Richardson (Brian Lewis)

Stav překladu

Epizoda S17E21: Crystal Clear

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @Lukane

České titulky sedí na lehce dohledatelné verze.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Narozeniny

Hlídejte si nás