American Dad! (Americký táta) Příští týden odvysílá seriál American Dad! svou 300. epizodu

Příští týden odvysílá seriál American Dad! svou 300. epizodu

Příští týden odvysílá seriál American Dad! svou 300. epizodu

Už zanedlouho dosáhne seriál American Dad! dalšího milníku, protože bude mít na svém kontě již 300 dílů. Co nás tedy příští týden vlastně čeká?

3 0
10.9.2020

Když byla potvrzena šestnáctá série American Dad!, tak se tvůrci pyšnili především tím, že se na jejím konci dočkáme 300. epizody. Seriál je tu s námi od roku 2005, takže takto vysoké číslo vskutku není nijak překvapivé. Epizody s prostým názvem 300 se dočkáme v úterý 15. září, přičemž někdy po ní bychom se měli dočkat ještě čtyřiadvacáté epizody, která uzavře aktuální sérii. Premiéra finále však doposud nebyla stanovena.

Ohledně příběhu toho moc nevíme, nicméně je jasné, že se díl bude soustředit především na mimozemšťana Rogera, kterého dožene jeho minulost. Rozhodně tedy můžeme očekávat velké množství jeho různých identit. Kromě toho se po dlouhé době příběh zaměří i na Rogerovo zlaté lejno, jenž je součástí seriálu už od jeho začátku.


(Roger na sebe vzal už tolik podob. Foto: TBS)

Jakmile seriál odvysílá svou 300. epizodu, tak se stane 25. americkým seriálem, který dosáhl tohoto čísla. Konkurence v podobě seriálu The Simpsons má na svém kontě více jak dvojnásobek epizod, zatímco sesterský seriál Family Guy dosáhne taktéž letos v září 350. epizody.

I když mají letos tvůrci co oslavovat, tak ve skutečnosti nepůjde o 300. epizodu, ale pouze 299. Nikde není k dohledání, z jakých informací tvůrci vycházejí, ale třiadvacátý díl šestnácté série je skutečně pouze 299. Buď tedy do výčtu epizod počítají i nějakou neodvysílanou epizodu, nebo nechtěli, aby 300. díl byl zároveň i finále letošní série.

Zdroj článku: Spoiler TV

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Sedmnáctá řada

Stanice TBS objednala seriálu American Dad! sedmnáctou i osmnáctou sérii. Prozatím není jisté, kdy se dočkáme pokračování, nicméně sedmnáctá řada by měla mít premiéru v průběhu roku 2021. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Narozeniny

Hlídejte si nás