American Gods (Američtí bohové)
89/100 - 128×

American Gods(Američtí bohové)

Bohové jsou mezi námi a snaží se přežít v moderní době plné mamonu a falešných model. Oceňovaný román anglického spisovatele fantastiky Neila Gaimana Američtí bohové ožívá na kabelové stanici Starz, kde ho vedle Gaimana samotného přivedou k životu scenáristé Bryan Fuller (Hannibal) a Michael Green (Heroes).

USA | 2017 | Ukončeno
vysílání
3 sezóny | Starz | 60 minut
žánr
Drama, Fantasy, Mysteriózní
hrají
Ricky Whittle (Stín), Gillian Anderson (Média), Peter Stormare (Černobog), Kristin Chenoweth (Easter),

S02E04: The Greatest Story Ever Told

S02E04: The Greatest Story Ever Told

Ve středu se Shadow dostává do St.

cz sk
1.4.2019
1 hodina

Louis, aby se v nadcházející válce setkal s potenciálním spojencem. Nancy, Ibis a Bilquis pořádají schůzku v Káhiře a svět dává Technickému chlapci poslední šanci, než ho „odejde“.

Chceš doplnit něco k profilu epizody?

Pokud si myslíš, že je obsah u tohoto dílu nedostatečný, nepřesný nebo příliš krátký, tak nám pošli svůj vlastní. My jej rádi doplníme.
Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Jiri007

Trochu slabší díl, vadili mi tam zase ty kecy ohledně politiky, co se mi libilo tak to byly ty skautky fakt originalni řešeni na kontakt se svymi protějšky a jak to vypada tak novi bohove se sami mezi sebou nedohodnou

29.4.2019 | 17:02:48
DamianaFrey

Trošku striedmejšia epizóda, ale fajn! :-)

14.4.2019 | 13:43:55
alexis

Ach jo. Zase si černoši stěžujou… A z úst starých bohů to zní ozvlášť směšně. Pro ně přece musí být čas, který strávili v moderní Americe, kratinký okamžik jejich existence. Ta Blinquist (nebo jak se jmenuje) byla obětí afgánských násilností, který měli na svědomí muslimové – tedy těžko vyložení běloši. A ona sama je v Americe zhruba od 80. let, otroctví tam tedy určitě nezažila. Zatímco ve své době otroky určitě zažila, dost možná je i sama měla. Otroctví není vynález evropanů.. A Odin – copak on je dál uctívaný? Je stejně zapomenutý jako staří bohové. Vikingové ho do Ameriky přinesli, a pak odjeli. Odin zůstal. A když se započala éra dobívání Ameriky, Agličani, Francouzi, Portugalci měli už úplně jiného boha. A stejně nikoho neobviňuje, snaží se, maká:-)

12.4.2019 | 19:44:17

Filtr seriálů
Reklama