American Gothic
90/100 - 33×

American Gothic

Prominentní bostonská rodina zjistí, že někdo z jejich řad je zapleten do skandální série vražd. Když jsou šokující tajemství z minulosti i současnosti odhalena, jejich podezření, že jeden člen rodiny je vrah, rozdělí celou rodinu.

USA | 2016 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | CBS | 41 minut
hrají
Jamey Sheridan (Mitchell Hawthorne), Antony Starr (Garrett Hawthorne), Virginia Madsen (Madeline Hawthorne)


American Gothic na Comic-Conu

American Gothic na Comic-Conu

Herci z American Gothic spolu s tvůrkyní seriálu Corinne Brinkerhoff na Comic-Conu odpovídali na dotazy nejen z publika a my vám v článku přinášíme souhrn toho nejlepšího, co jsme se od nich dozvěděli. A že to byla zábava.


11 0
24.7.2016

Diskuzního panelu se mimo Corinne zúčastnili ještě Antony Starr (Garrett), Gabriel Bateman (Jack), Megan Ketch (Tessa) a Justin Chatwin (Cam).

Zajímavosti

  • Corinne už od začátku věděla, kdo je vrahem, herci se to dozvěděli těsně před natáčením poslední epizody, která se právě točí.
  • Antony rád hraje narušené postavy, je to pro něj mnohem zajímavější. Ve skutečnosti je podle sebe měkouš a Megan se o něm vyjádřila jako o „velice citlivé zranitelné duši, je stále sklíčený“ a podle Gabriela neustále mezi záběry brečí.
  • Megan s Tessou sdílí roli té, která se stará o rodinu a líbí se jí, jak Tessa bojuje mezi oddaností rodině a manželovi.
  • Antony s Megan přirovnali Garreta ke květině, která rozkvétá a ukazuje svou druhou stranu, zatímco Justin přirovnal Cama k můře s jedním křídlem. To druhé jí hoří a je v něm zabodnutá jehla s heroinem.
  • Gabriel se cítil špatně ohledně scény, kdy Jack ustřihne kočce ocas, i když ve skutečnosti to neudělal. Antonymu se ta scéna líbila, protože on má rád psy a Gabrielovi za ni poděkoval. Lépe ufiknutý ocas prý ještě neviděl.

Otázky na herce

Kdybyste mohli jako Zvonečkový vrah zanechat u těla ještě něco dalšího, mimo zvonku, co by to bylo?
Antony: Kříž. Nemám tucha proč. Prostě mě to teď napadlo.
Megan: Kyselé želé bonbóny. Jsou mé oblíbené. Donutila bych oběť, aby je snědla, takže by zemřela s vyšpulenými rty.
Justin: Já bych byl Silver G-String Killer. Oblékal bych jim stříbrná tanga.
Gabriel: Rukavice, ve kterých bych je zabil.
Corinne: Kočičí ocas.

Jaká byla zatím vaše nejoblíbenější scéna?
Antony: Úplně první scéna, co jsme točili. S Gabem v ní moc nemluvíme, což je fajn, protože já nejsem moc chytrej, nejsem na mluvení. Říkal mi v ní, že jsem divnej. A on je taky. Bylo to moc fajn. Protože on je divnej.
Megan: Hádka mezi Tessou a Bradym, protože byla tak skvěle napsaná, ten den jsem byla hrdá na to, že jsem herečkou. Připadala jsem si jako ve hře Arthura Millera, bojovali jsme o naše manželství.
Justin: Celá epizoda, kdy se Cam dostává z vlivu drog byla úžasná. Vysílala se tenhle týden, ještě jsem ji celou neviděl. Byla hrozná legrace to natáčet a skvěle jsme si to užili.
Gabriel: První scéna s Camem, kde mu ukazuju své kresby a je tam vidět to pouto mezi nimi. Koho má Jack asi radši, mámu, nebo tátu? V průběhu sezóny se to mění, ale kdybych si musel vybrat, řekl bych, že asi mámu.

Když jste se dozvěděli, kdo je Zvonečkářem, byl to ten, kterého jste tipovali na začátku?
Megan: Měla jsem tolik teorií, hrozně moc. Dokonce jsem se omlouvala producentům za to, že jsem možná jako postava někoho zabila. Tak jsem se s tou postavou ztotožnila, že jsem tu vinu stáhla na sebe. Pravého Zvonečkáře jsem podezřívala až kolem jedenácté epizody.
Justin: Nikdy mě nenapadlo, že je to Phyllis a Karamelka. Mně vždycky všechno dojde jako poslednímu. Museli mi to ve scénáři přímo ukázat. Je to opravdu skvělé mysteriózní drama a ten konec je velice uspokojivý.
Megan: To tedy je.
Gabriel: Od začátku seriálu jsem podezříval snad každého včetně Phyllis. Odhalením vraha jsem byl vyloženě šokovaný. Vy budete asi taky.
Antony: Neměl jsem ani páru. Podezříval jsem snad všechny, ale spletl jsem se.

Antony, jak moc si užíváte postavy, které jsou záhadné a pořádně o nich nic nevíte?
Miluju to. Nevím, zda proto, že nevím, co dělám, nebo proto, že je se mnou něco špatně. Je legrace hrát lidi, co jsou něčím nebo nějak zničení. Nemám zájem hrát hodné postavy. Asi proto, že jsem tak moc hodnej. Posledních pět let s Banshee jsem si neskutečně užil a teď jsem tady s těmahle super lidma a zase si užívám.

Kdybyste mohli hrát v seriálu někoho jiného, kdo by to byl?
Antony: Karamelku.
Cam: Kruci. To jsem chtěl taky říct.
Megan: Virginia Madsen je ve své roli Madeline úžasná, to si přiznejme. Pro mě by byla zábava zahrát si ji, je to taková lady Macbeth. Mám tendenci hrát přátelské postavy, takže by to byla zábava, zkusit takovou změnu.
Justin: Zahrál bych si Tessu. Protože je nejhezčí a má z nás nejčistší srdce.
Gabriel: Já bych bral Garretta, protože jsem nikdy takovou postavu nehrál.

Kterou scénu pro vás bylo nejtěžší natočit?
Megan: Natáčení letních scén v zimě při děsné zimě, nebo když jsme byli v zimních scénách v parném létě narvaní v bundách a svetrech.
Gabriel: Jo, v těch jarních a letních scénách jsme v tričku, ale kouří se nám od pusy.

Justine, jaké to bylo přejít od Dragonballu, přes Shameless do této show?
Až když jsem kvůli Dragonballu dostal výhružný dopis, tak tehdy mi poprvé došlo, že jsem fakt herec. Shameless jsem si užíval a jsem rád, že všechny tyhle role jsou tak odlišné.

Corinne, vraha jste sice měla od začátku, ale měnili jste v seriálu něco jiného za pochodu při natáčení?
Sem tam jsme něco málo změnili, převážně jsme občas přesunuli některou scénu do další epizody, aby diváci byli víc napnutí, ale jinak nic moc. Jen bych ráda zmínila postavu Cutterové, která neměla mít takový prostor, ale Deirdre byla tak skvělá, že to dopadlo, jak to dopadlo.

Družili jste se po natáčení, vyráželi spolu ven jíst, na karaoke a tak?
Megan: Určitě. S Justinem máme oba psy a ten můj je zamilovaný do toho jeho, venčíme je spolu. Co mám za psa? Trpasličího pinče.
Justin: Můj je kříženec hyeny s vlčákem.
Gabriel: Myslím, že všichni mimo mě a Antonyho mají psa.
Justin: S Antonym o víkendu předvádíme interpretativní tanec. V punčocháčích.
Antony: A stříbrných tangách.

Thumbnail Play icon

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !