American Horror Story
91/100 - 524×

American Horror Story

To pravé pro milovníky hororu. Každá série má svůj vlastní příběh a své vlastní postavy. Postupně tedy navštívíme dům, ve kterém ožívají duchové, léčebnu, kde se léčí homosexualita, coven čarodějnic, přehlídku zrůd, hotel, který vlastní upíři, dům uprostřed samoty, který má bohatou minulost, město, které se nechá snadno zmanipulovat.

USA | 2011 | Pauza
vysílání
13 sezón | FX | 45 minut
žánr
Hororový, Mysteriózní, Thriller
hrají
Finn Wittrock (Harry Gardner), Lily Rabe (Doris Gardner), Ryan Kiera Armstrong (Alma Gardner), Evan Peters (Austin Sommers), Frances Conroy (Belle Noir), Sarah Paulson (Karen), Leslie Grossman (Ursula), Billie Lourd (Lark Feldman), Macaulay Culkin (Mickey), Angelica Ross (Chemik), Denis O'Hare (Holden Vaughn), Emma Roberts (Brooke Thompson), Billie Lourd (Montana Duke), Leslie Grossman (Margaret Booth), Cody Fern (Xavier Plympton)

S01E02: Home Invasion

S01E02: Home Invasion

Ben přijímá novou pacientku jménem Bianca, kterou dům, ve kterém se stalo tolik vražd, nesmírně zajímá. Benovi dále zavolá jeho bývalá milenka a sdělí mu, že je těhotná, Ben jí slíbí, že při ní bude stát, až půjde na potrat. Kvůli tomu však musí lhát své ženě.

12.10.2011
2 460 000
43 minut

Constance upeče muffiny, do kterých však přidá látku vyvolající zvracení, a přinese je rodině Harmonových jako dárek pro Violet.

V Benově nepřítomnosti se do domu vloupá skupina vedená Biancou, která zde chce zrekonstruovat jednu z vražd. Violet se podaří na chvíli utéci a potká Tata, který jí poradí, aby útočníky zavedla do sklepa.

Jedna z útočnic sní Constancin koláč, udělá se jí velice špatně a je vzápětí zabita Tatem, který mezitím sehnal sekyru. Bianca je vylákána Violet do sklepa, kde uvidí vanu, stejnou, ve které byla zabita žena při vraždě, kterou přišli rekonstruovat. Vivien se podaří přeprat posledního účtočníka, který pak hledá svoje družky ve sklepě, kde mu někdo podřízne hrdlo.

Nakonec do domu dorazí Constance, Tate i Moira a Tate jim vysvětlí, že dva útočníci byli zabiti předchozími obětmi vraždy. Nato se ti tři dohodnout, že je nutné zbavit se těl. Ben poté, co zjistí, co se stalo, spěchá zpátky domů a je šokován Tatovou přítomností v domě. Vivien se rozhodne dům prodat.Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
standwithfist

Mnohem lepší než pilot, řádný masakr. Skvěle jsem se bavila 90%

10.3.2017 | 10:35:21
keyzar

Jako horor bych to určitě nepovažoval, každopádně mě tento díl hodně bavil! :)

5.11.2016 | 23:53:13
nevimjmeno2

Scény co mají asi vystrašit jsou spíše trapné než hororové.

3.7.2015 | 18:43:47

Stav překladu

Epizoda S10E10: The Future Perfect

cz100%
DOKONČENO

Titulky pro vás překládá @Farmaister

Jak vložit titulky do videa?

Reklama

AHS získalo další tři řady

American Horror Story si zajišťuje dlouhou budoucnost, stanice FX si objednává nové série

American Horror Story si zajišťuje dlouhou budoucnost, stanice FX si objednává nové série

Po konci deváté sezóny se vyrojila řada spekulací o tom, že AHS by se s námi mohlo již po příští řadě rozloučit. Nakonec je všemu jinak a seriál si pojišťuje svou budoucnost až do seriálové sezóny 2023/2024.

Nejoblíbenější postavy

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama