American Horror Story S01E04: Halloween (Part 1)

S01E04: Halloween (Part 1)

S01E04: Halloween (Part 1)

Harmonovi si na úpravu interiérů najmou dekoratéry, Chada a jeho přítele Patricka, kteří však nejsou nikdo jiný, než bývalí mrtví majitelé domu. Chad navrhne Violet, že by měla zkontrolovat Benovy účty za telefon.

26.10.2011
2 961 000
39 minut

Larry napadne Bena a vydírá ho tím, že řekne Vivien, že Ben zabil Hayden. Addie si přeje jít na Halloween za krásnou dívku, později ji jako krásnou dívku nalíčí Violet. Violet se také setká s Tatem a zajímá ji, co je ve sklepě, ten jí vypráví historku o tom, že to je šílený chirurg, který se snaží přivést zpátky k životu mrtvé dítě.

Vivien zjistí z Benova telefonního účtu, že je přece jenom v kontaktu s Hayden, a Ben jí slíbí, že Hayden už je nikdy znovu nekontaktuje. Constance koupí Addie kostým pěkné dívky. Moira navštíví svou matku, která je v komatu. Vypne přístroje, na které je matka napojena. Matka ji vyzývá, ať jde s ní, což Moira nešťastně odmítá.

Vivien má pocit, že jí dítě kope, což se jí nezdá možné, vzhledem k tomu, že plodu má být kolem 8 týdnů. V nemocnici nejdříve doktorka potvrdí, že je dítě mnohem vyvinutější, než by mělo být, a nato při pohledu na monitor ultrazvuku omdlí. Addie je při Halloweenském obcházení sousedů sražena autem. Její matka se jí snaží dostat na trávník Harmonovic domu.

Violet je sama doma, když dorazí Larry, který chce svoje peníze. Za Violet vidíme projít muže v latexovém obleku. Když se Harmonovi vrátí z nemocnice, Violet doma není, zato na dveře klepe mrtvá Hayden, pokrytá hlínou.Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
standwithfist

Skvělý díl, který bavil.91%

10.3.2017 | 10:38:31
keyzar

Tenhle seriál je lepší a lepší! Absolutní pecka!

11.11.2016 | 15:25:19

American Horror Story
91/100 - 503×

American Horror Story

To pravé pro milovníky hororu. Každá série má svůj vlastní příběh a své vlastní postavy. Postupně tedy navštívíme dům, ve kterém ožívají duchové, léčebnu, kde se léčí homosexualita, coven čarodějnic, přehlídku zrůd, hotel, který vlastní upíři, dům uprostřed samoty, který má bohatou minulost, město, které se nechá snadno zmanipulovat.

USA | 2011 | Pauza
vysílání
13 sezón | FX | 45 minut
žánr
Hororový, Mysteriózní, Thriller
hrají
Emma Roberts (Brooke Thompson), Billie Lourd (Montana Duke), Leslie Grossman (Margaret Booth), Cody Fern (Xavier Plympton), Gus Kenworthy (Chet Clancy), Angelica Ross (Rita), John Carroll Lynch (Pan Jingles), DeRon Horton (Ray Powell), Matthew Morrison (Trevor Kirchner), Zach Villa (Richard Ramirez), Lily Rabe (Lavinia Richter), Dylan McDermott (Bruce), Leslie Jordan (Courtney), Sarah Paulson (Wilhemina Venable), Kathy Bates (Miriam Mead)

Stav překladu

Epizoda S09E09: Final Girl

cz100%
DOKONČENO

Titulky pro vás připravují @Ladick, @LadyAlex a @Miss.Fine.

Jak vložit titulky do videa?

Reklama

AHS získalo další tři řady

American Horror Story si zajišťuje dlouhou budoucnost, stanice FX si objednává nové série

American Horror Story si zajišťuje dlouhou budoucnost, stanice FX si objednává nové série

Po konci deváté sezóny se vyrojila řada spekulací o tom, že AHS by se s námi mohlo již po příští řadě rozloučit. Nakonec je všemu jinak a seriál si pojišťuje svou budoucnost až do seriálové sezóny 2023/2024.

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Hlídejte si nás