American Horror Story S01E06: Piggy Piggy

S01E06: Piggy Piggy

S01E06: Piggy Piggy

Violet zjistí, že Tate byl zabit jako hlavní podezřelý v případu masakru ve Westfield high. Constance ji představí médiu, Billie Dean, a obě ji vysvětlí, že Tate si neuvědomuje, že je mrtvý a že Constance doufá, že sezení u Bena by mu mohly pomoci si toto uvědomit. Obě ženy prosí Violet o pomoc, ale ta je celou tou situací příliš otřesena.

9.11.2011
2 831 000
44 minut

Ben má nového pacienta Dereka, který má strach z pověr, zejména z jedné, ve které prasečí muž zabije toho, kdo si před zrcadlem řekne jeho říkanku. Ben přesvědčuje pacienta, že se nemá čeho bát, a donutí ho říci si tuto historku před zrcadlem v jeho domě. Derekovi se zjeví duch mrtvé ženy, což nijak nezlepší jeho víru v bezpečnost tohoto říkadla. Nakonec ho Ben přesvědčí zkusit to znova, on to udělá ve svém domě, kde tím překvapí náhodného lupiče, který ho zastřelí.

Vivien se zdávají podivné sny o jejím dítěti, nicméně dítě je velmi očekáváno jak Constancí, která Vivien přináší samé lahůdky (zvířecí vnitřnosti), tak Moirou, která všechny droby ochotně vaří. Vivien je nakonec překvapena, jak jí to všechno chutná, a my jsme překvapeni s ní, když vidíme, že si dala k večeři syrový mozek.

Violet se setká se spolužačkou, která měla v jejich sklepě hrůzný zážitek, a ta jí dá prášky na spaní, které však Violet zneužije ke své sebevraždě. Tate ji zachrání, vyzná jí lásku a řekne jí, že si všiml, že je k němu Violet chladnější, než dřív. Nabídne jí, že pokud si to Violet přeje, že už ji nebude navštěvovat. To ale Violet zřejmě nechce, a tak spolu usínají v náručí.Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
standwithfist

Super díl já se bavila a byla napjatá. Krásně se vyvíjející série, plna překvapení! 94%

10.3.2017 | 10:42:08
keyzar

Heeeere Piggy piggy pig!

11.11.2016 | 20:15:29
nevimjmeno2

Ta holka je fakt dobrá a pěkná herečka :)

6.7.2015 | 16:42:52

American Horror Story
91/100 - 510×

American Horror Story

To pravé pro milovníky hororu. Každá série má svůj vlastní příběh a své vlastní postavy. Postupně tedy navštívíme dům, ve kterém ožívají duchové, léčebnu, kde se léčí homosexualita, coven čarodějnic, přehlídku zrůd, hotel, který vlastní upíři, dům uprostřed samoty, který má bohatou minulost, město, které se nechá snadno zmanipulovat.

USA | 2011 | Pauza
vysílání
13 sezón | FX | 45 minut
žánr
Hororový, Mysteriózní, Thriller
hrají
Emma Roberts (Brooke Thompson), Billie Lourd (Montana Duke), Leslie Grossman (Margaret Booth), Cody Fern (Xavier Plympton), Gus Kenworthy (Chet Clancy), Angelica Ross (Rita), John Carroll Lynch (Pan Jingles), DeRon Horton (Ray Powell), Matthew Morrison (Trevor Kirchner), Zach Villa (Richard Ramirez), Lily Rabe (Lavinia Richter), Dylan McDermott (Bruce), Leslie Jordan (Courtney), Sarah Paulson (Wilhemina Venable), Kathy Bates (Miriam Mead)

Stav překladu

Epizoda S09E09: Final Girl

cz100%
DOKONČENO

Titulky pro vás připravují @Ladick, @LadyAlex a @Miss.Fine.

Jak vložit titulky do videa?

Reklama

AHS získalo další tři řady

American Horror Story si zajišťuje dlouhou budoucnost, stanice FX si objednává nové série

American Horror Story si zajišťuje dlouhou budoucnost, stanice FX si objednává nové série

Po konci deváté sezóny se vyrojila řada spekulací o tom, že AHS by se s námi mohlo již po příští řadě rozloučit. Nakonec je všemu jinak a seriál si pojišťuje svou budoucnost až do seriálové sezóny 2023/2024.

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Hlídejte si nás