American Horror Story S01E08: Rubber Man

S01E08: Rubber Man

S01E08: Rubber Man

Tate je odhalen jako muž v latexovém obleku a zjišťujeme, že jeho hlavní zájem je obstarat Noře nové děťátko. Dále se dozvídáme, že oblek je sexuální hračka, kterou koupil Chad, aby si udržel Patricka. Podle jejich hádek to však vypadá, že žádné dítě spolu neadoptují a to je důvod, proč Tate Chada zabije.

23.11.2011
2 812 000
43 minut

Hayden se společně s Norou pokoušejí přimět Vivien k tomu, aby si myslela, že blázní, aby si mohly vzít její dvojčata. Po mnoha nevysvětlitelných událostech se Vivien svěří Moiře, ta jí vysvětlí, že dům je obýván duchy a prosí ji, aby z domu odešla. Vivien se rozhodne k odchodu, chce vzít s sebou i Violet, ale v autě je konfrontována s duchy násilníků ze druhé epizody. Ben své ženě nevěří a myslí si, že není psychicky v pořádku. Violet svou matku ze strachu ze ztráty Tata nepodpoří.

Vivien se zmocní Marcyiny zbraně. Mezitím Hayden přiměje Tata, aby znovu Vivien napadl. Vivien při tomto útoku omylem postřelí Bena, je zavolána policie i ochranka (Luke). Výsledkem je odeslání Vivien do psychiatrické léčebny, což Vivien nakonec přivítá s povděkem, protože je ráda, že odejde z domu. Violet je otřesena, ale Tate ji dokáže upokojit tím, že jí řekne, že tu vždy bude pro ni.Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Ethan

Asi prvý diel 1.série pri ktorom som sa začal aj nudiť. Dokopanie Vivien na psychiatriu bolo zaujímavé ale to je asi tak všetko. A k tomu, Hayden je fakt neskutočne otravná.

30.10.2018 | 2:14:48
standwithfist

Kapánek jsem se začínala nudit 80%

10.3.2017 | 10:45:50
keyzar

Perfektní dohnání do blázince!

11.11.2016 | 20:16:27

American Horror Story
91/100 - 510×

American Horror Story

To pravé pro milovníky hororu. Každá série má svůj vlastní příběh a své vlastní postavy. Postupně tedy navštívíme dům, ve kterém ožívají duchové, léčebnu, kde se léčí homosexualita, coven čarodějnic, přehlídku zrůd, hotel, který vlastní upíři, dům uprostřed samoty, který má bohatou minulost, město, které se nechá snadno zmanipulovat.

USA | 2011 | Pauza
vysílání
13 sezón | FX | 45 minut
žánr
Hororový, Mysteriózní, Thriller
hrají
Emma Roberts (Brooke Thompson), Billie Lourd (Montana Duke), Leslie Grossman (Margaret Booth), Cody Fern (Xavier Plympton), Gus Kenworthy (Chet Clancy), Angelica Ross (Rita), John Carroll Lynch (Pan Jingles), DeRon Horton (Ray Powell), Matthew Morrison (Trevor Kirchner), Zach Villa (Richard Ramirez), Lily Rabe (Lavinia Richter), Dylan McDermott (Bruce), Leslie Jordan (Courtney), Sarah Paulson (Wilhemina Venable), Kathy Bates (Miriam Mead)

Stav překladu

Epizoda S09E09: Final Girl

cz100%
DOKONČENO

Titulky pro vás připravují @Ladick, @LadyAlex a @Miss.Fine.

Jak vložit titulky do videa?

Reklama

AHS získalo další tři řady

American Horror Story si zajišťuje dlouhou budoucnost, stanice FX si objednává nové série

American Horror Story si zajišťuje dlouhou budoucnost, stanice FX si objednává nové série

Po konci deváté sezóny se vyrojila řada spekulací o tom, že AHS by se s námi mohlo již po příští řadě rozloučit. Nakonec je všemu jinak a seriál si pojišťuje svou budoucnost až do seriálové sezóny 2023/2024.

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Hlídejte si nás