American Horror Story S02E03: Nor´easter

S02E03: Nor´easter

S02E03: Nor´easter

Na léčebnu se žene bouřka. Stvoření kolem léčebny jsou více naštvaná. Jude se pohádá s doktorem Ardenem.

cz sk
1.11.2012
2 469 000
42 minut

Podrobný popis:

Současnost
Teresa je zavřená v cele a kouká na to, jak Bloody Face bodá do Lea, poté se snaží dostat do cely za Teresou. Ta v cele spatří mobilní telefon a snaží se k němu dostat, v tom se Bloody Face dostává do cely a blíží se k Terese. Zachraňuje jí Leo, který se z posledních sil vrhá na Bloodyho Face, sráží ho na zem, popadá jeho šroubovák a vráží ho do něj. Teresa rychle přiskočí a několikrát ho probodne. Poté pomáhá Leovi na nohy a pomáhá mu odejít pryč. Cestou pryč se snaží zavolat policii, ale náhle se před ní zjeví další postava v masce Bloodyho Face, otáčí se, ale za ní je další, ten vytahuje zbraň a zastřelí jak Lea, tak Teresu. Oba maskovaní muži se baví o tom, co se právě odehrálo, když se podívají k cele, odkud k nim kráčí Bloody Face.

1964
Sestra Jude je ve své kanceláři, když za ní přichází sestra Mary a přináší dnešní poštu a oznamuje jí, že se blíží velká bouře. Sestra Jude si prohlíží poštu a naráží na noviny z roku 1949, kde je článek o smrti mladé dívky, kterou sestra Jude způsobila. Mary tvrdí, že noviny přinesl pošťák.

Doktor Arden zkoumá čip, který měl Kit v těle, rozdělil ho na čtyři kusy, náhle se však spojí dohromady.

Sestra Jude rozrušeně zadělává na těsto, když v tom za ní přichází doktor Thredson, opět se mu nelíbí tresty, kterými sestra Jude trestá pacienty. Ta mu říká, že má pro ně něco nového, během bouře se budou dívat na film. Doktor Thredson si říká o lékařskou zprávu pana Pottera, proběhne další výměna názorů, nakonec se sestra jude ptá, jestli to byl on, kdo dal ty noviny do schránky. Doktor Thredson o ničem neví. Sestra Jude říká, že má dva týdny a pak zde končí.

Sestra Mary vstupuje do společenské místnosti a vypíná gramofon a všem říká, že během bouřky se bude promítat film ve společenské místnosti. Poté sestra Mary prochází okolo Mexičanky, která dobře ví, že je v ní ďábel. Grace a Kit se začínají domlouvat na dalším pokusu o útěk. Grace jde za Lanou s tím, že má druhou možnost pomoci jim uprchnout. Ta odmítá. Vše vyslechne Shelley.

Doktor Arden si vyžádá Kita na ošetřovnu, připoutá ho k posteli a ukazuje mu, co z něj posledně vytáhl, chce zjistit, kdo se ho snaží špehovat.

Sestra Jude se ve své kanceláři baví s Frankem, který pro ní sleduje doktora Thredsona, v tom do dveří vbíhá sestra Mary s tím, že se stalo něco neuvěřitelného, někdo upíjel mešní víno, nalévá ho do skleničky a dává sestře Jude ochutnat ta odmítá a sestra Mary jí připomene její minulost. V tom si sestra Jude všimne, že má sestra Mary má namalované rty. Sestra Mary říká, že jde o rtěnku s názvem “Znásilněná Rudá“ s tím, že jí doktor Arden řekl, že je to oblíbená barva sestry Jude.

Sestra Mary přichází za Mexičankou do cely, ta se začne modlit a prosí ďábla o odchod. Sestra Mary jí říká, ať si klekne, že se společně pomodlí v tom jí vrazí nůžky do krku a Mexičanka umírá, tělo sestra Mary vyváží na kolečku k lesíků.

Sestra Mary přichází za doktorem Ardenem, říká, že byla včera večer krmit stvoření v lese a že jsou čím dál tím více hladovější, doktor Arden říká, že jim jen musí pomoci přežít zimu. V tom sestra Mary mění téma a nabízí se doktoru Ardenu, ten jí uhodí a řekne, ať vypadne.

Lana ve společenské místnosti vidí doktora Thredsona, chce si s ním promluvit o samotě, předává mu vzkaz pro svou přítelkyni Wendy.

V kuchyni přichází Shelly za Grace s tím, že je viděla ve společenské místnosti, jak domlouvají pokus o útěk a chce jít s nimi. Grace to odmítá.

Sestra Jude přichází za doktorem Ardenem, opět mezi nimi proběhne výměna názorů a to o sestře Mary, kterou se údajně doktor Arden snaží poštvat proti sestře Jude. Sestra Jude říká Ardenovi, že moc dobře ví, že mu jde jen o to jí sesadit z její pozice a naštvaně odchází. Celou hádku vyslechla sestra Mary.
Sestra Jude odešla do své kanceláře, kde jí zazvoní telefon, zvedne ho a po chvilce ticha se ozve dětský hlásek, který jí obviní z toho, že jí tam nechala samotnou. Poté se sestra Jude opije vínem.
Sestra Jude přichází opilá do společenské místnosti a zjednává pořádek, proslovem uvádí film, málem se díky své opilosti před celým sálem přizná k tomu, co v minulosti provedla, naštěstí pro ni, si uvědomí, co povídá dřív, než stihne říci něco, co by jí mrzelo. Nechá zhasnout světla a odchází hledat Mexičanku.

Doktor Thredson si sedá vedle Lany a říká jí, že se snažil předat vzkaz její přítelkyni Wendy, ale bohužel to vypadá, že byla unesena, vše se podobá stylu Bloodyho Face. Lana si všimne, že Grace, Kit a Shelly odešli z vysílání filmu a jde za nimi. Na chodbě je málem chytne zřízenec Carl, ale Shelley se je rozhodne zachránit a odvádí ho někam, kde budou sami. Ostatní pokračují v útěku, Lana je zavede k tajnému tunelu, vybíhají ven a vydávají se přes les pryč. Grace si všimne něčeho na zemi, skloní se, aby si to prohlédla a zjišťuje, že jde o hlavu Mexičanky. Kit si mezi stromy prohlíží stvoření žijící v lese. Zdá se, že v lese žije něco jako zombí, ale mnohem agresivnější a rychlejší. Zombí si všímá Kita a rozeběhne se za ním, všichni uprchlíci se dají na útěk zpět k tunelu do léčebny.

Sestra Jude se snaží najít Mexičanku, ale její cela je prázdná, uslyší nějaké zvuky a tak se jde podívat, co to bylo, nic nenajde, po chvilce pátrání se otočí a zjistí, že za ni stojí mimozemšťan.

Shelly shodí Carla na zem tak, že se praští do hlavy a ta dostává možnost běžet za ostatními, jenže při útěku naráží na doktora Ardena, který jí odvleče do své pracovny, kde se jí snaží znásilnit. Ta se mu, ale vysmívá, kvůli velikosti jeho přirození. To doktor Arden neunese a praští ji do hlavy.

Doktor Thredson si všímá, že ve společenské místnosti chybí někteří pacienti, jde tedy za Frankem a oznamuje mu, co se děje, ten to jde oznámit sestře Mary. Sestra Mary vše běží oznámit sestře Jude, která leží na posteli ve svém pokoji. Po probrání se ptá Mary, jestli je taky viděla? Ta jí říká, že někteří pacienti utekli, sestra Jude přerušuje promítání filmu, všichni musí do svých cel.

Shelley se probírá připoutaná v operačním křesle doktora Ardena, ten jí říká, že byla moc zlobivá holka, že se pokusila o útěk a že jí musel zastřihnout křidélka. Odkrývá deku a Shelley vidí, že jí doktor Arden amputoval obě nohy.

Konec třetího dílu!Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
standwithfist

Opět skvělý díl plný zvratů a posedlá Mary 97%

10.3.2017 | 10:55:43
keyzar

Tak se jim to moc nepovedlo ten útěk :D

15.11.2016 | 16:59:20
Tatko-Šmolko

Ešte aj teraz, keď si pozrem túto časť a je scéna so Shelly, stále mám otvorené ústa :D

22.2.2016 | 2:11:20
SaDiablo

Pecka. :D

1.10.2014 | 15:32:15
KarlCZ

To je masakr :D

24.9.2014 | 22:15:20

American Horror Story
91/100 - 510×

American Horror Story

To pravé pro milovníky hororu. Každá série má svůj vlastní příběh a své vlastní postavy. Postupně tedy navštívíme dům, ve kterém ožívají duchové, léčebnu, kde se léčí homosexualita, coven čarodějnic, přehlídku zrůd, hotel, který vlastní upíři, dům uprostřed samoty, který má bohatou minulost, město, které se nechá snadno zmanipulovat.

USA | 2011 | Pauza
vysílání
13 sezón | FX | 45 minut
žánr
Hororový, Mysteriózní, Thriller
hrají
Emma Roberts (Brooke Thompson), Billie Lourd (Montana Duke), Leslie Grossman (Margaret Booth), Cody Fern (Xavier Plympton), Gus Kenworthy (Chet Clancy), Angelica Ross (Rita), John Carroll Lynch (Pan Jingles), DeRon Horton (Ray Powell), Matthew Morrison (Trevor Kirchner), Zach Villa (Richard Ramirez), Lily Rabe (Lavinia Richter), Dylan McDermott (Bruce), Leslie Jordan (Courtney), Sarah Paulson (Wilhemina Venable), Kathy Bates (Miriam Mead)

Stav překladu

Epizoda S09E09: Final Girl

cz100%
DOKONČENO

Titulky pro vás připravují @Ladick, @LadyAlex a @Miss.Fine.

Jak vložit titulky do videa?

Reklama

AHS získalo další tři řady

American Horror Story si zajišťuje dlouhou budoucnost, stanice FX si objednává nové série

American Horror Story si zajišťuje dlouhou budoucnost, stanice FX si objednává nové série

Po konci deváté sezóny se vyrojila řada spekulací o tom, že AHS by se s námi mohlo již po příští řadě rozloučit. Nakonec je všemu jinak a seriál si pojišťuje svou budoucnost až do seriálové sezóny 2023/2024.

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Hlídejte si nás