American Horror Story
91/100 - 527×

American Horror Story

To pravé pro milovníky hororu. Každá série má svůj vlastní příběh a své vlastní postavy. Postupně tedy navštívíme dům, ve kterém ožívají duchové, léčebnu, kde se léčí homosexualita, coven čarodějnic, přehlídku zrůd, hotel, který vlastní upíři, dům uprostřed samoty, který má bohatou minulost, město, které se nechá snadno zmanipulovat.

USA | 2011 | Pauza
vysílání
13 sezón | FX | 45 minut
žánr
Hororový, Mysteriózní, Thriller
hrají
Finn Wittrock (Harry Gardner), Lily Rabe (Doris Gardner), Ryan Kiera Armstrong (Alma Gardner), Evan Peters (Austin Sommers), Frances Conroy (Belle Noir), Sarah Paulson (Karen), Leslie Grossman (Ursula), Billie Lourd (Lark Feldman), Macaulay Culkin (Mickey), Angelica Ross (Chemik), Denis O'Hare (Holden Vaughn), Emma Roberts (Brooke Thompson), Billie Lourd (Montana Duke), Leslie Grossman (Margaret Booth), Cody Fern (Xavier Plympton)

S11E10: Requiem 1981/1987 (2)

S11E10: Requiem 1981/1987 (2)
cz sk
17.11.2022
33 minut

Chceš doplnit něco k profilu epizody?

Pokud si myslíš, že je obsah u tohoto dílu nedostatečný, nepřesný nebo příliš krátký, tak nám pošli svůj vlastní. My jej rádi doplníme.
Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
klokin

Když jsem 11 řadu AHS začal sledovat, měl jsem obavy co se z toho vyvrbí. Po shlédnutí musím říct, že je to povedená záležitost. Je tam o něco méně fikce a o něco více alegorie než je v AHS zvykem. Skvěle vykreslená houstnoucí atmosféra a emoce z doby a prostředí, kde se reální lidé začali bát skutečných věcí…

6.2.2023 | 21:49:03
slayerrrr

Série natolik Murphymu a spol. osobní, že neměla od začátku šanci na úspěch v mainstream vodách. Možná proto se jedná o nejlepší sérii od Hotelu (a experimentální (meta) Roanoke). Symbolika a metafory jdou ruku v ruce s mrazivou, a dost možná nejděsivější společenskou výpovědí. Závěrečný double trip variace na Chrismas Tale je bezpochyby tím nejemotivnějším od ikonické epizody Orphans. Po křečovitém Double Feature řádná resuscitace série.

22.11.2022 | 22:55:59

Stav překladu

Epizoda S11E10: Requiem 1981/1987 (2)

cz100%
DOKONČENO

Reklama

AHS získalo další tři řady

American Horror Story si zajišťuje dlouhou budoucnost, stanice FX si objednává nové série

American Horror Story si zajišťuje dlouhou budoucnost, stanice FX si objednává nové série

Po konci deváté sezóny se vyrojila řada spekulací o tom, že AHS by se s námi mohlo již po příští řadě rozloučit. Nakonec je všemu jinak a seriál si pojišťuje svou budoucnost až do seriálové sezóny 2023/2024.

Nejoblíbenější postavy

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama