American Horror Story
91/100 - 528×

American Horror Story

To pravé pro milovníky hororu. Každá série má svůj vlastní příběh a své vlastní postavy. Postupně tedy navštívíme dům, ve kterém ožívají duchové, léčebnu, kde se léčí homosexualita, coven čarodějnic, přehlídku zrůd, hotel, který vlastní upíři, dům uprostřed samoty, který má bohatou minulost, město, které se nechá snadno zmanipulovat.

USA | 2011 | Vysílá se
vysílání
13 sezón | FX | 45 minut
žánr
Hororový, Mysteriózní, Thriller
hrají
Joe Mantello (Gino Barelli), Russell Tovey (Patrick Read), Charlie Carver (Adam Carpenter), Zachary Quinto (Sam), Isaac Powell (Theo Graves), Billie Lourd (Dr. Hannah Wells), Leslie Grossman (Barbara Read), Denis O'Hare (Henry Grant), Sandra Bernhard (Fran), Patti LuPone (Kathy Pizazz), Finn Wittrock (Harry Gardner), Lily Rabe (Doris Gardner), Ryan Kiera Armstrong (Alma Gardner), Evan Peters (Austin Sommers), Frances Conroy (Belle Noir)

Co prozradil Ryan Murphy po páté epizodě?

Co prozradil Ryan Murphy po páté epizodě?

Valí se na nás nejtemnější epizoda AHS: Asylum a Sestra Mary bude zpívat před krucifixem You Don´t Own Me! Na co dalšího se můžeme těšit? Pozor, článek obsahuje spoilery!

0 0
17.11.2012

Opět Vám přinášíme rozhovor mezi Ryanem Murphym a magazínem EW!

EW: Na začátku musím říct, že z páté epizody cítím hlavně pocit pocty k vašemu designu. Tenhle pocit je opravdu veliký.

RM: To je dost zajímavé, tahle epizoda nebyla jedna z těch dražších. Alfonzo Gomeez Rejon je opravdu výborný režisér a dokáže dát pořadu potřebný cit. Měli jsme opravdu výborný tým a pomatuji si, že u tohohle dílu trvala produkce opravdu dlouho a předělávali jsme dost věcí.

Vzpomínám si, jak jeden ze spisovatelů řekl: Ta lampa potřebuje druhou bradavku! Tomu říkám smysl pro detail. Náš výborný designer Mark Worthington je velmi talentovaný. Myslím si, že tahle epizoda byla velmi zajímavá a to protože tam byli tři věci: Briarcliff, tajemné gotické a klaustrofobické místo, dům Olivera Thredsona, tedy počátek post-moderny a ještě jsme viděli Anne Frank! Takže myslím, že v téhle epizodě bylo hodně živo.

Diváci teď budou očekávat vysvětlení celé mytologie okolo Doktora Thredsona jako Bloody Face, co o tom můžete prozradit?

Ano, čekají nás tři epizody v řadě, které nás dostanou hlouběji do mysli tohohle vraha a dočkáme se hodně vysvětlování z minulosti a také flashbacků, které nám prozradí, proč Oliver dělá to, co dělá a jak je společnost na vině v některých případech. Bloodyho Face jsme dali dohromady na základě dvou nebo tří skutečných sériových vrahů.

Co nám můžete prozradit o Laně?

Jediné na co teď myslí, je, že se tam odtamtud musí nějak dostat. Sarah Paulson a já jsme na začátku přišli s určitou věcí: “Modlete se za Lanu“, právě jsem to tweetoval! Celé je to o tom, aby jí diváci přáli, aby se dostala pryč. Jak se jí podaří utéct a jestli vůbec? Počkejte si na osmou a devátou epizodu. Strašně se mi líbí ten děj, nebudete věřit tomu, co se jí stane, to je vše co mohu říct.

Pomatuji, že jste mi říkal, že Bloody Face bude mít na sobě džínovou košili a přesn í černý kabát a já jsem Vám nevěřil, ale je to tak. Kdo tohle vymyslel?

Tak to se dozvíme v další epizodě. Je to sériový vrah se špatnými zkušenostmi s matkou. Celé je to vysvětleno poněkud mrazivě.

Takže se ve flashbacích setkáme s Oliverovou matkou?

Částečně, přímo s jeho matkou se nesetkáte, ale uvidíte její náhradu. Další epizoda – The Origins of Monstrosity – nám objasní původ několika postav, včetně Olivera, Ardena a Monsignora. Tato epizoda se zabývá tím, odkud to zlo pochází!

Když Oliver posadí Lanu do křesla a nalije jí víno, řekne, že se nemůže dočkat, až jí poví svůj příběh. Chce, aby o něm Lana napsala?

Ano. V další epizodě uvidíte flashback, ve kterém je Lana ve stejné místnosti s Oliverem, o kterém neví, že ji poslouchá a Oliver zaslechne její ambice stát se uznávanou reportérkou, takže je zde spojení.

Miluju, když jsou Sarah a Zach spolu, protože ve skutečnosti jsou opravdu dobří přátelé a pak musí hrát tyhle děsivé scény. Myslím si, že jsou tak dobří jen proto, že jsou to, tak dobří přátelé, spolu se cítí v bezpečí. Uvěznění Lany v tomhle doupěti je to nejtrýznivější, co jsme kdy udělali.

Taky si pomatuji, že jste mi řekl, že se to bude zhoršovat?

Další epizoda je asi ta nejtemnější, kterou jsme kdy udělali, řekl bych, že je to takové dno a ode dna to začne stoupat až na vrchol.

Stejně jako Shelley lezoucí nahoru po schodech?

Na to mohu říct jen to, že si děti hrály.

Proč sestra Mary nechala Shelley na dětském hřišti? Je to tak zvrácené.

Protože přesně to ďábel dělá!

Uvidíme Shelley v další epizodě?

Ano, uvidíte Shelley v šesté epizodě stejně tak uvidíte Lily Rabe (sestru Mary) zpívat písničku krucifixu You Don’t Own Me (Nevlastníš mě).

Cromwell (Dr. Arden) je neustále sváděn .

On je něco jako catnip (catnip je rostlina, která přitahuje kočky) jenomže pro ženy. On a Lily(sestra Mary) brzy vytvoří Macbethovský pár.

Vím, že také vybíráte hudbu, to vy jste vybral tu hudbu ze seriálu Glee?

Dobře víte, že já to nebyl. Naši autoři jsou skvělí. Hudbu pro tuto epizodu vybírala Jennifer Salt. Když byla malá její otec – Waldo Salt, který býval také scénáristou – by tuhle hudbu vybral na konec, proto ji zvolila a já to tak nechal. Blíží se epizoda, ve které Jessica Lange zpívá klasiku z roku 1964 The Name Game, to jsem vymyslel já.

Co teď bude s Jude, když je venku z blázince?

Není zas tak úplně mimo, na konci epizody to byla dáma, která hledala něco k pití, ale v další epizodě se probudí s kocovinou, vrátí se zpět a bude hledat vykoupení a to půjde opravdu těžko.

Takže můžeme očekávat zhoršení pro sestru Jude?

Můj bože! Tohle je teprve Disneyland v porovnání s tím, co se bude dít. Jessica se o někoho velmi zajímala, takže tam to začne.

Čeká Alma mimozemské dítě?

Nemohu nic říct, ale kdo řekl, že tohle celé je skutečnost?

Dobře, zeptám se takhle, zdá se, že na Grace mimozemšťané také experimentovali. Čeká ona mimozemské dítě?

Nemohu prozradit. Myslím si, že zajímavé je to, že mimozemšťané přicházejí za ženami poté, co s nimi měl Kit sex. To je opravdu velmi zajímavé a lidé by se na to měli zaměřit, něco na tom je.

A jak se Vám líbila pátá epizoda? Uhádli jste identitu Bloodyho Face nebo Vás to překvapilo? Jak se těšíte na další díl?

Diskuze /1

Anabel

Jako musím říct, že se děsně těším, jak to bude dál, ale zároveň se bojím. Protože Ryan tam všechno tak zúžasněl a já budu něco úžasného očekávet, ale co když to TAK skvělé nebude? Hold, budu doufat, že ano :).

20.11.2012 | 17:56:50
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav překladu

Epizoda S12E02: Rockabye

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Reklama

AHS získalo další tři řady

American Horror Story si zajišťuje dlouhou budoucnost, stanice FX si objednává nové série

American Horror Story si zajišťuje dlouhou budoucnost, stanice FX si objednává nové série

Po konci deváté sezóny se vyrojila řada spekulací o tom, že AHS by se s námi mohlo již po příští řadě rozloučit. Nakonec je všemu jinak a seriál si pojišťuje svou budoucnost až do seriálové sezóny 2023/2024.

Nejoblíbenější postavy

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama