American Horror Story Jessica Lange o Else a čtvrté řadě

Jessica Lange o Else a čtvrté řadě

Jessica Lange o Else a čtvrté řadě

Jessica Lange poskytla webu eonline.com rozhovor, který se zaměřoval převážně na její roli ve čtvrté řadě AHS. Zjistěte tedy, co si myslí o Else, co se jí na ní líbí nejvíce a co je pro ni nejtěžší?


10 0
2.12.2014

Velmi se mi líbila vaše písnička Name Game ve druhé řadě. Vidět Vás dělat všechna ta pěvecká vystoupení je velmi zábavné. Jaké to je?
Jessica Lange: Je to zajímavé, ale když mi Ryan Murphy poprvé řekl, že by chtěl, abych zpívala, nikdy jsem si představovala, že toho bude tolik. Takže když přišel s tím, že budu zpívat Life on Mars?, říkala jsem si, že na to prostě nemám. Na této sezóně a na této postavě mám ráda, že mi umožňuje dělat to, co jsem ještě nikdy nedělala. Zpívat Life on Mars? a Gods and Monsters bylo velmi dobré. Je to zajímavé, protože jsem o sobě nikdy nepřemýšlela jako o zpěvačce, vlastně ani o osobě, která by měla zpívat. Takže je to celé velice zvláštní zkušenost a je to trochu šílené.

Lidé si kupují vaše písničky.
Jessica Lange: To už mi někdo říkal, ohromilo mě to, ale ano, slyšela jsem o tom.


Thumbnail Play icon

Zmínila jste, že vaše postava je dost jiná. Je hladová po slávě a pochopení, také je i trochu sobecká, ale má velké srdce. Ze všech postav, které jste zatím hrála, mi přijde nejlepší.
Jessica Lange: Řekla bych, že postava Elsy je nejúplnější, prozkoumáváme i její minulost. Chci říct, dá vám to mnohem více, když kromě hraní v současnosti, víte i něco o minulosti té postavy, čím si prošla. Můžete pozorovat vývoj, celé je to na něčem založené.

Byla jste zaskočena nějakou scénou? Hrála jste dominu, a když řezali Else nohy, musel jsem se otočit. Bylo těžké to natočit?
Jessica Lange: Scéna s dominou byla zajímavá, ale víte, nikdy nevíte, jak to bude natočené a jak to bude sestříhané. Řekla bych, že to byl takový styl humoru, který mi je blízký. Celé se to hodí k té době. Příběh ženy, která se dala na prostituci, jen aby přežila. A natáčení snuff filmu? To bylo strašné, ale myslím, že to natočili výborně, takže jsme neviděli, jak se oddělovaly nohy od těla a končetiny zalité krví. To myslím nebylo ani potřeba.

Co máte na Else nejraději?
Jessica Lange: Myslím, že je skvělé hrát ženu, která v sobě má nějaký konflikt. Můžete změnit svůj postoj, kolikrát chcete a to i během jediné scény. Takže to celé není tak přímočaré. A i pro herce je to příjemnější, než hrát jednoduchou roli. Líbí se mi, jak je houževnatá a chladná ve stejné chvíli. Také se mi líbí, jak má ráda všechny ty lidi, celým svým srdcem, bere je za svou rodinu, jediná rodina, kterou kdy měla.

Thumbnail Play icon

Ryan Murphy jasně řekl, že by vás chtěl i v páté řadě.
Jessica Lange: Smích.

Už jste se definitivně rozhodla?
Jessica Lange: Víte, řekla jsem mu, že až tohle celé skončí, tak bychom se měli posadit a dlouze si o tom promluvit. Tenhle postava je tak skvělá, nevím, jak by chtěl překonat Elsu Mars. Zatím jsem se nijak nerozhodla.

Co pro vás byla v této řadě největší výzva?
Jessica Lange: Je toho hodně. Nejtěžší je asi dělat všechny ty věci, které jednotlivé epizody vyžadují. Je to velmi vyčerpávající. Celé to prostředí je velmi energické, ale to jak točíme a jakým způsobem pracujeme je velmi vyčerpávající. Pro mě je to zatím asi největší postava, jakou jsem v AHS, kdy hrála, takže toho dělám daleko víc.

Z rozhovoru tedy jasně vyplývá, že pokud Ryan Murphy přijde pro příští rok s nějakou zajímavou rolí, je dost možné, že se Jessica Lange objeví i v páté řadě. Je to podle vás dobrá zpráva? Co se vám na Else nejvíc líbí a čím vás nejvíc štve?

Diskuze /10

DexTeR_X5

Bodaj by tam bola! Rozhodne moja najobľúbenejšia herečka nielen v AHS ale aj všeobecne, bez nej by to už nebolo ono :)

2.12.2014 | 20:36:08
Shopping girl

Rozhodně se těším na další AHS s ní. Je úžasná…

2.12.2014 | 21:20:38
Markoman96

U mě každopádně na prvním místě sestra Jude, pak Constance, (Fionu jsem zatím neviděl) a v poslední řadě Elsa. Já prostě nevím :D

2.12.2014 | 21:57:47
IngloriousBastard

no len aby to nedopadlo tak , že si ju fanušikovia vydupú , ako male deti čokoladu po večeri, a potom budu nespokojní a budu hovori „To už nie je take ako Elsa a Jude“, tak ako je deťom po večernej čokolade zle :D

3.12.2014 | 6:31:25
IngloriousBastard

a len malá poznámka, zrejme ide o preklep ale je to Name Game, nie Nana game :)

3.12.2014 | 6:32:01
lilith23

Rozhodne som za. Jessica je exelujúca a jedinečná v každej postave. AHS bez nej by bolo zvláštne.

3.12.2014 | 13:23:20
Skurut007

Pro mě je nejlepší v této serii Evan. Po předešlé sezoně kdy tam jenom drmolil, hulákal a řekl jen par vět je to velká změna k lepšímu.

#9 ElektronickyOtisk
3.12.2014 | 22:37:11
FaithZombie

Tak teď se modlím aby Murphy vymyslel něco co by jí dostatečně zaujalo protože bez ní by to podle mě nebylo ono…

4.12.2014 | 20:49:51
ElektronickyOtisk

#7 Skurut007: Taky jsem si loni říkal, že toho herce je na roli bezduché zombie fakt škoda. To bylo vyloženě plýtvání kvalitním hercem.

5.12.2014 | 9:40:29
Tatko-Šmolko

Rozhodne ano ! Je to vynikajúca herečka, do AHS jednoducho patrí !

15.1.2015 | 17:35:13
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Nedovol, aby nám chodci sežrali Lupu. Hlasuj pro Ednu. 

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Nové postavy

Reklama

Stav překladu

Epizoda S07E07: Valerie Solanas Died for Your Sins: Scumbag

cz100%
DOKONČENO
en100%
DOKONČENO

2. až 4. epizodu překládá @nipandelm

Titulky pro vás překládá @unchained. Autorka titulků si nepřeje, aby její titulky byly nahrávány na jiné servery.

Jak vložit titulky do videa?

AHS získává dvě řady

AHS získává další dvě řady

AHS získává další dvě řady

Nedávno jsme se rozloučili s řadou šestou, očekáváme řadu sedmou, ale už teď víme, že se dočkáme řady osmé i deváté.

Hlídejte si nás