American Horror Story Michael Chiklis: Moje dcery se se mnou kvůli mé roli přestaly bavit

Michael Chiklis: Moje dcery se se mnou kvůli mé roli přestaly bavit

Michael Chiklis: Moje dcery se se mnou kvůli mé roli přestaly bavit

Michael Chiklis se nám letos poprvé představil v American Horror Story, jaká to pro něj byla zkušenost? A jak si užil natáčení? Více zjistíte v následujícím rozhovoru.


12 0
13.1.2015

EW: Věděl jste od začátku, že Dell zemře?
Michael Chiklis: No, naznačovali, že to s ním zrovna nedopadne. Byl jsem s tím smířený, zvláště když dělal takové věci. Nešlo to jinak a je to v pořádku. Jmenuje se to American Horror Story a ne American Fun Time Play Time, takže mi to přijde vhodné.

EW: Jak se vám natáčela vaše smrt? Musíte si s Jessicou Lange a Angelou Bassett povyrazit.
MCH: Ano, jsou to dvě ikonické ženy, které mám rád a obdivuji je. Byly úžasné. Nemůžu ani říct, jak na mě byly milé. Když se přidáte k seriálu ve čtvrté řadě, celé je to trochu jiné. Všichni nemohli být více milí a vstřícní. Všechny je považuji za kamarády. Určitě zůstaneme v kontaktu.
Myslím, že má postava se dostala i jakéhosi vykoupení, když než zemřela, tak přiznala své hříchy. Zrovna když vám toho chlápka začíná být trochu líto, tak bum! A je mrtvý. Ryan Murphy je prostě genius, co se týče psaní dramat.


EW: Ethel zemřela, ale viděli jsme ji i v dalších scénách. Uvidíme ještě Della?
MCH: To nemohu prozradit. V tomhle pořadu je možné všechno, ale nemohu mluvit o věcech, které teprve budou.

EW: Bylo těžké natáčet vraždu Ma Petite? Byla to ona, koho jste mačkal nebo panenka?
MCH: Byla to ona. Bylo to hrozné a naštvalo mě to. Ještě teď se snažím přimět své dcery, aby se mnou mluvily. Přestaly se mnou mluvit. Ta nejmladší, které už je skoro 16 mi řekla: Ne, tati, ne. Nemohu uvěřit, že jsi to udělal! Já ji na to řekl: Zlato, musíš se naučit odlišovat skutečnost.
Musím uznat, že to byla asi ta nejhorší scéna, kterou jsem ve své kariéře kdy natáčel. To jak to bylo celé natočené. Nejprve ji dám šaty, pak ji obejmu…

EW: Pamatuji si, že jste byl do seriálu nalákán pod záminkou, že si zahrajete někoho, koho jste ještě nikdy nehrál. Gay s hermafroditní ženou je zcela jistě nová role.
MCH: Nic z toho mi Ryan Murphy neřekl. Řekl mi: Hele, budeš hrát něco, co jsi nikdy nehrál, zahraješ si siláka, který je zevnitř zrůdou a svádí vnitřní boj a celé se to odehrává začátkem 50. let v Americe.
Vůbec jsem nevěděl, co se na mě chystá a když jsem si přečetl svou první epizodu, kde jsem zjistil, že mám hermafroditní ženu a jsem nejšťastnější muž na světě, řekl jsem si, tak takhle to bude. Pak se to ale zvrtlo takovým způsobem, který jsem nečekal. Líbilo se mi, jak byl Dell velmi citlivý. Jediné, co jsem odmítal, bylo hrát jakékoliv klišé. Snažil jsem se hrát reálně, jak jen to šlo. Líbila se mi scéna s Mattem Bomerem. Na natáčení s ním byl vyčleněn celý den a byli jsme hotoví před obědem. Je vážně dobrej.

EW: Jedna z mých nejoblíbenějších scén je, když se Dell a Jimmy opijí.
MCH: Znovu. Další část mé postavy, kterou mám rád a pak dělám tyhle hrozné věci. Dell měl prostě slabost. Byla to šílená noc, mysleli jsme si, že má nejmladší dcera má akutní zánět slepého střeva, nakonec se ukázalo, že má střevní chřipku. Ona byla v L. A. a já byl v New Orleans a vyšiloval jsem. Evan je opravdu profesionál, byl perfektní. Naprosto jsme tak změnily naše vztahy a uprostřed noci, poslal mé dceři video se zprávou: Nepřicházej dnes v noci o svůj apendix. To bylo hezký.

EW: Líbí se mi, že vaše dcery jsou fanynky AHS.
MCH: Všechny. Jejich spolužačky, kterým je okolo 15 – 17 let mají hodně rády Evana. Plakaly, když viděly, co hraje. Musím říct, že je hezký a talentovaný.

EW: Tohle byla vaše první řada v AHS – jaké to bylo?
MCH: Bylo to fenomenální. Byly to skvělé časy, byly tam i nějaké těžkosti. Největší bylo asi New Orleans, i když to město mám rád, nemám ho rád v létě. Je tam taková vlhkost a já musel nosit vlněné kalhoty. Když děláte hororový film, tak to zabere dva až pět měsíců maximálně, ale tohle je na pět až šest měsíců a to se na vás začne podepisovat. Nejprve mi to nevadilo, ale když jsem začal dělat ty horší věci, tak to začalo. Sledoval jsem hodně komedií.

EW: To se vsadím. Ptal jsem se na to Sarah Paulson během natáčení Asylum.
MCH: To je mimochodem nejzábavnější osoba vůbec. Je nejlepší. Fenomenální herečka a skválý člověk. Odbourala ve mně tolik napětí. Bylo mi ji letos opravdu líto. Z Fantastic Four vím, jaké to je nosit skličující kostým a tak jsem se jí to snažil ulehčit, že jsem se jí snažil rozesmávat, když celé dny chodila s dvěma hlavami.

EW: Chtěl byste být i v páté řadě?
MCH: Určitě. Lhal bych, kdybych řekl, že ne. Řekl bych, že nevím, co se teď bude dít. Se vší upřímností, nevím, jestli mě budou v další řadě chtít. Ale s chutí bych se vrátil.

Diskuze /12

Caroline115

Děkuju za přeložení rozhovoru :-) Chicklis je vážně skvělý herec, opravdu jsem mu všechno věřila a jen jsem zírala, jak dobře hraje :-) Mohl by být i v další sérii, doufám v to! Díky AHS člověk objevuje opravdu skvělé herce :-)

#6 mrco1991
13.1.2015 | 20:28:30
SaDiablo

Čtu to prvně, díky. Takhle je to sympaťák, taky bych ho ráda viděla v další řadě.

13.1.2015 | 20:45:08
unchained

Evan!!! Žádnej Even… :D A hned dvakrát… :D To je mně naschvál, co? :D

#4 1Bobesh1
překladatel
13.1.2015 | 20:58:14
1Bobesh1

#3 unchained: Sakra, překlep, promiň :D Napraveno.

#11 Aleais
admin
13.1.2015 | 21:08:38
Darmody

Díky moc za překlad :).

13.1.2015 | 22:28:24
mrco1991

#1 Caroline115: No on bol docela známy aj skôr, napr. fantastic 4, rodinka úžasných, oko dravca a pod.

#7 KevSpa #8 Caroline115
13.1.2015 | 23:22:33
KevSpa

#6 mrco1991: No tak známý byl především díky seriálu The Shield. :-)
http://www.edna.cz/the-shield/

#9 mrco1991
webmaster
13.1.2015 | 23:26:34
Caroline115

#6 mrco1991: Vím, že je známý, ale já jsem s ním nic jiného asi neviděla (no možná fantastic four) a nebo si to fakt nepamatuju :-D

14.1.2015 | 0:14:14
mrco1991

#7 KevSpa: Ja som ho poznal omnoho ale vážne omnoho skôr :)

15.1.2015 | 2:36:54
Papaja79

Fajn rozhovor, vice takovych…zkrati mi to chvile cekani na dalsi 13.dil…uz se nemuzu dockat. Dekuji

15.1.2015 | 21:37:37
Aleais

#4 1Bobesh1: Vďaka za preklad. ;) Viem, aké to je namáhavé, keď človek niečo prekladá, tiež som sa pôvodne pokúšala o tie preklady, kým ma to neprešlo, teda neprišla som o energiu. A preklepmi sa netráp. ;)

23.1.2015 | 4:59:53
Aleais

Ja by som ho veru chcela v 5.sérii. Veľmi sa mi zapáčil ako herec, hoci ma najprv mrzelo, že je jeho postava taká zlá a krutá, no neskôr som si ho obľúbila. A už ako ho predstavovali mi bol sympatický, takže mohol by sa zjaviť aj v ďalšej sérii a pokojne aj na celú sériu. Tým, že ho zabili, áno koledoval si o to, zaslúžil si to, ale i tak mi ho bolo ľúto.

23.1.2015 | 5:01:48
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Nové postavy

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Pomozte nám prozkoumat křišťálový vesmír

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Reklama

Stav překladu

Epizoda S07E06: Mid-Western Assassin

cz100%
DOKONČENO
en100%
DOKONČENO

2. až 4. epizodu překládá @nipandelm

Titulky pro vás překládá @unchained. Autorka titulků si nepřeje, aby její titulky byly nahrávány na jiné servery.

Jak vložit titulky do videa?

AHS získává dvě řady

AHS získává další dvě řady

AHS získává další dvě řady

Nedávno jsme se rozloučili s řadou šestou, očekáváme řadu sedmou, ale už teď víme, že se dočkáme řady osmé i deváté.

Hlídejte si nás