American Horror Story Popremiérový rozhovor s Ryanem Murphym

Popremiérový rozhovor s Ryanem Murphym

Popremiérový rozhovor s Ryanem Murphym

První epizoda vyvolala plno otázek. Všechny určitě zaskočil osud Evana Peterse a Lily Rabe. Jak to s nimi bude dál, se dozvíte v následujícím článku.


2 0
11.10.2013

Loni jsme vám po každé epizodě Americah Horror Story přinášeli rozhovor s tvůrcem seriálu Ryanem Murphym a tyto rozhovory, pokud budou vycházet a dovolí to čas, si pro vás budeme připravovat i letos. Po první epizodě máte určitě plno otázek, takže neváhejte a zjistěte své odpovědi.

Co bude s LaLaurie teď, když se ocitla v současnosti?
Ryan Murphy: Fiona ji přivede zpět do domu, i když je Fiona nejmocnější ženou na světě, stále bojuje s jedinou věcí – se stárnutím. Ráda by žila navždy a uvědomí si, že LaLaurie se to podařilo, dostalo něco, co jí umožnilo žít navěky a Fiona se to pokusí získat. Fiona se také začne dozvídat o hrůzách, kterých se LaLaurie v minulosti dopustila a jako pomstu z ní udělá osobního otroka Queenie.


Uvidíme Marii Laveau v současnosti?
Ryan Murphy: Již ve druhé epizodě. Fiona přijde na to, že to Marie Laveau seslala kouzlo na LaLaurie a tak se za ní zajde. Marie vede kadeřnictví, které využívá jako krytí. Při setkání Marie Fioně řekne, že chce zpět LaLaurie, protože ví, že ji vykopali a to bude znamenat začátek války.

Je Evan Peters opravdu mrtvý?
Ryan Murphy: Opravdový Evansův příběh začíná až od druhé epizody. Velmi se mi líbí téma Frankenstein a tak si vytvoříme vlastního Frankensteina. Ve druhé epizodě se Zoe a Madisone vydají do márnice, protože Zoe se do Kyla zamilovala. V márnici přijdou na to, že kluci jsou dost rozkouskovaní a tak se Madison rozhodne vytvořit Zoe dokonalého přítele. Vezme Kyleovu hlavu a části těla, které se jí líbí, dá je dohromady a společně použijí kouzlo a oživí ho. Samozřejmě s ním nikdy Zoe nebude moci spát, protože by ho to zabilo. Během prvních šesti epizod Kyle nebude moci mluvit, takže se bude muset vyjadřovat řečí těla a pantomimou.

Může Misty využít svou schopnost a přivést se zpět k životu?
Ryan Murphy: Samozřejmě. Mám rád její charakter. Místy je posedlá Stevie Nicks. Misty nikdy nepoznala ostatní čarodějnice. Jedinou čarodějnici, kterou kdy poznala je právě Stevie Nicks a tak jsem se zeptal, jestli můžeme použít její písničky. V téhle řadě jsme použili asi osm písni od Stevie Nicks.

Bude mít Fiona další nepřátele?
Ryan Murphy: Myrtle Snow je Fionin trn v patě. Máme tu celou epizodu, která se bude věnovat Fionině a Myrlině minulosti a zjistíme, jak mezi nimi ta rivalita vznikla.

A co Cordelia, která se svou matkou nemá moc vřelý vztah?
Sarah Paulson: Cordeliina situace se bude zhoršovat, ale nebude to pro mě tak špatné jako v minulé řadě, tedy zatím. Právě točíme sedmou epizodu, tak ještě nevím, jak se to vyvrbí.

Ovlivní Madison nějak to znásilnění?
Emma Roberts: Na čas se jí to podaří vypudit z hlavy, ale pak jí to dostane a ovlivní několika způsoby a to jak v špatném tak i v dobrém. Věřte, že Madison není jen čisté zlo.

Jaké to bylo točit takovou scénu?
Emma Roberts: Bylo to šílené. Je to jedna z těch věcí, které se oznamují těsně před natáčením. Normálně bych řekla, že tohle dělat nebudu, ale šla jsem do toho. Uvědomila jsem si, že to pomůže jak příběhu, tak i mému charakteru. Kluci, se kterými jsem to točila, byli hezcí a jednoho z nich jsem znala. Řekla bych, že pro ně to bylo nepříjemnější než pro mě. Je to věc, o které se nemluví a prostě se udělá. Je to jediný způsob, jak se tohle udělat.

Tak teď už víte, že Kyle a MIsty neřekli své poslední sbohem. Jak se vám první epizoda líbila, budete pokračovat ve sledování? Který dar čarodějnic vám přijde jako nejlepší?

Diskuze /2

Marketka

já jsem byla naprosto nadšená. Možná nejvíc z těch všech tří řad. Takže se těším na pokračování.

webmaster
12.10.2013 | 8:38:04
Ann Taylor

No tak na Kyla, co nebude moct mluvit a bude jak Frankensteinovo monstrum, tak na to jsem fakt zvědavá :D

redaktor
12.10.2013 | 9:57:30
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Nominuj Ednu na Křišťálovou lupu

Pomoz Edně usednout na trůn v kategorii Zájmové weby 

Hlasujte pro Ednu!

Reklama

Nejoblíbenější řada

Zvolte nejoblíbenější sezónu

Zvolte nejoblíbenější sezónu

Ještě před začátkem sedmé řady dostanete možnost vybrat si tu nejlepší řadu ze všech. Jak zamíchá kartami šestá řada? Dostane se na bednu? Hlasujte v anketě a vyberte si své nejoblíbenější sezóny AHS.

Stav překladu

Epizoda S06E10: Chapter 10

cz100%
DOKONČENO
en100%
DOKONČENO

Titulky pro vás překládá unchained. Autorka titulků si nepřeje, aby její titulky byly nahrávány na jiné servery.

Jak vložit titulky do videa?

Momentka

Momentka

AHS získává dvě tady

AHS získává další dvě řady

AHS získává další dvě řady

Nedávno jsme se rozloučili s řadou šestou, očekáváme řadu sedmou, ale už teď víme, že se dočkáme řady osmé i deváté.

Hlídejte si nás