American Horror Story
91/100 - 529×

American Horror Story

To pravé pro milovníky hororu. Každá série má svůj vlastní příběh a své vlastní postavy. Postupně tedy navštívíme dům, ve kterém ožívají duchové, léčebnu, kde se léčí homosexualita, coven čarodějnic, přehlídku zrůd, hotel, který vlastní upíři, dům uprostřed samoty, který má bohatou minulost, město, které se nechá snadno zmanipulovat.

USA | 2011 | Pauza
vysílání
13 sezón | FX | 45 minut
žánr
Hororový, Mysteriózní, Thriller
hrají
Joe Mantello (Gino Barelli), Russell Tovey (Patrick Read), Charlie Carver (Adam Carpenter), Zachary Quinto (Sam), Isaac Powell (Theo Graves), Billie Lourd (Dr. Hannah Wells), Leslie Grossman (Barbara Read), Denis O'Hare (Henry Grant), Sandra Bernhard (Fran), Patti LuPone (Kathy Pizazz), Finn Wittrock (Harry Gardner), Lily Rabe (Doris Gardner), Ryan Kiera Armstrong (Alma Gardner), Evan Peters (Austin Sommers), Frances Conroy (Belle Noir)

Rozhovor s Ryanem Murphym po dvanácté epizodě

Rozhovor s Ryanem Murphym po dvanácté epizodě

Tentokrát Ryan mluvil hlavně o poslední epizodě, prozradil, že půjde o epizodu plnou emocí!

1 0
17.1.2013

Jako obvykle tu máme rozhovor s hlavním producentem seriálu AHS, kterého vyzpovídal magazín ew.com, co prozradil o poslední epizodě?

EW: Dnešní epizoda se zaměřuje na tři dějové linky, které se nakonec sejdou. Co vás inspirovalo k tomuto formátu?

RM: Řekl bych, že jsme jen chtěli vyřešit několik dějových linek, podle mě to bylo zajímavé, protože dost z těch osob jsme nikdy neviděli spolu, například trio Alma, Grace a Kit. Nápadem bylo strávit s nimi nějaký čas a zjistit, jak se jejich vztah vyvine, což bylo velmi zajímavé.

Ve druhé dějové lince jsme sledovali Jessicu a Franny Conroy, legrační na tom je, že původně se druhá sezóna měla odehrávat ve vězení, ale pak přišel seriál Alcatraz a ukradl nám ten nápad. Myslím, že blázinec byl pro nás mnohem efektivnější, líbí se mi ten sestup Jude.

Myslím, že dějová linie okolo Lany je fascinující, dojemná a naprosto pochopitelná. Po všech těch hrůzách, kterými si prošla, našla útočiště a útěchu ve slávě, penězích a půvabu, stala se z ní celebrita.

Teď to vypadá, že se z Lany stal hrozný člověk?

To si nemyslím, poté čím vším si Lana prošla. Nemyslím si, že je strašná, naopak bych řekl, že je díky tomu odolnější, ale ztratila svou cestu, kterou opět nalezne v poslední epizodě v mrazivém konci.

V podstatě nás to vede k boji mezi starou Lanou a čtyřiceti osmy letým Bloody Facem?

Ano, je to něco jako Barbara Walters proti Tedu Bundym. Je to součástí finále, bude to velmi nečekané, ale bude tam více zajímavých věcí. Řekl bych, že finále je mojí nejoblíbenější epizodou, kterou jsme udělali. Jen doplním, že jí režíroval Alfonso Gomez-Rejon a napsal ji Tim Minear, řekl bych, že tahle epizoda je ještě lepší, než epizoda I Am Anne Frank Part II, což je také má oblíbená epizoda. Poslední epizoda se odehrává v současnosti a je dělaná jako rozhovor s Lanou, ve kterém se Lana poohlíží zpět ve svém životě, díky tomu se epizoda odehrává asi v deseti časových období. Poslední epizoda je výborná, každý kdo ji viděl tak brečel, včetně mě a manažerů stanice FX. Tahle epizoda je velmi, velmi emotivní a hlavně smutná.

Můžeme se těšit na zápas mezi Lanou a Bloody Facem?

Nechci toho prozradit příliš, je to hodně emotivní. Hodně jsem o ní mluvil s Johnem Landgrafem, než jsem se do ní pustil. Tahle sezóna je tak temná, že jsem pokládal za důležité, aby ve finále dostala smysl laskavost a klid a to vždy, kdy je to možné. Finále je velmi uspokojující. Všechny otázky budou zodpovězeny. I otázka, kterou jsem dostával nejvíce – Kdo nebo co useklo ruku Adamu Lavinovi? Na to získáte odpověď hned na začátku epizody.

Co bude s Kitem? Bude teď svobodný otec?

Prostě počkejte, vše bude vysvětleno v poslední epizodě.

Takže z Jude je teď úplný blázen?

Ano, řekl bych, že je úplně ztracená a to hlavně kvůli pocitu zrady. Myslím si, že tohle se stalo všem lidem, kterým byla podána sloní dávka sedativ v podobných institucích. Její mozek je usmažený.

Muselo být zábavné psát o Jude a Pepper jako o hvězdném duu Briarcliffu.

To se mi opravdu líbilo. Jsem rád, že se nakonec ukázalo, že Pepper je mrtvá a celé to bylo jen v její hlavě.

Uvidíme Monsignora ve finále?

Ano.

Uvidíme to, jak se Dylan dozvěděl, že jeho otec byl Bloody Face?

Ano.

Bude ve finále nějaká velká nápověda ke třetí řadě?

Ano.

Bude tahle nápověda více zřetelná?

Ne. Dali jsme nápovědy do posledních čtyř epizod. Měli jsme štěstí, že jsme už znali lokaci, ve které se bude třetí sezóna odehrávat.

V dnešní epizodě je tedy také nápověda?

Ano.

Vrátí se ve finální epizodě anděl smrti?

Ano. Otázkou je, pro koho se vrátí?

Bude ve finále více smrtí?

Ano, finále přežije pouze jedna postava.

Teď už vám nezbývá nic jiného, než čekat na poslední epizodu. Kdo podle vás přežije? Našli jste nápovědu ke třetí řadě k epizodě Continuum?

Zdroj: FX

Diskuze /9

virus10

Přežije jen jedna postava :D těšim se, perfektní seriál!!

17.1.2013 | 22:00:30
Kolikokoli

Co nám to dělají? To nám chtějí způsobit infarkt? :D. Jinak opět reference na černochy (MLK), takže možná se fakt dočkáme nějakého „Romea a Julie z ghetta“ :D. Referenci na kouzla jsem tam nezaznamenala, ško­da.

18.1.2013 | 1:03:16
starblade

Podle mně přežije Jude. A s těmi nápovědami teda nevím.

18.1.2013 | 10:12:23
salomeagrippa

Myslím, že přežije Lana. Napadá někoho, kde se bude odehrávat 3?

18.1.2013 | 13:17:41
Anabel

Já si myslím, že přežije Kit! :D

18.1.2013 | 15:12:26
Trifi

Když vezmu Ryana úplně za slovo, tak zemřou naprosto všichni :D Protože pochybuju, že by někdo zabil Anděla smrti – a to je taky postava…

18.1.2013 | 15:27:23
putainesca

Už jsem to psala, pod minulý rozhovor, myslím, že to bude v paříži V jedenáctým dílu thredson říká „Přád nám zůstává Paříž“ a teď ve 12 Grase mluví francouzsky s malým Thomasem :) (Nápověda měla být i v 10. ale tam jsem žádnou nenašla)

18.1.2013 | 19:21:49
Lirimo

A určitě to přežije Bloody face junior :D:D

18.1.2013 | 19:37:46
karoli

Mohla by to být Paříž , období moru , když se nevědělo kam s mrtvolama tak je hazeli do ruznych šacht … takze by to mohlo byt zamerene na podzemi Paříže …

11.3.2013 | 13:06:58
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav překladu

Reklama

AHS získalo další tři řady

American Horror Story si zajišťuje dlouhou budoucnost, stanice FX si objednává nové série

American Horror Story si zajišťuje dlouhou budoucnost, stanice FX si objednává nové série

Po konci deváté sezóny se vyrojila řada spekulací o tom, že AHS by se s námi mohlo již po příští řadě rozloučit. Nakonec je všemu jinak a seriál si pojišťuje svou budoucnost až do seriálové sezóny 2023/2024.

Nejoblíbenější postavy

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama