American Horror Story Rozhovor s Ryanem Murphym po epizodě Fearful Pranks Ensue

Rozhovor s Ryanem Murphym po epizodě Fearful Pranks Ensue

Rozhovor s Ryanem Murphym po epizodě Fearful Pranks Ensue

Koho by nezajímalo, jak to bude s Madison? A co je sakra ten Hank zač? No a cliffhanger poslední epizody snad netřeba ani komentovat. Dejte si spojitosti dohromady díky rozhovoru s Ryanem Murphym.


4 0
2.11.2013

Halloweenská epizoda AHS bývá vždy skvělá, letošní epizoda se okamžitě vyšvihla na první místo mezi dosud odvysílanými epizodami třetí řady a jako nejlepší epizoda vyvolala více otázek než dala odpovědí. Na některé otázky nám naznačí odpovědi Ryan Murphy v následujícím rozhovoru.

Tahle epizoda velmi polidštila Marii Laveau. Bylo důležité kvůli jejímu vzteku ohlédnout se do minulosti?
RYAN MURPHY: Jo, chtěli jsme to udělat. V této epizodě bylo hodně příběhů z minulosti, které byly navrženy tak, aby nám ukázaly ambice jednotlivých postav.


Musím uznat, že Angela se opravdu hadů nebojí.
RYAN MUPRHY: To je pravda. Dokonce ani Sarah se jich nebojí, i když je moc nemusí. Každý do toho šel s opravdu velkým nasazením a Bůh ví, že já bych to nedělal.

Líbil se mi koncil, kdo vymyslel Myrtle Snow? Je tak divoká.
RYAN MURPHY: Myslím, že Franny je opravdu výborná herečka, chceme po ní každý rok něco jiného. Každou řadu musí změnit své vystupování a také pohled na věc. Opravdu si užívám, když Franny a Jessica mají společné scény, ony si je užívají taky. Líbí se mi, když stojí proti sobě, jak tomu bylo v první řadě a když jsme vymysleli, o čem bude třetí řada, potřebovali jsme vymyslet postavu, která bude stát proti Fioně.

Také se mi líbil Leslie Jordan jako člen koncilu.
RYAN MURPHY: Vždycky jsem měl Leslieho Jordana rád. Napsal jsem to pro něj a nabídl mu to. Objeví se asi ve třech nebo čtyřech epizodách a je skvělý.

Takže existují další čarodějové?
RYAN MURPHY: Ano existují čarodějové, kteří jsou potomky čarodějnic ze Salemu a taky je tu další sekta čarodějů, se kterými se setkáme později.

Takže se s koncilem se ještě uvidíme?
RRYAN MURPHY: Ano, uvidíme ho docela hodně. Mají chránit Coven a také by se měli snažit odstranit čaroděje, kteří se snaží ohrozit Coven zevnitř. Takže když je teď Fiona opět u kormidla a stará se jen o své vlastní zájmy, budou mít docela hodně práce.

Ani nevím, kde začít se Spaldingem.
RYAN MUPRHY: Smích.

Spalding jako panenka? Dokonalý vtip.
RYAN MURPHY: Napsal jsem to ještě před tím, než jsem našel tuhle starou dámu, která je největší sběratelkou panenek na světě. Díky nim jsme se dostali do toho, odkud Spalding pochází. Je z historického rodu, který je odsouzen složit Covenu. Ty panenky nejsou čarodějky, takže on je jedním z nich. Jeho existence spočívá v tom ochraňovat Coven. Celé jsme to založili na tom, že se cítí být velmi opuštěný a tak mě napadlo, proč by nemohl mít panenky. A pak mě napadlo, že by mohl pořádat čajové dýchánky s panenkami.

Také jsme viděli Madison jako panenku, bude se účastnit dýchánku?
RYAN MURPHY: Ano, je sice mrtvá, ale dýchánku se účastní. Madison je sice mrtvá, ale není pryč. Čím si projde ve Spaldingově pokoji je určitě pozoruhodné.

Můžete k tomu říct něco víc?
RYAN MURPHY: Ne, ale je to nejvíce šokující věc, kterou jsme v pořadu kdy dělali a vlastně se stala náhodou. Celé bych to označil jako styl divadla Grand Guignol (divadlo, které se specializovalo na hororová představení), bude to morbidní, zvrácené a svým způsobem i vtipné.

Opravdu se mi líbí, že jste neteř Julie Roberts oblékli do podprsenky, kalhotek a bude se účastnit dýchánku jako lidská panenka.
RYAN MURPHY: Emma si to užila, je to výborná herečka a podobné věci bere jako výzvu. Mohu říct, že s ní počítáme, až do konce sezóny. Mrtvá Madison se objeví v několika epizodách.

A co nám můžete říct o Hankovi?
RYAN MURPHY: Myslím, že každý kdo to viděl, si hned pomyslel, že Hank je jako Darren z Bewitched a během epizody dokázal, že jím není. Je v něm něco zlého a zvráceného, což se projeví v dalších epizodách. Musím dodat, že není ten, kým se zdá.

je to zabiják?
RYAN MURPHY: Ano, můžeme to tak říct, ale to je vše, co k němu mohu říci. Okolo sedmé epizody zjistíte, co je zač a proč dělá to, co dělá.

Dříve jste řekl, že se Sarah stane něco hrozného a teď jí někdo chrstnul kyselinu do tváře. Byl to někdo od Marie?
RYAN MURPHY: Nebudu říkat, kdo to udělal, během sezóny to odhalíme. Otázkou je, kdo chce tyhle čarodějnice dostat? Je tu plno podezřelých a má to něco společného s Hankem.

Jak to bude s Cordelií dál? Oslepne?
RYAN MURPHY: V příští epizodě uvidíte celý rozsah jejích zranění, a jestli vůbec bude moci vidět.

A co se stane s Kylem?
RYAN MURPHY: Kyle se naprosto trápí. Dívky stvořili doslova monstrum, je stvořen z částí chlapců, kteří byli vrazi a znásilňovali dívky. V téhle části mám na Kyleovi nejraději to, že je to sadistické monstrum, ale pak najednou udělá věc, ze které se vám zastaví srdce.

Co nám můžete říct o cliffhangeru, ve kterém zombie útočí na akademii?
RYAN MURPHY: Příští epizoda bude určitě zajímavá, Marie chce krev, a proto povolá své zombie. Hlavní otázkou této epizody je, která z čarodějnic zemře. Fiona bude v nemocnici se svou dcerou, takže kdo bude dostatečně silný na to, aby ochránil čarodějky v Akademii? Myslím si, že v příští epizodě dostanete velkou nápovědu k tomu, kdo je příští nejvyšší a koho by se Fiona měla obávat nejvíce.

Kdo čtete rozhovory pravidelně, tak již nejspíš tušíte, kdo bude další Nejvyšší. Co říkáte na osud Madison? Zasloužila si to naše modelka? A která z čarodějek v příští epizodě zemře?

Diskuze /9

vojtamkv

Už se nemůžu dočkat dalších dílů. Madison se na 100% vrátí, to mi bylo jasný hned. Spalding mě začíná bavit. A čarodějka která umře? Dle mě žádná, akorát upálí někoho od Marie Laveu, jako pomstu za Cordelii. :-D

2.11.2013 | 21:22:40
Lennys

a vsadím se, že další Supereme bude Zoe :D

2.11.2013 | 21:33:13
Lineral

Někdo by se tu měl rozhodnout, jestli psát Murphy nebo Muphry :)

2.11.2013 | 23:41:27
Ann Taylor

Taky myslím, že upálí někoho od Marie. Ale příští nejvyšší? Já netuším, ale přála bych to Nan! :D Pravdomluvná Nejvyšší by se po Fioně hodila a Nan navíc neskrývá nic a ani před ní nikdo nemůže nic. ALe jestli to bude Zoe…mě tam ta holka štve. A Queenie se na to taky nehodí.

redaktor
3.11.2013 | 8:13:56
1Bobesh1

Z těch čarodějnic, co známe přichází v úvahu jako další Nejvyšší jen Misty Day a Zoe. Beru to z té teorie, že Nejvyšší je vždy naprosto zdravá – Nan je kapánek opožděná a Queenie má nadváhu. Po minulém rozhovoru s Ryanem mi bylo jasné, že další Nejvyšší bude Zoe, což je docela škoda – té bych se klidně zbavil :D Ani bych se nedivil, kdyby příští epizodě upalovali dcerušky Delphine :)

#8 Ann Taylor
admin
3.11.2013 | 9:52:18
karla12345

Vypadá to na Zoe, Ryan minule říkal, že ona zachrání Coven, i když u něj člověk nikdy neví :-D Nenapadá mě, kdo skončí na hranici, ale řekla bych, že to vyřeší Misty Day..

3.11.2013 | 10:28:10
ExBee

Nebál bych se říct, že Zoe bude další NEJ. Co se týče smrti některé z čarodějky, tak snad asi Nan (i když by mne to mrzelo)…

4.11.2013 | 17:23:06
Ann Taylor

#5 1Bobesh1: Zatím mi krom vzhledu nepřijde, že chtějí, aby Nan měla mentální poruchu. V první sérii to bylo hned řečeno, ale tady mi nepřipadá, že by se to projevovalo. Ale na druhou stranu…Zoe by se určitě hodilo umět i něco dalšího, než jenom…to, co je jí k ničemu, pokud neodjede jako prostitutka mezi teroristy :D Takže z tohohle pohledu jo. Ale taky se nesmí zapomínat na to, že si při jejích scénách často říkám, jak je neskutečně pitomá.

redaktor
6.11.2013 | 9:14:52
benjaminlose

Musím říct, že koho upálejí mi bylo jasné už na začátku.. protože jako jediná chyběla v traileru u toho upálení :D

7.11.2013 | 13:15:01
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Nominuj Ednu na Křišťálovou lupu

Pomoz Edně usednout na trůn v kategorii Zájmové weby 

Hlasujte pro Ednu!

Reklama

Nejoblíbenější řada

Zvolte nejoblíbenější sezónu

Zvolte nejoblíbenější sezónu

Ještě před začátkem sedmé řady dostanete možnost vybrat si tu nejlepší řadu ze všech. Jak zamíchá kartami šestá řada? Dostane se na bednu? Hlasujte v anketě a vyberte si své nejoblíbenější sezóny AHS.

Stav překladu

Epizoda S06E10: Chapter 10

cz100%
DOKONČENO
en100%
DOKONČENO

Titulky pro vás překládá unchained. Autorka titulků si nepřeje, aby její titulky byly nahrávány na jiné servery.

Jak vložit titulky do videa?

Momentka

Momentka

AHS získává dvě tady

AHS získává další dvě řady

AHS získává další dvě řady

Nedávno jsme se rozloučili s řadou šestou, očekáváme řadu sedmou, ale už teď víme, že se dočkáme řady osmé i deváté.

Hlídejte si nás