American Horror Story Rozhovor s Ryanem Murphym po epizodě Massacres and Matinees

Rozhovor s Ryanem Murphym po epizodě Massacres and Matinees

Rozhovor s Ryanem Murphym po epizodě Massacres and Matinees

Máme za sebou druhou epizodu Freak Show, která nám blíže představila dvě nové postavy. Della a Desiree. Také jsme se dozvěděli, jaký koníček má Dandy.


3 0
19.10.2014

Jak Ryan Murphy komentoval druhou epizodu? Co řekl o jednotlivých postavách a na co se můžeme těšit příště? Krom toho nám Ryan říká, o čem určitě nebude pátá řada.

EW: Nelze začít jinak, než gratulací k rekordu ve sledovanosti. Jste nadšený?
Ryan Murphy: Byl jsem překvapen, ostatně jako vždy, když AHS roste sledovanost. Ty čtyři roky jsou parádní jízdou. Je to neobvyklý pořad a rozhodně není pro každého a ani není tak navržený, aby byl pro každého. Když pak slyšíte, že sledovanost byla taková, potěší vás to, že vaši práci a práci ostatních sleduje tolik lidí. Psali jsme si se Sarah a Jessica Lange byla velmi šťastná, vlastně jsem si nemyslel, že Jessica má počítač. Jessica se doslova zeptala, Co je to ten rating?


EW: Lidé velmi živě reagují na Klauna. Skupiny klounů jsou naštvaní. Jste tím překvapen?
RM: Nejsem překvapen, bylo mi to jasné, už když jsme Johnovi nanášeli make-up. První scéna, kterou jsme s ním točili, byla, jak ubodá chlapce u jezera. Někdo z natáčení brblal a někdo odešel, protože se mu to nelíbilo.
Překvapuje mě především to, jak oblíbeným se stal Dadny, to jsem vážně nečekal.

EW: Promluvme si o Glorii, má bludy nebo je zdrogovaná?
RM: Není zdrogovaná a také si nemyslím, že má bludy. V dalších epizodách se dozvíme rodinné tajemství, díky kterému pochopíte, proč je vůči Dandymu tak shovívavá.

EW: Jejich služebná našla části zvířete. Na zvířatech začíná plno sériových vrahů. Je Dandyho příběh napsán tak, že se stane zabijákem?
RM: Studie prokazují, že 90 % zabijáků začíná experimentováním na zvířatech. Takže ano. Líbí se mi ta část, kdy Dandy přijde mezi zrůdy a prosí je, aby ho přijali.

EW: Poprvé jsme se setkali s Dellem a Desiree. Michael Chiklis je nováčkem na palubě AHS, proč jste se pro něj rozhodl?
RM: Znám Michaela roky. Myslím si, že je to úžasný herec, je vzácným hercem, který dokáže dělat komedii a drama, které se mi líbí. Chtěl jsem ho, aby ho lidé viděli dělat něco, co ještě nedělal.

EW: Jimmy netuší, že Dell je jeho otec?
RM: Ne.

EW: Dozví se to raději dříve nebo později?
RM: O tom jsme se ještě nerozhodli. Pracujeme na tom.

EW: Desirre je fascinující. Věděl jsem, že tu bude žena se třemi prsy, ale nevěděl jsem, že bude mít i penis. Měla Angela proti té roli nějaké výhrady?
RM: No. Kdo řekl, že má penis? 5ekla jen, že má háďátko, co tím myslela. To se dozvíte později. V této sezóně se podíváme do minulosti většiny postav.

EW: Neuvědomil jsem si, že Paulson umí zpívat. Jak jste se s tím vypořádali?
RM: No, když jsem jí řekl, že bude muset zpívat, byla nervózní a řekla, že není zpěvačka. Já a Jassice jsme na to řekli, jsi dobrá herečka, tak to zahraj.

EW: Co bude následovat v příběhu dvojčat? Ke konci epizody Elsa dala Bette nůž, aby zabila svou sestru. Co nám můžete prozradit?
RM: Ironií je, že právě Elsa je přivedla k představení, neočekávala, že by se z nich mohly stát hvězdy. Jen chtěla obchodovat s jejich podivností. Když viděla, že umí zpívat, byla značně zaskočená, protože to ona chce mít číslem jedna. Takže si myslím, že teď lituje svých činů. Postava Jessicy je totiž letos posedlá slávou. Takže nás čeká boj o to, která bude hlavní hvězdou.

EW: Viděli jsme Klaunova ústa, tedy to co z nich zbylo. Vypadá to, jako by vůbec neměl spodní čelist?
RM: Ve druhé části halloweenské epizody se dozvíte celý jeho příběh. Kde začínal, jak se stal, čím je, proč dělá to, co dělá. Je pro něj vyhrazeno celých 15 minut, ve kterých nás provede 40 lety jeho života.

EW: Příští týden se ukáže i Wes Bentley?
RM: Ano, příští týden se nám představí Wes Bentley v roli Edwarda Mordrakeho.

EW: Je to duch? Co o něm můžete říct:
RM: V AHS rádi řešíme hrůzné mýty a Edward Mordake je úžasný mýtus. Existuje plno lidí, kteří tvrdí, že byl skutečný a na internetu můžete najít nějaké jeho fotky a pak existují lidé, kteří tvrdí, že neexistoval.

EW: V další epizodě se nám představí Emma Roberts a Denis O’Hare jako Meggie a Stanley. Co nám o nich můžete říci?
RM: Jsou to bývalí umělci. V americké minulosti byla doba, kdy se v lékařství, velmi dobře platilo za části těl lidského zohavení. To je vše, co vám o jejich příběhu řeknu. Emma je úžasná a Denis je skvělý jako vždy. Tento rok má Denis svou roli opravdu rád, protože hraje chlápka s penisem dlouhým 33 centimetrů, takže Denis nemůže být šťastnější.

EW: Lidé si myslí, že už vědí, o čem bude pátá řada. Všiml jste si, že by to už někdo uhádl?
RM: Díval jsem se a nikdo to ještě neuhádl.

EW: Hodně lidí si myslí, že to bude spojené s vesmírem, vzhledem k tomu, jakou písničku Elsa zpívala. RM: Ne s vesmírem to nebude mít nic společného, protože vesmír není Amerika. Je to American Horror Story a ne Mezigalaktické hororové příběhy, ale řekl bych, že myšlenky lidí upínající se k vesmíru, byly chytré. Určitě se to bude odehrávat na zemi ve Spojených státech.

//Jak se vám líbila druhá epizoda? Už jste ji ohodnotili? Už víte, o čem bude pátá řada?

Diskuze /24

FlyerNick

Neví někdo, jaké bývaly vždy ty nápovědy pro další sérii? Nějak jsem to nikdy neodhalil ;-)

#4 Peafowl
19.10.2014 | 16:39:30
Nasťa

Nápodobně :D taky jsem nikdy žádnou nezachytila.

19.10.2014 | 18:26:03
pinodtc

Tak já, když jsem viděl novou znělku, tak mě napadají jedině loutky jako další téma série;-) a pak tedy jako nápovědu v druhém díle mohu brát maňáskové divadlo:-). Uvidíme, každopádně se čtvrtou sérií jsem víc než spokojen. Jen kdyby tak ta J Lang zůstala… z velké části na to koukám právě kvůli ní;-)

#6 FlyerNick
19.10.2014 | 19:07:47
Peafowl

já se domnívám, že ve druhé sérii byla nápověda na Coven, když se Arthur Arden upálil v peci. Hned mi cvaklo, že to bude určitě o čarodějnicích. Trefila jsem se, ale nevím, jestli toho byla ta „oficiální“ nápověda :)#1 FlyerNick:

#6 FlyerNick
19.10.2014 | 19:43:27
Darmody

Díky moc za překlad těhle rozhovorů, strašně rád si to čtu .).

#7 1Bobesh1
19.10.2014 | 21:07:58
FlyerNick

#3 pinodtc: Že by byla další série něco jako Chucky nebo tak? ;-) #4 Peafowl: Toť otázka, co byly oficiální nápovědy. Teď zpětně se dá najít asi všude spousta podobností, ale co tak bylo myšleno…

Pokud byste se někdo dostali k rozhovoru s RM, tak se ho zeptejte :-D

#9 pinodtc
19.10.2014 | 22:16:33
1Bobesh1

#5 Darmody: Diky, jsem rad, ze to nekdo cte pravidelne. Ty rozhovoru k serialu proste patri, clovek pak vice chape souvislosti, jak to basnik myslel.

Jinak lidi, zadne narazky na Klauna a jeho cool usmev? Ten si asi zuby moc necistil, co?

Napovedy si uz nepomatuju, ale mozna v diskuzich by sly dohledat.

#8 FlyerNick #13 Melisse
admin
19.10.2014 | 23:13:26
FlyerNick

#7 1Bobesh1: Já to taky čtu pravidelně a dvakrát. Sice jsem skleróza na jména, takže občas tápu a musím dohledávat o kom je řeč, ale jinak kéž by takové rozhovory byly k víc seriálům kde člověk má milion otázek.

Nápovědy nevím kde hledat, v rozhovorech jsem je nezaznamenal (nebo si nepamatuju) a diskuze to je už hodně obsáhlá věc :-) Ještě by šlo se podívat na první díly Covenu znovu a hledat. Ale mne spíš zajímalo, jestli to třeba někde sám RM neříkal co byly ty nápovědy nebo tak. Možná námět na zajímavý článek pro autory webu. Co vy na to? ;-)

#10 1Bobesh1
20.10.2014 | 13:56:19
pinodtc

#6 FlyerNick: Možná:-). Možná by tam mohla být panenka posedlá démony-možná spíš něco ve stylu Annabelle (zejména v tom smyslu-jako to bylo prezentováno v: V Zajetí Démonů), či Zlověstné ticho (té panence je nejvíce podobná poslední panenka ze znělky). Případně si bude panenka v Saw žít svým životem:-D. Mohla by jí třeba dabovat J. Lang, panenka by jí mohla být velice podobná a J. Lang by tak nabrala síly do dalších sérií, kde by zase tak skvěle hrála, jako doposud;-). Toliko mé spekulace:-)

20.10.2014 | 14:23:07
1Bobesh1

#8 FlyerNick: Když budu mít chvilku tak na to mrknu, osobně moc tyhle tipy o čem bude další řada moc neřeším. Myslím, že sám Ryan se k jednotlivým nápovědám, alespoň v rozhovorech nevyjadřuje. Jen říká, že tam byla. Ony ty nápovědy většinou nejsou nic velkého.

#11 FlyerNick
admin
20.10.2014 | 14:34:26
FlyerNick

#10 1Bobesh1: Tak spíš jen takové „Na coven nám mohlo napovědět upálení v peci v Asylum“ nebo „série je Freak show a v Coven nám to mohla možná napovědět scéna bla bla“. Je to spekulace, ale vždycky se to hodně řeší. Ale to jen takový tip, že by to třeba bylo zajímavé to zpracovat do jednoho článku a dát tak spekulantům nápovědu, podle čeho se dají ty nápovědy hledat. Ale samozřejmě když nic, tak nic. Jen mne to napadlo kdyby náhodou ;-)

20.10.2014 | 14:56:47
lilith23

Práve pri tej bábke v úvodných titulkoch ma napadlo že vyzerá ako Billy v Zlovestnom tichu. Ale žeby išlo o nápovedu na piatu sériu neviem. Hoci takáto bábka vo Freakshow, neviem či to tam úplne patrí. hej v znelke sú aj iné bábky ale táto je vyslovene slúžiaca na bruchomluvecké predstavenie. Ale ako nápad by to bolo určite zaujímavé.

20.10.2014 | 21:12:58
Melisse

Děkuji moc za překlad, vždy si ráda přečtu rozhovory s Murphym :)

#7 1Bobesh1: Ten klaun tomu domu dodává takové vražedné grády.. Ve Freak show jsou ti znetvoření ve většině neškodní, jen se snaží nějak přežít.. Takže postava klauna si myslím, že určitě nevadí.. ;)

#14 1Bobesh1
21.10.2014 | 17:40:38
1Bobesh1

#13 Melisse: Tak Klaun je tam zatím asi nejvíc WTF postava :D Těším se na čtvrtou epizodu, až nám ukáží, co se mu stalo :)

admin
21.10.2014 | 20:21:12
pinodtc

Klaun je mocnej, je taky zajímavé, že ve znělce mu chybí skalp i calva – má tedy odhalený mozek, zatímco klaun v té hrané části má na své hlavě právě takový skalp… Jinak Billy v Zlověstném tichu byl taky mocnej :-)

21.10.2014 | 20:44:33
Caroline115

No teď mě napadlo, e by se další série mohla odehrávat třeba ve vězení, nevím, v tom druhém díle byl meep ve vězení a pak dvojčata tam zpívají písničku criminal :-D Ale nevím no

#17 unchained #18 1Bobesh1
22.10.2014 | 23:41:05
unchained

#16 Caroline115: To nezní jako špatná úvaha. :)

překladatel
23.10.2014 | 11:01:49
1Bobesh1

#16 Caroline115: Ryan během třetí řady řekl, že by rád natočil příběh nějakého vězně – už nevím, ve kterém rozhovoru to říkal a jsem línej hledat. Na druhou stranu pro příští rok objednává FX American Crime Story (ACS). Takže proč mít dvě série z vězení? (Na třetí stranu :D ACS mohlo a pravděpodobně bylo objednáno až poté, co se rozhodlo o čem bude pátá řada no a na další stranu Ryan musel moc dobře vědět, že FX zvažuje objednání ACS no a na poslední stranu FX se mohlo rozhodnout objednat ACS právě poté, co jim Ryan představil, o čem bude pátá řada, protože je to dostalo :D )

#19 unchained
admin
23.10.2014 | 11:50:16
unchained

#18 1Bobesh1: Tak se zase uklidníme… :D

#20 1Bobesh1
překladatel
23.10.2014 | 15:16:50
1Bobesh1

#19 unchained: Jo no, vždycky si nejlíp pokecám se sebou :D Nechtěl jsem tu teorii o vězení zcela vyvrátit :D Já bych si dal něco z války, ale Ryan řekl, že se budou držet příběhů z Ameriky, takže tohle téma je pasé.

admin
23.10.2014 | 16:12:34
Bauli

Nevím, jestli to někde bylo, ale víte, prosím, kdo hraje Klauna? Zatím moje nejoblíbenější postava :D (hlavně proto, že nemluví :D )

23.10.2014 | 21:36:34
Aase

no jestli se nepletu,tak toho klauna hraje tento herec :) john carroll lynch :) kdyžtak mě někdo opravte :D díky :)

#23 1Bobesh1
24.10.2014 | 0:11:24
1Bobesh1

#22 Aase: Přesně tak hraje ho John Carroll Lynch :)

admin
24.10.2014 | 10:20:04
vanityfair

Já bych tipovala podle toho, co jsme doposud viděli, že se bude jednat o nějaké ďábelské hračky nebo z prostředí divadla (něco ve stylu Fantoma opery, ale víc děsivé). Osobně, ale doufám, že to nebude o mimotemšťanech (ne ve vesmíru, ale na Zemi) protože to se mi z celé série Asylum líbilo nejmíň.

25.10.2014 | 12:33:57
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Nominuj Ednu na Křišťálovou lupu

Pomoz Edně usednout na trůn v kategorii Zájmové weby 

Hlasujte pro Ednu!

Reklama

Nejoblíbenější řada

Zvolte nejoblíbenější sezónu

Zvolte nejoblíbenější sezónu

Ještě před začátkem sedmé řady dostanete možnost vybrat si tu nejlepší řadu ze všech. Jak zamíchá kartami šestá řada? Dostane se na bednu? Hlasujte v anketě a vyberte si své nejoblíbenější sezóny AHS.

Stav překladu

Epizoda S06E10: Chapter 10

cz100%
DOKONČENO
en100%
DOKONČENO

Titulky pro vás překládá unchained. Autorka titulků si nepřeje, aby její titulky byly nahrávány na jiné servery.

Jak vložit titulky do videa?

Momentka

Momentka

AHS získává dvě tady

AHS získává další dvě řady

AHS získává další dvě řady

Nedávno jsme se rozloučili s řadou šestou, očekáváme řadu sedmou, ale už teď víme, že se dočkáme řady osmé i deváté.

Hlídejte si nás