American Horror Story Rozhovor s Ryanem Murphym po epizodě The Replacements

Rozhovor s Ryanem Murphym po epizodě The Replacements

Rozhovor s Ryanem Murphym po epizodě The Replacements

Další epizoda je za námi a opět proběhl rozhovor mezi Ryanem Murphym a magazínem EW.


3 0
26.10.2013

Ryan Murphy znovu hovořil o tom, na co se můžeme těšit. Také zhodnotil jednotlivé události očima tvůrce seriálu, díky čemuž dostanete na seriál ucelenější pohled a seriál si samozřejmě užijete o něco více. Tak s chutí do toho.

Líbil se mi ten flashbeck s Christine Ebersole (Anna), která byla Nejvyšší před Fionou. Uvidíme ji ještě?
RYAN MURPHY: Určitě ji ještě uvidíte. Je tu jeden výborný flashback z roku 1970 s ní a Angelou Bassett.


Viděli jsme mladou Fionu a tak mě zajímá, uvidíme Cordeliina otce?
RYAN MURPHY: O tom jsme hodně mluvili a pořád si nejsme jistí. Mě by to zajímalo, ale nevím, jestli o tom je ten příběh. Takže možná ano a možná ne.

Spalding a Fiona mají dlouhou společnou minulost.
RYAN MURPHY: To mají. Ve čtvrté epizodě uvidíme, jak se Fiona stala nejmladší Nejvyšší a proč Fiona tak nesnáší Myrtle. Také se dozvíme, proč se Spalding stal Fioninou pravou rukou.

Dozvíme se také proč Spalding přišel o jazyk?
RYAN MURPHY: Ano.

Přijde mi, jakoby tato epizoda vystupňovala celou zápletku. Zdá se, že Queenie bude mít vztah s minotaurem. Je to tak?
RYAN MURPHY: No, řekl bych, že Queenie by ráda měla nějaký sexuální vztah a ne jen s minotaurem. Chce být uznávaná. Uvidíte, co se jim stane ve čtvrté epizodě.

Nemyslím, že to bude vztah přátel s výhodami.
RYAN MURPHY: Neskončí to dobře. Víc toho nemohu říct.

Viděli jsme něco víc z temné stránky Místy Day. Můžeme tedy říct, že je v ní i nějaké zlo?
RYAN MURPHY: Ano. Myslím, že ona chce jen někam patřit. Tenhle charakter mě velmi zajímá, protože ona reprezentuje tu minoritní skupinu, o které to letos celé je. Ale rozhodně to není jen dívka, která si hraje s šátky u bažiny. Řekl bych, že je to nejnebezpečnější čarodějnice ze všech a také nám toho ještě plno předvede.

V této epizodě jsme se setkali s Joan a jejím synem, zamiloval se do Nan?
RYAN MURPHY: Ano, myslím, že je to hodný kluk, který má čisté srdce a z těch dívek se mu Nan podobá nejvíce. Ještě jsme neviděli Naninu minulost, ale také se jí dočkáme. Myslím, že je nejnevinnější, nejmilejší a nejdůvěřivější dívka a přesně to v n vidí i on.

Minule jsme mluvili o Cordeliině těhotenství. Takže ta věc s kozou je opravdové kouzlo?
RYAN MURPHY: Jasně, všechno co děláme, je ověřené. Tedy neznám žádnou ženu, která by to dělala, ale natočili jsme to na základě průzkumu.

Říkal jsem si, že to letos bude mít Sarah Paulson moc jednoduché ve srovnání s Asylum. Ale pak jí kozí krev kapala přímo na vagínu. Byl to bláznivý natáčecí den?
RYAN MURPHY: Bylo to šílené. Myslím, že Angela si to užila, to samé nemohu říct o Sarah, ale dala do toho všechno. Její příběh se rozjede ve čtvrté epizodě, kdy nás čeká zajímavý okamžik.

Zjistíme, proč Cordelia tak moc chce dítě? Nebo je to jen proto, že Fiona byla hrozná matka?
RYAN MURPHY: Ano, dozvíme se to. Má to něco společného s tím, že pokud máte dítě, můžete vyléčit sám sebe. Ale předem musím říct, tohle mě moc nezajímá. Ta věc s těhotenstvím a voodoo je celá o tom, že chce být normálním člověkem v normálním manželství, ale v příští epizodě uvidíte, že se to ubírá zcela jiným směrem.

Když už mluvíme o ubírání se špatným směrem. Uzdravování Kyla se nevyvíjí zrovna dobře. Zabil svou vlastní matku, což není dobré.
RYAN MURPHY: Líbí se mi příběh o Frankensteinovi, protože se mi líbí ta myšlenka stvoření člověka z více lidí, vy pak přebíráte rysy jednotlivých lidí. Zdá se, že Kyle byl v autobuse s chlapci, kteří tyhle hrozivé věci opravdu dělali. Vlastně celou řadu se tyhle hrozivé věci bude snažit dostat pod kontrolu. Teď je jako malé dítě, je jako malý Frankenstein, který se učí, jak chodit.

Co nám můžete říct o další epizodě?
RYAN MURPHY: Kathy Bates je o Halloweenu velmi rozrušená, a když se dozví, že Halloween zrovna nadešel, bude chtít venku zapálit hranici, aby udržela venku zlé síly.

Takže uvidíme v seriálu voodoo zombie?
RYAN MURPHY: Ano, konkrétně uvidíte všechny tři dcery Madame LaLaurie. V páté epizodě, což je druhá část uvidíte výbornou věc a to jak Madame LaLaurie slavila Halloween. Měla vlastní pokoj hrůzy v její jídelně. Také uvidíme, jak Zoe pomůže Covenu.

Takže Zoe zachrání Coven před zombíky?
RYAN MURPHY: Ano, když je teď Madison venku ze hry, ostatní dívky se teď budou ptát, byla opravdu Nejvyšší? Také se začnou pokoušet zastavit Fionu a Cordelii čeká strašlivá a nejtěžší chvíle natáčení, což v tomto pořadu opravdu něco znamená.

Zjistíme, kdo je další Nejvyšší před koncem sezóny?
RYAN MURPHY: Tím si nejsem jistý. Já vím, kdo je Nejvyšší, ale ještě nevíme, jak s tím naložíme.

Tak a to je vše. Co si myslíte vy? Je smrt Madison předčasná? Dostane se nějakým způsobem (Misty Day) ještě zpět do děje? Kdo je podle vás další Nejvyšší?

Diskuze /8

Marketka

výbornej článek, díky :-)

webmaster
26.10.2013 | 22:50:58
Alex02

smrt madison ma mimoriadne sklamala

27.10.2013 | 0:40:12
unchained

Zvláštní, jak nikdo nemluví o tom, co matka vlastně prováděla s Kylem… :D Pravda je, že jsme dnes s kamarádkou rozebraly celý díl (ostatně jako vždy), ale tohle jsme vytáhly až jako poslední. Oběma nám z toho bylo nějakým způsobem duševně nedobře a vlastně pořád je. Je jenom dobře, že ji Kyle zabil…

překladatel
27.10.2013 | 2:10:05
Ann Taylor

Tak že by Madison opravdu neoživili a vyškrtli ji úplně? Hmm, to by byla ještě zajímavější situace, než vrátit ji do hry.

redaktor
27.10.2013 | 8:49:45
Mallyyy

Takže už neuvidíme roztomilou tvářičku Madison? škoda :)

27.10.2013 | 10:42:45
vojtamkv

A já Vám říkám „Madison se vrátí“, je to jedna z hlavních postav, tak pochybuji, že ji zlikvidovalii ve třetím dílu! A souhlas, Kyleova matka si smrt zasloužila. Zneužívání vlastního dítěte je hnus. Těším se na ten Halloween.....U mě zatím maximální spokojenost :-D

27.10.2013 | 14:23:32
Anabel

Parádní! Miluju tyhle rozhovory :D. Taky mám to tušení, že se VÁŽNĚ VRÁTÍ! Musí! ;)

28.10.2013 | 12:36:31
1Bobesh1

Celkem mě překvapuje, že se ten redaktor na Madison vůbec nezeptal. Většinou se ptá na kdeco, ale tohle zcela vynechal. Tak snad ho to trkne příště! I když ne, že bych jí v tom ději nějak zvlášť potřeboval… Delphine a Marie mi zatím stačí :)

admin
28.10.2013 | 15:34:30
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Staň se členem našeho kultu. Hlasuj pro Ednu.

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Nové postavy

Reklama

Stav překladu

Epizoda S07E07: Valerie Solanas Died for Your Sins: Scumbag

cz100%
DOKONČENO
en100%
DOKONČENO

2. až 4. epizodu překládá @nipandelm

Titulky pro vás překládá @unchained. Autorka titulků si nepřeje, aby její titulky byly nahrávány na jiné servery.

Jak vložit titulky do videa?

AHS získává dvě řady

AHS získává další dvě řady

AHS získává další dvě řady

Nedávno jsme se rozloučili s řadou šestou, očekáváme řadu sedmou, ale už teď víme, že se dočkáme řady osmé i deváté.

Hlídejte si nás