American Horror Story
91/100 - 528×

American Horror Story

To pravé pro milovníky hororu. Každá série má svůj vlastní příběh a své vlastní postavy. Postupně tedy navštívíme dům, ve kterém ožívají duchové, léčebnu, kde se léčí homosexualita, coven čarodějnic, přehlídku zrůd, hotel, který vlastní upíři, dům uprostřed samoty, který má bohatou minulost, město, které se nechá snadno zmanipulovat.

USA | 2011 | Vysílá se
vysílání
13 sezón | FX | 45 minut
žánr
Hororový, Mysteriózní, Thriller
hrají
Joe Mantello (Gino Barelli), Russell Tovey (Patrick Read), Charlie Carver (Adam Carpenter), Zachary Quinto (Sam), Isaac Powell (Theo Graves), Billie Lourd (Dr. Hannah Wells), Leslie Grossman (Barbara Read), Denis O'Hare (Henry Grant), Sandra Bernhard (Fran), Patti LuPone (Kathy Pizazz), Finn Wittrock (Harry Gardner), Lily Rabe (Doris Gardner), Ryan Kiera Armstrong (Alma Gardner), Evan Peters (Austin Sommers), Frances Conroy (Belle Noir)

Dočkáme se propojení se čtvrtou řadou

Dočkáme se propojení se čtvrtou řadou

Všichni dobře víme, že jednotlivé série AHS jsou propojené. Co spojuje první řadu s šestou řadou a co propojí Freak ShowRoanoke?

25 2
26.9.2016

Během druhé epizody jsme mohli vidět „Piggy Mana“ – muže s prasečí hlavou. Pokud si osvěžíme paměť, tak šestá epizoda první řady nesla název Piggy Piggy, ve které se nám představil Derrick, který měl právě z Piggy Mana strach, který se mu stal osudným. V šesté řadě se nám Piggy Man představil znovu, jenom to s ním nedopadlo nejlépe.

Šestá řada bude mít ale ještě jedno zajímavé propojení a to se čtvrtou řadou Freak Show. Nejspíš vás potěší informace, že šestá řada bude se čtvrtou spojená přes Mottovic rodinu, z které pochází náš oblíbený Dandy. Můžeme se těšit na střípky z původu jeho rodiny, což zcela jistě bude zajímavá podívaná.

Ryan Murphy dodává, že Mottovic rodina nebude jediným kostlivcem z minulých řad, který se během šesté řady ukáže. Propojení nás totiž čeká mnohem víc.

Těšíte se na další propojení s předchozími řadami?

Foto: FX

Diskuze /5

Simir

Mě to spíš přijde jako 1. řada.

Shelby (Vivien v 1. sérii) potratí, a aby začali nový start tak se s manželem přestěhují do domu kde straší.

26.9.2016 | 21:11:40
1Bobesh1

Tohle neni clanek o podobnosti serii, ale o provazani mezi jednotlivymi radami. Proste uvidime neco/nekoho z minulosti rodiny Mottu, coz by mohlo vysvetlit Dandyho charakter.

#4 Simir
admin
27.9.2016 | 8:49:44
TinaMar

Zní to dobře, Dandyho rodina byla to nej ve 4. Mám ráda tahle pojítka.

27.9.2016 | 15:17:40
Simir

#2 1Bobesh1: Dandyho jsem zrovna moc neměla ráda. Mě spíš sedl jeho charakter v 5. sérii (vlastě charaktery spíš).

27.9.2016 | 16:19:52
barsina

A ten herec, čo hral Dandyho nehrá teraz v AHS?

7.10.2016 | 20:50:38
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav překladu

Epizoda S12E01: Multiply Thy Pain

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Reklama

AHS získalo další tři řady

American Horror Story si zajišťuje dlouhou budoucnost, stanice FX si objednává nové série

American Horror Story si zajišťuje dlouhou budoucnost, stanice FX si objednává nové série

Po konci deváté sezóny se vyrojila řada spekulací o tom, že AHS by se s námi mohlo již po příští řadě rozloučit. Nakonec je všemu jinak a seriál si pojišťuje svou budoucnost až do seriálové sezóny 2023/2024.

Nejoblíbenější postavy

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama