Zdroj: FX
Kdy se dočkáme druhé řady?
Stanice Prima COOL v loňském roce odvysílala první řadu našeho oblíbeného seriálu, bohužel sledovanost nebyla nijak převratná a budoucnost pořadu byla ve hvězdách.

Pokud však sledujete COOL, tak jste si mohli všimnout, že na stanici již běží upoutávky na druhou řadu, která začne v neděli 2. února.
Víme i to, že stanice má práva na řadu třetí a ráda by ji uvedla hned po skončení řady druhé.
Dáte si opáčko druhé řady?
Zdroj: FX
13 sezón | FX | 45 minut
Máme potvrzeno! American Horror Story se vrátí se svou třináctou sezónou, a tvůrce Ryan Murphy už oznámil, kdo se v ní objeví.
Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!
USA | 2011 | Pauza
13 sezón
| FX
| 45 minut
Disney Plus
To pravé pro milovníky hororu. Každá série má svůj vlastní příběh a své vlastní postavy. Postupně tedy navštívíme dům, ve kterém ožívají duchové, léčebnu, kde se léčí homosexualita, coven čarodějnic, přehlídku zrůd, hotel, který vlastní upíři, dům uprostřed samoty, který má bohatou minulost, město, které se nechá snadno zmanipulovat.
Obsazení:Emma Roberts (Anna Victoria Alcott), Kim Kardashian (Siobhan Corbyn), Matt Czuchry (Dex Harding), Michaela Jaé Rodriguez (Nicolette), Juliana Canfield (Talia), Annabelle Dexter-Jones (Sonia Shawcross), Cara Delevingne (Ivy), Russell Tovey (Patrick Read), Joe Mantello (Gino Barelli), Zachary Quinto (Sam), Charlie Carver (Adam Carpenter), Isaac Powell (Theo Graves), Billie Lourd (Dr. Hannah Wells), Leslie Grossman (Barbara Read), Denis O'Hare (Henry Grant)
(více)
Diskuze /8
LadyAlex čestný člen redakce
Rozhodně, těšim se. Sledovala jsem i první serii pravidelně na COOLu jak česky, tak anglicky:-)
Peth
Ono když první sérku dávali tak blbě a dabing nebyl moc valný…
Luuuu čestný člen redakce
Ani se nedivim, dabing byl nezáživnej :)
Oveckoun
Jessica Lange se (se vším respektem k paní Balzerové) přostě nedá nadabovat. Ta kvalita s českým dabingem jde exponenciálně dolů a je to hrozná škoda.
vojtamkv
Já si určitě opáčko dám. Také mám raději titulky než dabing, ale kupodivu Balzerová jako dabérka Lange, mi vůbec nevadila. :-D
lilith23
Ja som tiež fanúšik originálov, a pri seriáloch o to viac, ale mne dabing na cool nevadil, myslím že bol vcelku slušný. Takže na dvojku sa určite mrknem keď bude čas:)
1Bobesh1 admin
Mně je celkem jedno, jestli je to originál nebo dabing. Rozhodně bych na to koukal, jen to opět půjde v neděli po 22. Takže tím to pro mě pro většinu řady pohřbili, ale když nezapomenu, že to jde, tak se na první epizodu mrknu :) Jsem rád, že se k nám dostávaj i podobný kousky.
signora-LuLu
Myslím, že jo :-) v tv běží tak málo kvalitních pořadů, že když se tam objeví něco tak super jako je AHS, nemůžu to ignorovat :-)