American Horror Story FX odhaluje data premiér svých seriálů

FX odhaluje data premiér svých seriálů

FX odhaluje data premiér svých seriálů

Stanice FX dnes odhalila data premiér pro řadu svých seriálů. Víme tak, kdy začne American Horror Story, American Horror Stories či American Crime Story.

15 0
3.6.2021

Stanice FX konečně odtajnila data premiér pro své pořady. American Horror Story bude pokračovat 25. srpna, což pro seriál znamená nejbrzčejší start v jeho historii. Zároveň se tak se seriálem rozloučíme již okolo října.

Letos v létě nás ale nebude bavit jen desátá řada našeho oblíbeného seriálu. Již v červenci se dočkáme novinky American Horror Stories. Premiéra je stanovena na 15. července, kdy se dočkáme dvou epizod, jenž nás vezmou zpět do Murder House.


Fanoušci sérií American Story čeká perný rok. 7. září bude mít premiéru seriál Impeachment: American Crime Story, kdy se podíváme na zoubek příběhu Billa Clintona.

American Horror Story se vrátí v srpnu, foto FX

Kromě těchto premiér ohlásila stanice FX premiéru seriálu Reservation Dogs, ta nás čeká 9. srpna.
12. řada Archera se dočkáme 25. srpna. What We Do In The Shadows bude mít premiéru 2. září a Y: The Last Man se představí 13. prosince. FX nám tedy nabídne poměrně zajímavé léto a stejně tak zajímavý podzim.

Na kterou sérii z American Story se nejvíc těšíte?

Diskuze /1

OriginalHunter

Ten spin off mi na leto sedí no Story mohli dať kludne o mesiac neskor potom čo skončí spin off resp.. ak má mať spin off 16 častí mohli to spraviť polka potom celé Story a potom dokončiť spin off no uvidíme

4.6.2021 | 7:46:35
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav překladu

Epizoda S09E09: Final Girl

cz100%
DOKONČENO

Titulky pro vás připravují @Ladick, @LadyAlex a @Miss.Fine.

Jak vložit titulky do videa?

Reklama

AHS získalo další tři řady

American Horror Story si zajišťuje dlouhou budoucnost, stanice FX si objednává nové série

American Horror Story si zajišťuje dlouhou budoucnost, stanice FX si objednává nové série

Po konci deváté sezóny se vyrojila řada spekulací o tom, že AHS by se s námi mohlo již po příští řadě rozloučit. Nakonec je všemu jinak a seriál si pojišťuje svou budoucnost až do seriálové sezóny 2023/2024.

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Hlídejte si nás