American Horror Story Jessica Lange o svém konci

Jessica Lange o svém konci

Jessica Lange o svém konci

Nedávno Jessica Lange oznámila, že po čtvrté řadě skončí v American Horror Story, proč?


1 0
24.11.2013

Když se řekne American Horror Story, okamžitě se vám vybaví Jessica Lange. Jessica má však v plánu příští rok skončit.

Jessica nikdy před AHS v seriálu pravidelně nehrála a prý je to náročné. Natáčení jedné řady většinou zabere půl roku a to je pro ni moc velký závazek. Zavazovat se nějakému projektu šest měsíců po čtyři roky je prý dostačující. Jessica dodává, že chce mít více času pro sebe a že si je dobře vědoma toho, že to nemusí být zrovna nejlepší rozhodnutí, ale už se rozhodla.


Ryan Murphy již pro Jessicu plánuje rozloučení, Jessica prý ve čtvrté řadě nebude mít hlavní roli, ale bude důležitou součástí celé série.

AHS bez Jessici Lange? Co myslíte, půjde to?

Diskuze /9

barahir

No půjde to, asi to vyzní trochu blbě, ale trochu mě štve, jak z ní pořád dělají mladici.

#2 Mallyyy
redaktor
24.11.2013 | 10:35:16
Mallyyy

No myslím, že je Jessica těžko nahraditelná, ale chápu, že pro ní je to velká zátěž. To co předvadí před kamerou je opravdu obdivuhodné. Ono hrát takové složité postavy je náročnější než kdejaká akční či romantická postava…
#1 barahir:

24.11.2013 | 11:29:16
sonulle

Začačala jsem se dívat na AHS kvůli Jess? Ne. Začala jsem se na tento seriál dívat, protože jsem se nudila, prohrabávala jsem se ČSFD a ten seriál začínal na A. Koukla jsem na nějaké recenze a tak jsem viděla pilot. Nezaujal mě ani vyhořelý manželský pár, ani puberťačka co drží cigáro jak prase kost, dokonce ani mladík vypadající jako zdrogovaný soci-opat, jejich romance mi přišla jasná a naprosto o ničem, o služce jsem věděla, že je duch, jediné co mě na tom seriálu bavilo byla Constance a čím víc bylo Constance, tím víc jsem byla fanouškem toho seriálu. Když malovala svojí dceru v márnici, tak to mě dostalo, do takové míry, že jsem si začala uvědomovat, že tu herečku odněkud znám. Pak jsem vyhrabala filmové lahůdky jako Frances, Titus, Hrací skříňka, Sladké sny, Modré nebe apod a pochopila jsem proč je z ní Ryan odvázaný. Ona je takové kouřící a chlast popíjející charisma. A Asylium už byla čistá pocta Jessice Lange, takový pomník její herecké kariéře, Ryan ji nechal herecky vystřídat všechny polohy a vzdal hold její Frances, která mimochodem nedosáhla vykoupení jako Jude. Pocitově ji naprosto vyždímali a já se nedivím, že s tím chce seknout. Třetí série je přehlídkou skvělých hereckých výkonu a je z čeho vybírat, ale pro mě je to o Jessice, je jedno jestli hraje v každém díle 3 minuty nebo 20 minut, vždy je to uctívání jejího herectví. Je Jessica to co mě drží u tohoto seriálu? ROZHODNĚ. Budu tento seriál dobrý a udrží se i bez Jess? Nejspíš ano, ale to mě jaksi nebude zajímat.

#9 barsina
24.11.2013 | 14:21:52
Kamylko

Murphy je tipek, tomu verim, ze si stym dokaze poradit a AHS neutrpi, ale na druhu stranu, neviem kto dokaze Jessicu nahradit, resp. aspon sa k nej priblizit

26.11.2013 | 3:35:21
Maryola

Jsem zvědavá jaké to bude bez ní. Jen doufám, že tím seriál moc neutrpí..

26.11.2013 | 23:01:23
insoomnia

Po prvním díle, co se objevila v AHS si bez ní seriál nedovedu představit. Ta herečka je osobnost! Dává seriálu hodně – její role jí sedí.
Obdivuju ji jako herečku a tajně doufám v to, že se rozmyslí a bude dál pokračovat.
Nejde nahradit!

#7 Sanji
27.11.2013 | 22:17:15
Sanji

Len dúfam, že sa neskôr k seriálu vráti. Aspoň v 7. sérií (ak bude), keď si trochu odpočinie a bude opäť pripravená nakopávať zadky! :) Veľmi jej to prajem. Snáď udržia do ďalšej série aspoň Kathy Bates a Angelu.
#6 insoomnia:

28.11.2013 | 15:40:55
MartinH

Přiznám se, že mě tato zpráva mrzí, protože Jessicu Lange považuji za jednu z nejlepších hereček „staré gardy“ a v AHS každou sezónou předvádí doslova herecký koncert! Ale na druhou stranu chápu, že už není nejmladší a je to zápřah… tak snad se tu a tam ještě objeví v nějaké menší roli i v následujících řadách :)

13.12.2013 | 9:06:17
barsina

#3 sonulle: Presne si to vystihla ! Aj ja som narazila na American Horror Story na csfd.cz.....Bolo mi šuma fuk , či celú rodinu zmaskakrujú duchovia, či večne nasratá a „cool“ puberťáčka príde o panenstvo so psycho duchom ..... Constance bola tá čo ma držala pred monitrom , herectvo Jessici posunulo aj druhú radu o splátaninách o level vyššie a nehovoriac v Covene !!! Svojou charizmou strčí do zadného vačku všetky hollywoodske psedokrasky do jedného. Bez nej to už nebude ono .....

30.4.2014 | 17:55:32
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Staň se členem našeho kultu. Hlasuj pro Ednu.

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Nové postavy

Reklama

Stav překladu

Epizoda S07E07: Valerie Solanas Died for Your Sins: Scumbag

cz100%
DOKONČENO
en100%
DOKONČENO

2. až 4. epizodu překládá @nipandelm

Titulky pro vás překládá @unchained. Autorka titulků si nepřeje, aby její titulky byly nahrávány na jiné servery.

Jak vložit titulky do videa?

AHS získává dvě řady

AHS získává další dvě řady

AHS získává další dvě řady

Nedávno jsme se rozloučili s řadou šestou, očekáváme řadu sedmou, ale už teď víme, že se dočkáme řady osmé i deváté.

Hlídejte si nás